Kıbrıslıyım ve kıbrıs şivesini kullanarak yazdım umarım anlarsınız

Bunu okuyunca anlayacaksınız zaten iyi yaptımmi?

Konu, abardılacak gadar önemli bişey deyildi. Ama ben geneda size konuyu özedleyim.. Aysüynan çok samimiyetimiz yokdür ama bilirim kim olduğunu , oğadar. 1 ay önce aysu facebook'a ''yakın doğuya gelecem diye beni çekemeyenler varmış. Çekemeyen varsa anten daksın özaman'' yazdıydı. Benda buna garşililik dakma sen onları falan dedim gendine. Şimdii burda sereni ilgilendiren bir konu varmı? Bence yok. Durdu o yabdiğim yoruma gene laf sokdü :) çok bişey söylemedim çünkü serenin nasıl biri olduğunu ben çok iyi bilirim. Tutkuyuda ben bu sene tanıdım ve çok yakın olduk. Gerçekden ben yakın olduğum gişilerin herzaman yanında olurum nolursa olsun. Aysüynan tutku gavga eddi ve ben böyle bir durumda tutkuya, 'yanındayım' dedim. Eğer iki yüzlülük buysa EVET iki yüzlüyüm. Eminim sızda yakın olduğunuz birinin herzaman yanında olursunuz. Geleyim şimdiki konuya, Serenin yabdiği nedir? 1 ay önce aysuya yazdığım seynan, tutkuya yazdığım şeyin fotoğrafını çekip garsılaşdirdi. Benda padladım ve sövdüm Serene. Evet bilirim hatamın farkındayım sövmemem lazımdı. Ama dayanamadım. Haledaha çok sınırlıyım. Ben bu olaydan sonra suşdüm başgada çok bişey söylemedim. Ama Seren haledaha orda burda laf atardı bana. Gendi gasındı. Cidden eğer suşsaydı, böyle bişey yapmaycakdim gendine. Ama damarıma başdi. Ve ben normal şartlarda gerçekden çok iyi biriyim ama şartlar hiç normal olmadı. Sorry Şeren ama susman lazımdı. Hem ben herkese durup dururken orosbu demem eğer dediysamda bir bildiğim vardır.

Bu gonuşmalarda, %100 gerçekdir. Bizim okulun yarısı gördüydü zaten bu gönüşmları hadda telefon numarasınıda kontrol eddiydiler serenin numarasimi diye. Bu gonuşmaları gören çok gisi var isdediğiniz gisiye sorabilirsiniz. .Gerisine garişmaycam artık. Benimnan ilgilida ne dersaniz deyin umrumda deyil. Gendi gasındı :) x

Güncellemeler:
Veee erkeklerler olan konusmasini facebook a attim. Konusmada, nerde yapalim sence?oturmadami? Salondami yoksa masadami bilmemne

0|1
2|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Magosa güzel yer. girne de. napan kelimesi dillerde gezer durur

0|0
    0|0
  • Kıbrıslılar "Kıprıs" der bir kere.. :PP

0|0
    0|0
  • Şivenize bitiyorum çok tatlı

0|0
    0|0
  • hım anladıysam arap olam ne dediin sen şindi _?

0|0
    0|0
  • Ablajım Ankara'lıyım beni ..sen bu yazıyı okuyamam bu saatte..

0|0
    0|0
  • inn bişey anlamadım

0|0
    0|0
  • Kıbrısa ve Kıbrıslılara karşı soğuğum.

0|0
    0|0
  • Çok uzun bea film yap sen bunu

0|0
    0|0
  • Size okullarda Türkçe dilbilgisi veya Edebiyat dersi vermiyorlar mı ?

0|0
    0|0
  • Japonyanın kanto bölgesi şivesine benziyo biraz ama tersten okursak kıbrıs olabilir bir ihtimal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne olursa olsun bir kızın ağzına küfür hiç yakışmıyo..Hem karşı tarafın gururunu incitmişsin hem de ağzını bozmuşsun.Ayrıca daha çok sevdiğinin yanında değil haklı olanın yanında olmalısın.Ben de oda arkadaşımla kavgalar yaşadım ama hiç ağzımı bozmadım o bana demediğini bırakmadı saygısız karaktersiz vs. her lafı söyledi ama ben edebimden sustum. Ayrıca üniversiteye gidiyorsunuz ya da gideceksiniz ne olursa olsun sallama kimseyi.Birileri gider birileri ggelir kim sinirini bozarsa onu hayatından çıkar gitsin..

0|0
    1|0
  • Bu çorum şivesinide andırıyor sanki .

0|0
    0|0
Yükleniyor...