Bazen okursun ki aman nasıl olsa sanal alemi birinin kalbini veya gönlünü kirsam ne olcak gibisi derler!

Face veya Internet sanal alem filan deyip geçme!

Face veya internet sanalsa İnsan gerçektir ve

Yazılan veya paylaşılan herşey insanın karakterinin fotokopisidir..

bu son zamanlarda en çok duydum olay sanal alemindeyiz karsimdakinin kalbini veya gönlünü kirsam ne olcak ki denir.

sizler için sanal alemi ola bilir ama ALLAH bunu bir birinizin kalbini ve gönlünü kırın ya da o kisiyi üzün diye yaratmadı insanlar bir biri ile daha iyi tanizin diye yaratı. ama bazeleri bunun farkında değil!

arkadaşlar sizin düşünceniz ne bu konuda?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• mantıklı ve incelikli düşünce..

evet hoş ve etik değil..

fakat kişilikle alakalı..

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yüzüne söyleyemedikleri şeyleri ne diye facede paylaşırlar ki anlamıyorum ne yani ordan lafı çakacaksın karşı taraf da üzerine alınıp üzülecek sende muradına ermiş mi olacaksın?boş işler bunlar sanal ortam ya da gerçek hayat hiç farketmez kimsenin kalbini kırmaya değmez.!

0|1
    0|0
  • Sanal alemdeki insanlar sanal olmadığı için normal hayatımda kime nasıl davranırsam burda ya da herhangi başka bir yerde de öyleyimdir.Önemli olan insanın kendisi bilmesidir.Ama buradaki bazı kişiler dozu fazla kaçırdığında istemeden kalbini kırabiliyorsun...

vicdandan anlayan insan kalp kırmayı bilir, kıramamayı da...

0|1
    0|0
  • katılıyorum bende sana

0|1
    0|0
  • Bastan sona kadar Haklisin katiliyorum

0|1
    0|0
  • sanal manal ben kimsenin kalbini kırmamaya çalışıyorum sonuçta insanlarla konuşuyorsun burada da hayvanlarla değil. benimde sıkıntım oluyor yazıyorum soruyorum bana yapılsın istemem o yüzden kimseye yapmamaya çalışıyorum

0|1
    0|0
  • Katiliorum..sanalda olsa kalp kirmamak lazim.

0|1
    0|0
  • yo gayet kirarim sie

0|0
    0|3

Erkekler Ne Diyor 7

• Sanal ya da gerçek farketmez yazdıkların söylediklerin senin kişiliğini yansıtır birde gerçekte söyleyemeyeceklerini sanal ortam diye ağzına geldigi gibi söyleyenler var küfürden hakaretten geçilmiyor umarım düzelir eskilerin lafıyla anlatmak gerekirse "usulübu beyan ayniyle insan" bu yüzden ne dediğimize dikkat etmemiz lazım

0|1
    0|0
  • Sanal aleme sanal kişilik oluşturup girdiklerinden normal karşılıyorum. Kimse olduğu gibi davranmak zorunda değil. Herkes olmak istediği gibi davranıyor. Sanal alem aslına bakarsan insanların normal yaşamda sergileyemedikleri yanlarını sergileyebildikleri bir nimet.Ama her nimete nankörlük edenler olduğu gibi bunuda beter eden insanlar mevcut.

0|1
    0|0
  • Aynen katılıyorum.

0|1
    0|0
  • Katılıyorum sana...

0|1
    0|0
  • Güzel bir yorum. net sanalsa insanlar gerçektir ve insanları kırmaya çalışmanın gerekliliği ve bahanesi de olamaz.

0|1
    0|0
  • Bilmukabele kardesim...

0|1
    0|0

0|1
    0|0
Yükleniyor...