Bugün ayrılığın ilk günü...

Nasıl zor... Kalbimi emanet veresim var! Severken ayrılmak ya da ayrılmak zorunda kalmak böyle bişey mi? Ne yapmalı? Nasıl unutmalı?

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• Unutmamalı, her şey güzel olacak diye düşünmeli canım. şu an yaşadıklarını yaşayalım 1 ayı buluyor, her ne kadar bir erkek olsam da unutmak zor.

Düşünceme göre kadınlar daha zor atlatıyor bu tür dönemleri, ama yapabilirsin. hele ki ayrılığınızın bir sebebi varsa.

Hayatı kendine zindan etme lütfen. Bende sevdiğim halde bıraktım bir kızı. pişman değilim. üzgünüm. bunu atlatabiliriz.

Kendine iyi bak. çok da düşünme. hasta olursun...

0|0
    0|0
    • Hayat akışından bir nebze ödün vermezken alışmak gerek.. Daha kötüsünü düşünmek birazda olsa rahatlattı.. Allah sabrıyla beraber veriyo derdi de kederi de..

• Çok doğru ;) Hem takma öyle şeyleri de, başka erkek mi yok canım ? :P

Erkekler Ne Diyor 15

• Zaten unutursun zamanla da sana şimdi ayrılığı doya doya yaşa diye bir şarkı atıyorum. İyice üzül iyice ağla diye :) Çünkü zaten unutacaksın. En azından güzel bir ayrılık yaşamış ol, her şeyin hakkını ver :)

Buyrun: link

1|0
    0|0
  • Ayrılığı her gün sanki ilk günkü acılarla yaşamıştım... Şimdi bunu yaşama sırası sizdeyse bundan bir kaç ay sonra sizde aynı cevabı bir başkasına vereceksiniz.

1|0
    0|0
    • ''Geçer'' diyosun.

• Yaralar iyileşir... Ama izi kalır derler hani. İçindeki yaranın adını kendin koyupta izini silersen işte o zaman yaralar gerçekten iyileşir.

• 6 ay geçti... sen daha yolun başındasın işin kötüsü de bu gün geçtikçe acın azalması gerekirken...daha da çok artıyor yokluğunun acısı...

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • ilk birhafta ölüm gelecek ağlıcaksın sebepsiz yere sonrasında hep neden niçin sorgulaması.Beynin uyuşacak.Bir süre sonra anlıcaksınki alışmışssın.Duyguların seni yakıcak.OCAK YANMADAN PİŞMEZ YEMEK...SENDE YANARAK PİŞECEKSŞN BU HAYTTA..SALMA KENDİNİ ARKADAŞ

0|0
    0|0
  • benim az önce sorduğum soruma bakar mısın sana zahmet.. sorunun cevabı yazıyo orada

1|0
    0|0
  • zor olan ayrılmak değildir.asıl zor olan ayrılıktan sonra o kanatan, acıtan bekleyişlere direnmektir...zor olan unutulmayan hatıraları unutmaya çalışmaktır.zor olan severek ayrıldığın sevdiğini bir daha asla görememektir.zor olan yatağına uzanıp keşke dedirten umutlarının göz göre göre tükenmesini izlemektir.zor olan ...dedim ya, ayrılığın kendisi değil ayrılığın ertesidir..

0|0
    0|0
  • ayrılığın ilk günü zordur. acıdr..

unutmalısın

0|0
    0|0
  • madem ilk gunun bukadar uzuldun ara ve geri don

0|0
    0|0
  • bırakın şu unutma laflarını adam gibi çekin şu ayrılığın sancısını...

0|0
    0|0
    • :/

• Yapma Allasen! Ne ergeniz ne aptal..

• senin için söylediğim sözü bile kötü algılama mantığına ulaştın ya dahada söylenecek söz yok sana hadi selametle...

• Zaman zaman zaman.

0|1
    0|0
  • 1 yıl sonra arkana bakıp bunları düşündüğünde yüzünde sadece bir tebessüm oluşacaktır..

0|0
    0|0
  • Unutamazsın hiçbir zaman, Zaman diyorlar ya zaman Sadece alışırsın o zaman...

0|0
    0|0
    • saol ya.

• Malesef gerçek olan bu. İnsan unutmaz hiçbir sevdiğini. Sadece yokluğuna alışır...

• unutursun zamanla.zaan her şeyin ilacı demek ki fazla zaman insanı zehirler :D

0|0
    0|0
    • Bugün ayriligin 48'nci saati...

Nasıl zor... Kalbimi satasim var! Severken ayrılmak ya da ayrılmak zorunda kalmak böyle bişey mi? Ne yapmalı? Nasıl unutmalı?

• Ahahha, neyse erken oldu ben gidip uyuyayim dalga ortagim. Iyi günler..=)

• çöyle bir kaç saat beklesen daha ilk dakikalar yaww ahahahahaha

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• bu zamanlarda elin hep telefona gidecek durmadan onu aramak isteyeceksin ama yapma onun yerine sanki onunla konusuyormuş gibi bir yazı yaz.yazdıkça rahatladığını göreceksin.kendini eve de kapatma süslen ve dışarı çık.unutma sen ondan önce de vardın ve ondan sonra da var olacaksın.insanların arasına karış.@mia-mia adlı arkadaştan alıntı yaptım :D

1|0
    0|0
    • @mia-mia ya ve sana teşekkürler. :)

• Ben teşekkür ederim.o yazıyı okuyunca güzel izah etmiş olduğunu düşündüm ve benim fikirlerimi tamamladığı için birde ben yazmıyayım dedim :D

• Daha her şey çok yeni, zamanla acın hafifler ekstra bir şey yapma. İşe yaramıyor çünkü.

1|1
    0|0
  • eskiden mesajlaşmadan duramadığın adamla mesajlaşmanın hayal olma durumu çok acı ilk bir kaç gün ya da bir kaç hafta ağlayıp unutuyosun herşeyin her güzel şeyin bir sonu oluyor mutlaka hayatının anlamını kaybetmişsin gibi oluyor yaşamak istemiyorsun bir ara ama yaşamak zorundasın çünkü bence her acının arkasından o acıyı unutturacak kadar güzel bir şey oluyor zamana bırak sende bol bol kitap oku arkadaşlarınla vait geçiristersen kitap bile önerebilirim takma kafana

1|0
    0|0
  • yapacak bir şey yok...acının dinmesini bekleyeceksin...

severken yaşanan ayrılık düğüm düğüm oturur insanın soluğuna nefes alamazsın..darlanırsın,unutmak istemezsin üzülmek ne kelime kahrolursun...

zamanla kabul edersin ayrılığı...aşk gibi pat diye sarmaz seni..

1|0
    0|0
  • zamanla unutursun

1|0
    0|0
  • Alismali, kabullenmeli.

0|1
    0|0
    • Alışsam kabullenirim. ya da tam tersi, ne bilim işte. :(

• çok erkekn uyuyosun tavuk :D ben öğlen yatarım hadi tatlı rüyalar sana :D

• bugün ayrılığın 1000. günü yalnız kutladım.. gibi gibi.. ne hazin :/ güldürdün,saol.

• severek ise zor ama eğer o seni unutuysa yoluma bakardım

0|0
    0|0
Yükleniyor...