SORUYORUM SİZEEEEE ARKADAŞLARIM?

Biz ayrılalı 39 gün oldu ve onun bir hafta içinde bulduğu ve mutluyum dediği sevgilisi var .. biz iki gün önce birbirimizi gördük ve görmemezlikten geldik ve tamda o geldiği an benim yanımda sınıfımdan erkek arkadaşım vardı konuşuyorduk beraber otobüse bindik ..iki gün son facesine Kadınlar Pembe Erkekler İse Siyah Renge İlgi Duyar; Bu Yüzden Kadınların Toz Pembe Hayalleri - Erkeklerinde Kararan Umutları Vardır... YAZMIŞ şifreyi değiştir dedim bu kadar aciz olma dedi değiştirmiyor ..BENİM BUNU OKUYCAĞIMI DA BİLİYOR ..AMAÇ NE ? YENİ SEVGİLİSİNİN FACESİ YOK HEP BÖYLE SÖZLER PAYLAŞIYOR...

Güncellemeler:
Yüreğini Yürekli Olana Kalbini Kıymet Bilene Sevgini Sana Değer Verene Gözyaşlarını İse Hak Edene Verki Mutlu Olasın.. o sözden öncede bunu yazmış..

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Yok şunu yazdı yok bunu yazdı falan filan.. Sürekli boyle yazdıklarına mı takılcaksın ? Ayrılmışsınız ve başkasıyla çıkıyor sence seni sevseydi seni kaybetmeyı göze alıp başkasıyla çıkarmıydı? Face şifresini değiştirmiyor çünkü ne konuşuyo,napıyo görmeni istiyor.Ayrıca facede bir bölüm var facene nerden giriş yapılmış yanı farklı giriş yerlerını gösteriyor haberın olsun.. ordan bakabilir.. sen girersen havalanacak doğal olarak.girme derim ayrıca yazdığı sözlerede kafanı takma

0|0
    0|0
    • ya bak bilmiyordum o girişi hareketler dökümünde falan mı gerçekten teşekkür ederim..

• ne demek canım her zaman ;)

• :D :D

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir insan başka svgili olduğu halde senle muhatap olmaya devam ediyorsa demek kı sanada ilgisi devam ediyor.Ben yapmam böyl bişey ama yapsaydım bende böyle demek kı ilgim var ki senle muhabbeti kesmiyorum.

0|0
    0|0
    • facesinin şifresini değiştirmiyor ondan sonra beni işletmeyi telefondan bırak diyor zaten ayrılıktan 3 hafta boyunca konuşmaya çalıştı bu bahanelerle ben bitirdim konuşmaları..

• Şimdi o 3.şahısı bilemem yanlış anlamada bazen o 3. şahıslar gizli seven çıkma ihtimali olduğundan onu pass geciyorum.

Bu adamı en iyi sen tanıyorsun.Samımiyetine,sevgisini sn tanıyorsun.Birilerin yönlendirmesine gerek yok seni.Önemli olan sevgili oldunuz hatta evlendınız bu adamla 30 yıl aynı geçer mi hayır dersen uzatmayada bı anlamı yok.

• geçmez benim için kulladığı her şeyden vazgeçmiş yüzükle gelmişti bu kız için birşey yapmıyor faceye bende sırf ben görmeyeyim diye haberim bile yokken sildiği kızları geri ekliyor..

• Yenisiyle mutlu ya da değil o belli olmuyor ama sana gönderme yapmak küçük bir isyan haykırışıdır bu bence.Tüm erkekler yapar bunu eski sevgiliye.

0|0
    0|0
    • siz daha iyi bilirsiniz anladım teşekkür ederim..

• ben bazı kadınları akıllanacaklarına ihtimal vermiyorum. (sözlerim sana özel değil) bunca örnek bunca iğfal, bunca taciz varken hala seviyor, aşık, beni unutamadı gibi çocukça gerekçeler söylüyorlar. inanılır gibi değil.

0|0
    0|0
    • duygularımızla hareket etmek istiyoruz..

• Sen ayrıldığınız günleri gün gün sayıyorsan senin işin zor. önce saymayı bırak bence.

0|0
    0|0
    • takıntılı bir insanım :S

• Valla sorunun cevabı aslında şöyle bence adam senden ayrılmış 3 gün sonra başka birini bulmuş demek ki senden önce zaten başka birini gözüne kestirmiş yani senden ayrılmadan önce senden ayrılmış, bence sen bir an önce yoluna bak. hayat kısa değmez başkası için yaşamaya.

• haklısın..

• gerek yok boşuna canınızı sıkıyorsunuz

0|0
    0|0
  • bırakın şu çocukça feyse sözler yazmayı ya. sen de sil feysi kapat , bu dertten kurtul

madem seviyordun ayrın meydın (iron maiden)

0|0
    0|0
    • ara verdi o sonra soğudum demiş arkadaşıma bende birşey yok demiş ..

Kızlar Ne Diyor 3

• günceelleme

0|0
    0|0
  • sçmalık..

senden ayrıldı sende hala şifresi var..

üstelikte yeni sevgilisi var..

0|0
    0|0
    • değiştir diyorum şifreni iki kere kendi ağzımla ...benden soğuduğunu öğrenince ben ayrılmıştım

• sna laf atmıs

0|0
    0|0
    • NE DEMEK İSTİYOR TATLIM SENCE?

Yükleniyor...