Sevdiğin kişinin başkasıyla evlendiğini öğrenirsen ne yaparsın?

arkadaşlar sevgilin izden ayrıldınız ama hala seviyorsunuz aradan yıllar geçer ne sen ondan haber alırsın ne o senden ulaşmak mümkün değildir birgün karşılaşırsın ve konuşursun konuştuğunda evlendiğini ve bir çocuk sahibi olduğunu öğrenirsin bu arada sende evlisin ve seninde bir çocuğun var ve onunla herşeye rağmen tekrar görüşmeye başlarsın ama bunun sonunu göremiyorsun siz bu durumda olsanız ne yaparsınız?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• ben evlenmissem onu unutmusumdur... büyük konusmayim da asla birdaha görüsmem... karsilasirsam konusurum ama bulusmam

0|0
    0|0
    • ama sevdiğin o senin yani evlendiğin insan bir anlık boşluktan dolayı bir sevgi şevkat aramaktan dolayı ya da yuva kurma isteğinden dolayı evleniyosun sonrada sevdiğin çıkıyo karşına görüşmez misin yani?

• demekki yeterince sevmemiski biz arkadas olarak daha iyi oluruz demis... son pismanlik neye yarar... zamaninda farkina varmak gerek herseyin bir süre sonra hersey icin cok gec oluyor... bende ayrildim bende unutamiyorum... ama o beni sevseydi bizşu anayri olmicaktik ve günün birinde onu görüp evlendigini ögrenirsem nekadar sevsem de onunla birdaha görüsmek istemem...

• daha yazacaktım sığmadı yoruma ama sonradan açıldım ben ve anlattım o benim onu sevdiğimden daha çok sevdi beni ama iş işten geçmişti neyse senin düşüncelerinde sana göre haklı benimkide bana göre yinede teşekkür ederim oda bir seçenek

Kızlar Ne Diyor 5

• ikinizde evlenmiş barklanmışsınız.daha ne ilerisinden bahsediyorsunuz . eşlerinizi aldatırken hiç mi utanmanız yok be !

0|1
    0|0
  • yillar gecmisyaa bu is olmaz artik o xaman ki sen ona asik oldun ama zamanka insan cok degusiyor yabi yine ayni kisi degilsin . ben bir macera arayisi olur basta sonrada iluski ilerkemez ve biter bence

0|0
    0|0
    • ya ilerlemez olurmu o yokken bile onu düşünen adam onun varlığında ondan vazgeçer mi zamanla insan değişir ama çevresine değişir ona karşı değil.

• o zaman ayrılmasaydın madem çok sveıyordunuz birbirinizi , yaw bu erkeklerden bişey anlamadım , gidiyorlar onla bunla yatıp kalkan , kızlara aşık oluyorlar, sonra evlenince herkes herkesin gerçek yüzünü görüryor sonrada mutsuz evlilikler oluyor.

• onunla bununla yatan erkeklerlemi birlikte olduk şimdi ne alaka öyle düşünüyosan sizde erkeklerle birlikte olup günahsız bir insanla evleniyosunuz adam cagız bilmiyorda bu ne peki

• evlenmiş çocuklar olmuş artık neyin muhasebesini yapacaksın ki ya da nerye kadar gidecek bence hiç uygun olmayan bir davranış eğer gerçekten çok sevseydiniz zaten o çocuklar ikinizin çocuğu olurdu.

0|0
    0|0
    • yaşamayan anlayamıyor bazen hiç birşey istediğin gibi gitmiyor umarım sizin başınıza gelmez böyle şeyler

• ben haberi var sandım nişanlınızın öyle ise en doğrusunu yaparsınız.

• nişanlımın haberi var ama onu asla karıştırmam bu işe sonuçta kocaman adam yani geçmiştekilerle uğraşmak zorunda değil canı sıkılsın istemem

• off bu cok kotu ama bende bunu yasayacagım dıye cok korkuyorum ılerde cok sevıyorum onu unutamıyorum ama asla bırlesemeyız ımkansız bu bende yıllar sonra aynısını yasarsam dıye korkuyorum yasarsamda pısman olurmuyumşu anhayır olmam cunkı onu o kadar sevıyorumkı ılıklerıme kadar ısledı askı eger ıkınızde ıstıyorsanız gorusun ama yakalanmayın bence

0|0
    0|0
    • bence sende yol yakınken onu hiç bırakma yaşa onunla sevdiğinden eminsen onsuz yaşayamam dersen onu bırakma sımsıkı tut ve salma sakın herşeyle birlikte mücadele edin sende geç kalma

• çok sevdıysen neden kavuşamıyorsun bunu anlayamadım yani ne saçma yaa

• YA KAVUSUCAZ AMA SABIR GEREK VE INSAN UMUTSUZLUGA DUSUYOR ISTER ISTEMEZ

• Aynı durum bende oldu, 8 yıl öldükmü kaldıkmı bilemedik birbirimzii. Yıllar sonra o evlenmiş, tesadüf bir yerde karşıma çıktı. Onla iken oğlumuz olursa adını batuhan koyarız diye konuşurduk. Bi oğlu olmuş ve adı batuhan. Ara ara sadece sabahları yarım saatlik bir görüşme çay ve sigara, ne arayıp rahatsız ederim ne de o beni. Bizi ayırdılar ve şimdi yaşayamadıpğımız şeyleri yaşıyoruz masumca :(

0|0
    0|0
    • çok kötü bir durum ya bu bunların çözüm ne peki şimdi ne yapıyorsun görüşüyormusun

• Bilip bilemde yorum yapmak ne kadar kolay, 2004 de iş yerinde bir patlajma oldu ve komaya girdi, vücudundaki bir çok kemik kırıldı. Başından ayrılmadım ama ailesi gidip gelmemi ve yaşımı bahane ederek, beni dövdüler. Hala o izleri taşıyorum. Onun numarasını iptal edip , evlerini değiltirip taşındılar, o ayılınca da benim onu terkettiğimi söylemişler. Bulamadım i daha onu, aradım sordum kimse bişey demedi. Şimid ise o beni buldu, herşeyi konuştuk, izlerimi gösterdim, ailesi itiraf etmiş. Suçlu kim

• o ne biçim aileymiş yaa, niye seni istememişler, acı bir olay

Erkekler Ne Diyor 1

• Daha iyisini bulmaya çalışırım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...