Sizde sözlümün ailesini dinlemeli miyim?

Sözlümün ailesi saçının rengini koyuya boyat diyor annesi ve kızkardeşi.Kız kardeşi bana tatlı diile söyledi işte gel gidelim birlikte çok yakışcak sana zaten güzel kızsın vs ama yemedim.Sözlüm zaten aylardır yıllardır boyat diyor ama bence boyatırsam bu defa bu dediklerini yaptım diye her dediklerini yaptırmaya çalışcaklar?Boyatmak istemediğimi söyledim.Bugün evlerine gidicem umarım konusu açılmaz.Tabikide boyatmicam ama siz olsanız napardınız?Hem ben sarıyı seviyorum ayol :-)

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bence saçmalık.. Saç rengine neden karışırlar ki.. Kendini nasıl daha iyi hissediyorsan o sekilde devam et.. İnsanları memnun etmek için değiştirme..Dediğin gibi bugün saçın yarın kıyafetlerin.. bla.bla.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• burcun ne senin?

0|0
    0|0
  • sarı daha güzel

0|0
    0|0
  • Onlara neymiş ya

0|0
    0|0
    • iştee büyük gözüküyomuşum yaşımdan

• Bencede zaten kendileri söledi çok dikkat çekiyo diye

• Bu senin kararın kimse karisamaz simdiden hizmetlerine girme. Sinir olmusumdur böyle baskıcı toplumlara hep.

• Sözlün annesinden yana dönerse görürsün :)

0|0
    0|0
  • valla ben nişanlının yerine olsam hemen nişanı atardım.

0|0
    0|0
  • seni şimdiden bezdirme operayonuna başlamışlar.

Sözlüne yükleniyorlar aynı zamanda

0|0
    0|0
  • böle iyi abla.

0|1
    0|0
  • boyatma tabii ki de

saç senin zevk senin

ne karışırlar insanın saçına başına bir de anlasam...

0|0
    0|0
  • sarıda ne varmış ki sana koyuya boyat diyolar

1|0
    0|1
  • yazık kalplerini kırma maviye boyat :)

0|0
    0|0
  • gercek sacın daha güzel olr

0|0
    0|0
  • bence boyatma seksiliğini kaybedersin dene gör

0|0
    0|0
  • Boyatmak zorunda değilsin. İstemiyorsan boyat kimse zorlayamaz.

0|0
    0|0
  • buradan hıssettıgım sey sankı ufak bı kultur catısması var..aılesı tutucu ya da degıldır onu bılemem ama senı daha hanım hanımcık ıstemısler o kadar. resımde seksapalıten cok yuksek bunu degıstrmeye calısmıslar..

0|0
    0|0
    • Evet arada coooooook farklar var malesef

• o zaman senle ugrasmaya devam edeceklerdır bnden soylemesı..

• eger bu profil resimindeki gercekten sensen bence sari cok yakismis.

bence bu senin kararirin, sen köle degilsin ve istedigini yapmakta ( biyere kadar ) özgürsün.

seni bu halinle begenirken iyiydide simdi evlenecegin zamanmi kötü oldu ?

valla senin noktayi koyman gerek `` isinize geliyorsa `` diyerek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• daha koyu sarı yapsan da 40 lık mature gibi görünmesen bu yaşta canım? çok güzel çok alımlı bir yüzün var. yazık ediyorsun kendıne. daha genç gösterecek seyler dene. direk kahveye boyatma ama açık kumral gibi küllü sarı gibi renkler denemelisin platin yerine.

0|0
    0|0
  • resim sana aitse eğer sarı renk yakışıyor farkl bir renge asla boyatma diyorum ben.

0|1
    0|0
    • teşekkr ederim canım

• Aynen oyle canim hicaynen bende canim bazen sevgilim bana yemek yapmayi ogren diyor ogrenmezsen senle evlenmem diyor mesela bende o zaman gidersin koyunden yemek yapmayi bilen bir kiz alirsinn diyorum tek korkum bu olayin dahada buyumesi ustume cok gelmezler umarim yoksa agzimi avcam bu sefer

• kimse annesinin karnında öğrenmiyor her şey zamanla oluyor. sende zamanla öğrenirsin ve yaparsın bunu bu kadar abartmanın anlamı yokki canım. dediğin gibi üzerine gelirlerse açık açık konuş sende.

• #direnayol o zaman :d

2|0
    0|1
  • tabiki saç rengi tercihin sana kalmış karışamazlar ama bir dediklerini yapcaksın diye her dediklerini yapcaksın diye bişey yok bence :D

0|0
    1|0
  • Oğlunuz benimle tanışırkende saçım bu renkti de.

0|0
    0|0
    • Ben zaten oğluna çattım dedim sen ailene karşı beni savunmuyormusun demiyormusun ben onu böyle seviyorum böyle olmasını istiyorum saçının diye diyorum diyo.O zaman diyorum.Bari düğüne kadar yap diyor laf yemekten bıktım diyor.

• Kötü bir durum düğüne kadar yap yalanına inanmazdım bir laflarını dinledinmi devamı gelir onun. Aslında erkek arkadaşının ağırlığını koyması gerek, sanırım sadece ailen değil o da istiyor değiştirmeni. Resimlerine baktım da bu renkte gelinlik hoş durmaz :D napıyım aranız bozulmasın bari :D

• şimdi sen kendine yakıştırıyorsan sorun yok ama bazılarıda gerçekden boyat demeyi hak ediiyor seviyorsan çokda tersine gitme saç dediğin nedir ki bir ortasını bulun tatsızlık olmasın bencee :)

0|0
    0|1
  • Boyatma boyle mutluysan boyle kal:)

0|0
    0|0
  • bence sari cok yakismis sana... bir süre sonra zaten kendinde bikacaksindir ozaman degistirirsin simdi sadece onlar istiyor diye degistirme..

0|0
    0|0
    • tesekkur ederim yorumun için, bende öyle düşünüyorum nasılsa bıkcam dıyorum

Yükleniyor...