İşçi Çıkarmanız Gerekse Çıkartrmısınız?

diyelimki patronunuz size cok veniyo onu kafayada alabiliyorsunuz,size bigün iki bayan getiriyo ve ilk iş günleri sizde o gün çok gerginsiniz patronunuz işi olduğu için gidiyo ve kadınlar biraz ukala bir tip ve patronunuzu arayıp abi bunlar çalışmıcak sanırım dediğinizde sana şunu sölicem ister şimdi onları cıkar ister al elinde işi öğret dio ve sizde işten bir güzel kovuyosunuz o iki bayanı ..bir tane daha bayan var ve istediğiniz zaman kovabilirsiniz insanların ekmeğiyle oynamamak için durduruyorsunuz ..ama o kişi bunu bildiği halde bir farklılık göstermiyo onuda işten kovarmıydınız?

Güncellemeler:
peki uyarıyosam ve o hala böyle davranışları düzeltmiyosa,ayrıca ekmeğini düşünen adam diğerleri gibi sorun cıkarmadan cok şükür çalışıyorum diyip calışır dimi?

0|0
4|28

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• Şayet birini kovma pozisyonundaysanız ve bu soruyu burada soruyorsanız vay halinize :) Gelelim probleminize şayet o kişi işini doğru düzgün yapmıyor ise aldığı parayı hak etmiyor ise ve onun yaptığı hareketleri yapan başka insanları kovduysanız o insanı da gönül rahatlığıyla işten çıkarabilirsiniz çünkü siz onun değil o kendi ekmeğiyle oynamıştır işini salla başı al maaşı durumuna getirerek.

İstisnai durumlar hariç tabi ki patron şerefsizin teki olur kendisine yalakalık yapmayan her dediğine tamam beyim demeyeni kovar bu ekmeğinden ekmektir tabi ki fakat buları saymayalım.

0|0
    0|0
  • 3 sekreter geçti elimden.

Biri laf dinlerdi, uzaklaştırmak için çay isterdim, çaycıya 20 metreden bağırırdı buraya çay lazım diye.

Öteki müşteri gelse bile çetleşmeyi bırakmazdı, ne zaman çet bitti o zaman müşteriye bakardı.

Sonuncusu ne desem yapar öğlen ne yiyeceksin diye sorsam ben öğlen hiç bişey yemem derdi.

İyi ki ilk ikisini LAK diye kovmuşum. Kendi ekmeğini düşünmeyenin ben niye ekmeğini düşüneyim. Hele bir de kızsa.

0|1
    0|0
    • of ya bnde öyle düşünüyorum :/

• çok doğru millet iki krşla ew gecindirip cocuk okutuyo gıgı cıkmıyo şükür diyip oturuyo..

• "Hele bir de kızsa." kısmını kaba bularak, diğer dediklerinize aynen katılıyorum bende olsam ben öyle yapardım, bir işin talebi vardır o insanı şu şu şu şunları yapması için alırsınız eğer o insan o görevlerden birini eksik yapıyorsa olay bitmiştir kovmamak için hiç bir sebep yok çünkü siz ona örnek vermek gerekirse "Her gün saat 12 de masam çay olacak" diye işe aldıysanız ve anlaştıysanız ve karşılığında örneğin 1500 TL verecekseniz ve kız haftanın 5 günü 12'de 1 günü bile 12:15'te getiriyorsa.

• ihtiyacı olan adam gibi çalışır şımarıklık yapmaz bı suru aç işsiz ınsan var kımsenın ukalalığıyla uraşmazdım defederdim

1|0
    0|0
  • Çıkarmam.İşini güzel yapıyorsa bırak çalışsın.

0|1
    0|0
  • olay işe gelirse iş profesyönel bir durumdur.. onun ihityaacı bunun durumu düşünmem.. ben işe bakarım .. işini yapıyor mu evet.. devam eder.. işini yapmıyor mu hayır.. yoluna gider...

