Küçükken altını ıslatanlar derneği :)

Valla övünmek gibi olmasın ama 11 yaşına kadar altını ıslatan bir çocuktum. Rüyamda tuvalete girdiğimi görüp yatağa yapardım çoğu zaman :D altıma serilen naylon, sabah bir makine çamaşır yıkanması vs. :) eminim ortak noktalarımızdı bunlar.geceleri altını ıslatanlar bir yazsın bakalım kaç yaşına kadar yaptınız, komik bir anınız oldu mu alt ıslatma olayıyla ilgili :)

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• 8 yaşımda olmuştu söylediğin gibi rüyamda tuvalete girdiğimi gördüm sabah kalktığımda butun çarşaf ıslanmıştı ne yapıcam diye kara kara düşünürken yeni alınan ve birazda pahalı olan nevresımlerı yorganla bırlıkte çöpe attım annem fark ettıgınde pek ıyı seyler olmamıstı dıye hatırlıyorum :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• hepte misafirlikteyken olurdu nasıl psikolljim varsa artık :D az çekmedim çocukken bu ıslatma mevzusundan :D

1|0
    0|0
  • rüyada tuvelete girdiğini görüp yatağa yapıyosun ya ordaki rahatlama gibisi yok ya tuvalete gidip yapsam o kadar rahatmıyodum :D

1|0
    0|0
  • 5 yasındayken bende gece kalkıp uyku sarhosluguyla sobaya ısemısım bı kere

3|0
    0|0
  • muşambalı yatakta yatmak :(

1|0
    0|0
    • :( çok çektik bee

• misafirlikte gece kalamamak :(

• "çocuk altına yapıyor da varsa naylonunuz..." şeklinde afişe edilmek daha kötüydü :)

• bende işedim :D 11-12de bıraktım sanırım

1|0
    0|0
  • halen molfix kullanıyorum :(

1|0
    0|0
  • uyurken hiç olmadı hayatımda ama Küçükken ÇOK FAZLA gülünce olurdu ^_^ arkadaş nasıl bir fizyolojidir kendini gülmemek için kastıkça kaslar mı gevşiyo nedir :D

0|0
    0|0
  • 10-12 yaşlarına kadar yaşadım bu sıkıntıyı. Muşambalar filan öfff.

0|0
    0|0
  • ben 12 yaşıma kadar belediye hortumu gibi... :)

0|0
    0|0
  • vay canına

0|0
    0|0
  • ben 2 yaşımda falan bıraktım. Altımı ıslattığımı hiç hatıramam. Çok temizimdir :)

0|0
    0|0
  • ben cok nadir yapardim ama bir defa cok uykuluydum kuvete isemistm :)

0|0
    0|0
  • Hiç başıma böyle bir durum gelmedi en son 1 buçuk yaşımda ıslatıyodum diyebilirim :)

0|0
    0|0
  • bendede oldu genetık bu dıyorlar ama benım aılede kımsede yoktu saçmalık bu ya amcamda varmış 6 amcadanı bır onunla kaderkeştik. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• :D evet ilkokula başladığım zamana kadar yaptım. hatta geçen günlerde yine tuvalete gittiğimi gördüm rüyamda tam salıyordum ki fark ettim rüya olduğunu uyandım birden gittim wc ye sdadsadd :D

0|0
    0|0
  • Hic oyle birseyim olmadi cidden hatirlamiyorum.bile ne zamn o dernekten kayit sildirdim.:D

0|1
    0|0
  • Ben çok gülsem şimdi bile ıslatabilirim :/

0|0
    0|0
  • ben 2 yaşında bırakmışım :D:D

1|1
    0|0
  • annemle beraber uyuyorduk ben altımı ıslatırdım annem gecenin bir yarısı beni kaldırır banyoya sokardı bağırmalar vurmalar eşliğinde bende hep ağlardım

1|0
    0|0
    • benim tuhaf ama, babam ilgilenirdi ya. üstümü o değiştirirdi gece tuvalete götürmek için o uyanrdı :D annem çok sinirlendiği için görevi babam devralmış sanırım :)))

Yükleniyor...