Lütfen saçma bulanlar yorum yapmasın,benim için önemli.

Ünide ikinci sınıfa geçtim.Bu yıl birince sınıfa gelenlerden biri benim aşık olduğum biriydi.Sizlere saçma gelebilir ama lütfen anlamaya çalışın.Zamanında aşkımı kullandı desem yeridir.Şimdi o geliyor ve ben gayet havalı olmak istiyorum.Yeni gelenler üst sınıflar hakkında ne düşünür? İntikamın daha kibar hali benimki :) Birlerin dikkatini çekmek istiyorum. ne yapmalııyım? dediğim gibi saçma gelenler lütfen bir şey yazmasın.

Güncellemeler:
merak ediyosanız söyliyim bölümüm de diş hekimliği. bu soruyu başkası yazsa "millet mal mıdır nedir" der geçerdim. o yüzden cevap verdiğiniz için ok sağolun :D anlayışınıza sağlık.

1|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Arzunuz saçma değil gayet normaldir benim hiç böyle kaygılarım olmadı fakat başkalarının olması anormal bir durum değil. Şimdi gelelim çözümlere; Erkeklerin dikkatini çekmek için öncelikle bakımlı olmalısınız bu etkilemenin altın kuralıdır. Doğuştan güzel ya da çirkin olabilirsiniz güzelim diye bakımsız olmamalısınız güzelliğinize güzellik katmalısınız er olarak çirkinseniz bunu kabullenip kendinize küsmeyip doğru makyaj ve bakım ile normal seviyede güzelliğe erişebilirsiniz.

Saçlar: Saçlarınız daima fönlü olsun bu uzun süre yapıldığında saçınıza zarar verebilir saçınızı dökebilir bunu da göz önünde bulundurarak en azından profesyonel kuaförlere gitmeye çalışın 10 TL'ye fön çeken mahalle arası kuaförleri tercih etmeyin, tabi bu maddiyata bakar pek durumunuz yoksa yapacak bir şey yok.

Gözler: Kalbin aynasıdır. Bakışlarınızı etkili hale getirin, ne gibi diye sormayın siz bir bayan olarak etkili bakmayı bilmiyorsanız karşınıza oturup da size öğretemem onuda siz bileceksiniz bu konuda ayna karşısında alıştırma yapabilirsiniz.

Hareketleriniz: Yürümenize ve hareketlerinize dikkat edin, çocuk gibi davranmayın belki de zaten olgun davranıyorsunuz bilemiyorum fakat ben öyle değilseniz ne yapmanız gerektiğini söylüyorum ani hareketlerden kaçının. Ortaokul çocukları gibi arkadaşlarınızın peşinde koşmayın mesela ağır hareket edin, fakat kağnı gibi de olmasın normal ayarda. Yürüyüşünü geliştirin kalçanızı kullanın. Erkeklerin en dikkat ettiği iki bölgeden biri olan kalçalarınızı yürürken doğru hareket ettirin tabi bunu her zaman yapmayın adınız çıkar, sadece onun olduğu anlarda onu etkilemet adına...

Göğüs Ayarı: Erkeklerin en etkilendiği iki bölgeden biri olan göğüsleriniz sizin en büyük silahınız çünkü çok yüksek ihtimalle yüz yüze olacağınızdan sürekli poponuzu dönecek haliniz yok burada erkekleri vurmanın yolu göğüslerinizdir. Onu göreceğiniz anlarda göğüs dekoltenizi çok da abartmadan uygun kıvama getirin, ek olarak biraz sıkı giysiler giymeyi deneyin tabi bunun için kilonuzun uygun olması gerekli. 1.70 boyunda 80 kiloysanız bu dediğimi denememenizi salık veririm.

Son olarak tüm bu dediklerimizi ayarladıktan sonra onun görüş alanında başka erkeklerle ilgilenin ya da ilgileniyor gibi yapın. Bu konuda okulunuzdan güvendiğiniz bir erkek arkadaşınızı ayarlayabilir ufak çaplı bir tiyatro bile oynayabilirsiniz. Ya da artık başlarının sizi yanlış anlamasına ona yanaştığınızı zannetmesini dahi göze ala ala sırf o eski canınızı yakan insanı kıskandırmak adına diğer erkeklerle ilgilenmeye çalışın.