0|0
    0|0
    • ya tabiki öyle ..ama şöle bişi iş ortamını bozanı kabullenemiyorum 18 yaşındayım bn bile biliorum onlar anlamıyolar işi bozan tek kişi o onuda cıkarsammı die düşünüyorum

• ya öyle büyük bişi değil sadece patronla aramız cok ii olduğundan böle..

• yöneticiyim işe almakta işten çıkarmakta elimde işten çıkardığım çok kişi oldu ama hiç bir zaman onlara şunu dedirtmedim ben ne yaptımda beni işten çıkardın ya da beni haksız yere çıkarttın dedirtmedim.

iş başka sosyal hayat başka...

personelin huzurunu bozan en iyi personelimde olsa çıkartırım şirkete zarar veren perfonmansı düşük kim olursa çıkartırım...

0|0
    0|0
  • iş konusunda asla tavizvermem işini yapmıyacaksa calısmasının bı anlamı yok ekmek isteyen bir insan zaten hakkıyla calısır

0|0
    0|0
  • işler aksamaya devam ederse ve onu alınamaz seviyeye yaklaşırsa kovarim.

Ya da bende problem var deyip yaklaşımımı değiştiririm yine sonuç yoksa üsttekini yaparım

Cut.

0|0
    0|0
  • kovmirim ula kovmirim !

0|0
    0|0
  • Açık bir dille söylerim eğer anlamıyorsa. Ya böyle böyle yaparsın ya da birlikte çalışamayız diye. Hala devam ederse kovarım

0|0
    0|0
  • gizli cevabı neden kapatıyosun ki onu anlamadım ?D

sdklafjakldsfds

0|0
    2|0
  • tabi çok sert askeri kural uygulama ama işini yapmayan varsa uyar bir kaç defa en sonunda kov. Hani direk kovma

0|0
    0|0
  • özel sektörün allah belasını versin böyle lanet birşey işte :(

0|0
    0|0
  • Kovmam Kesinlikle ..

0|0
    0|0
  • Ekmegiyle sen oynamiyosun. O isi haketmeyerek kendi ekmegiyle oynamistir zaten. Ozel sirketler hayir kurumu degildir. Gonder gitsin.

0|0
    0|0
  • kov gitsin

0|1
    0|0
  • Bir şey anlamadım.

Yazı - Tura atıyorum. Yazı gelse kovma , Tura gelse kov.

.

.

.

.

.

Veee Tura geldi.

0|0
    0|0
  • Eğer diğerlerini kovduysam onuda kovardım çünkü bir yerdeki düzen eşitlik bozulduğu zaman yok olur!

0|0
    0|0
  • taviz tavizi getirir işini yapmayanı göndereceksin

0|0
    0|0
  • eğer bir kişi kendi işini ve geleceğini düşünmüyorsa benim yapacağım birşey yok. çıkarırım tabiki.

0|1
    0|0
  • yazdığından bişi anlamadım nasıl bir karmaşada yazdın

0|0
    0|0
  • İşini iyi yapıyorsa kovmam.

0|0
    0|0
  • Bas kıçına tekmeyi.

Hayat Felsefem: Kimseye Acıma!

0|1
    0|1
  • Çalışmaya niyeti yoksa bunu sen kolay kolay değiştiremezsin.

0|0
    0|0
  • kendi kendimi kovarım

0|0
    0|0
  • çıkartırım parasını vermeyeceksem niye çalıştırayı hakka gireyim.

0|0
    0|0
  • çımartmamak ıçın elımden gelenı yaparım

0|0
    0|0
  • kovarım yazmak için tıkladım soruna vazgeçtim yok kovmam:d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hayır çıkarmamak için elimden geleni yapardım.işçileri kendi yerime koyardım.bu devirde iş bulmak kolay degil...

0|0
    0|0
  • o kızların yerıne beni alsanıza ıse :)) uyumlu ve cici bir insanım ve adam gıbı ise ve calısmaya ıhtıyacım war :)

0|0
    0|0
  • başka bir işe sokarım kesinlikle. ben kimseyi ekmeksiz bırakmazdım. sadece soruyu okudum ayrıntıyı okumadm

0|0
    0|0
Yükleniyor...