Kapat

Yüzme mi Vücut geliştirmemi ?

iki spor dalından birini yapıcam yüzme ağır basıyor ama vücudumu gelıstırebılır mıyım bılmıyorum.Sizce hangisi ?

Güncellemeler:
hepınıze teşekkür ediyorum arkadslar ılgılendığiniz için. Yüzmeye karar verdim :)

0|0
13|21

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 12

• hangisi daha iyi gelir bilmiyorum da ruhsal olarak su içinde olmak seni rahatlatır. geçen bir yüzme hocasını dinliyordum insanın yaptığı topraklanma gibi üzerindeki negatif enerjiyi almasıyla eşdeğermiş yüzmek... Zaten Osmanlıda suyun sesiyle bile psikolojik hastaları iyileştirirlermiş...

0|1
    0|0
  • yüzme

0|1
    0|0
  • surda havuz olsa atcam kendımı yuzmeeeeee yap tabıkı

0|1
    0|0
  • yüzme, eğlenceli de :)

0|1
    0|0
  • bence yüzmee...

0|1
    0|0
  • Yüzme..

0|1
    0|0
  • yüzmeeee :) hem eğlenceli hem serin :D

0|1
    0|0
  • önce vücut geliştir sonra yüzmeye git :)

0|1
    0|0
  • Vücut geliştirme ile daha kolay geliştirirsin.

0|1
    0|0
  • Yüzme yap.

0|1
    0|0
  • haci yüzmede bütün kaslarin calisiyorr bak yüzücülerin vücüdlarina ;))

0|1
    0|0
  • Vücut geliştirmek istiyorsan vücut geliştirme sporuna başlaman gerekir ve devamlılık ister.

Yüzerek vücudun belki kas yığını olmaz ama fit vücuda ve geniş omuzlara sahip kalabilirsin.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• kesinlikle yüzme

0|1
    0|0
  • Mümkünse ikisinin bir arada olduğu bir spor.1 saat fitnes, 1 saat yüzme.

Yoksa fitness'a git ilk önce hacim kazanana kadar sonra formu korumak için yüzmeye git.

0|1
    0|0
  • yaz günü denizde havuzda yüzersin de kışları kapalı havuz bulabilme imkanın varsa yap ama bana kalırsa bodybuilding daha iyi

0|1
    0|0
  • vücut geliştirme fıtness tarzında yağsız olacaksınnn

0|1
    0|0
  • Kışın Fitness

Yazın Yüzme

0|1
    0|0
  • Normal derecede fit bir vücut istiyosan yüzme olabilir ama ilgi çeksin biraz şekilli olsun diyorsan body.

0|1
    0|0
  • yüzme dostum vücut geliştirme yapacaksan ömür boyu yapman lazım yoksa bendeki gibi çatlaklar oluşur bir boka benzemen en iyisi yüzme

0|1
    0|0
  • yüzme

0|1
    0|0
  • Bak kardeşim, ikisininde geliştirdiği farklı kas yapıları vardır. Yüzme çoğunlukla beyaz kas gruplarını geliştirir. Vücut geliştirmede ise siyah kas grupları gelişir.

Biraz araştırman isteğine göre tercih etmeni sağlayacaktır.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle bir 6-7 ay body yap.. sonra yüzmeye git.

0|1
    0|0
  • bence de yüzme . bilimsel araştırmalara göre yüzerken bütün kaslar çalışıyormuş, ayrıca vucut gelıştirmeye ihtiyaç yoktur :)

0|1
    0|0
  • yüzmeyle o kadar ağırlığın altına girmeden daha kolay ve rahat bir şekilde vücüdunu geliştirebilirsin.

0|1
    0|0
  • Benim vaktim yok bütçem kısıtlı ve uğraşmak istemiyorum ,yoğun bir hayatım var geceleri kas eklem ağrıları çekmek istemiyorum diyosan vücut geliştirmeye hiç bulaşma.Yüzmeye git sıkı bir vücudun geniş omuzların olur.

0|1
    0|0
    • kac aya genısletırım omuzları

• Onu ben bilemem anatominle ve aldığın kalsiyumla alakalı ama yaşın çok geçmemişse muhakkak genişler az da olsa

• yüzme vuct geliştirmez bilesin sadwece omuzlara ve kanatlara etki eder biraz bence body yap

0|1
    0|0
  • Kas vs. yapma amacın varsa fitness'a git derim

0|1
    0|0
  • yüzme bütün vücut kaslarını geliştiriyor...

0|1
    0|0
  • yüzmeyle fazla geliştiremezsin, body yap ordan yüzmeye geç istersen

0|1
    0|0
  • yuzme daha etkili olur

0|1
    0|0
  • vücut geliştirme daha iyi.

0|1
    0|0
  • Body yap.