Şayet bu uygulamadıklarımızın bir işe yaraması iki şeyden ötürü olabilir.

1-) O kişi sizde zamanında gerçekten bir sebepten ötürü nefret etmiş.

2-) Ya da siz gerçekten çok aşırı çirkin ya da kilolusunuz. Fakat lütfen bunu hakaret olarak almayın o insan için böylesiniz diyorum demekki o gerçekten başka dünyanın insanı vücut ve beklenti olarak, yoksa her insan kilolu diye "geç abi geç direk geç" demez davul dengi dengine çalar illaki size göre de birileri vardır

1|0
    0|0
    • Abi emeğine sağlık.deniyecem :)

• O zaman arkadas diyim. Deneyip yazarim :))

• Şimdi oldu arkadaşım :) hadi bakalım merakla bekliyoruz.

Erkekler Ne Diyor 12

• 2|0
    0|0
  • Her zaman erkekler anlayislidir bak sacma bulanlar yorum yapmasin demissin hic bir kiz arkadasin sana cevap atmamis demek ki anlamadan sacma bulmuslar bu yuzden anlayisli erkeklerin kiymetini bilin :)))

1|0
    0|0
  • boş işlerle uğraşma:D

0|1
    1|0
  • Kendin Gibi Olma ..

1|0
    0|0
  • cool tabiri varya onu takın ve popüler gözük seni kaybettiği için üzülsün yani ulan kıza neler yaptık bütün okul tanıo fena kız olmş hiçte yüz vermio valla falan diye düşünsün ama dikkat et adın kaşara da cıkabilir :)

1|0
    0|0
    • çok içten yazmışsın sağol amma popüler ol diyince de olunmuyor ki :D

• yok yok. olmaz o umarım ben denge kurmayı bilirim :)))

• popüler kızlarla takıl erkeklerle çok haşır neşir olursan kaşar olursun yani çocuk öyle der :)

• bu sene üni 1 oluyorum da heralde üst sınıftakilere pek bakmam havalı olurlar diye çaylak muamelesi falan yapmaya kalkar katlanamam

1|0
    0|0
    • sıcak davransam yüz göz oldu derler mi sence?ben tanımadıklarıma soğuk davranırım da genelde :/

• şey dün iki kişi ekledi tanımıyorum da sen ekledn mi

• Yoo ben eklemedim

• Aynen şöyle yap.

Ne zaman koridorda belirse o çocuk, hemen karşı sınıfta ki sınıfın kapısının önünde duran, bıyıklı ve pis çocukla seviş.

1|0
    0|0
    • alkshncfsş

• iyi ki sondaki açıklamayı yapmışsın :(

• Tamam hayatım.

• ulan bize denk gelmez böylesi

1|0
    0|0
  • Bence o seni fazla sallamayacak ve en az 3-4 kız arkadaş yapacak.

1|0
    0|0
    • bu da bir bakış açısı tabii :/

• Hiçbir erkek kendisine aşık olan kıza aşık olmaz.Bunuda öğrenmiş ol.Sen onun gözünde artık pertsin.Geçmişolsun.

• tamam sen de sabah sabah çökerttin psikolojimi tamam :D

• ben şidi saçma buluyorum yru yapayı mı yani ? iyi peki adem :(

1|0
    0|0
    • klavyenin "m" tuşunu onar bence :D adem olmuş o sldjrfm

• ne okuyon sen :D

• diş hekimleri cool olmaz :D anca çalışın dersinize :D

• İpleme umursama o zaman havalı görür seni eminn olll

1|0
    0|0
  • okulun populer erkeklerinden biriyle çıkabilirsin

1|0
    0|0
    • sevmediğim biriyle çıkmam :)

• Popülerlik nedir ya? Bence hiçbişey yapma kendin ollll kimse için şkeilden şekile girme.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...