Ucuz dgs kitapları nereden bulabilirim?

Öncelikle merhabalar ya bizim maddi durum kötü benim mesleğime 2 seneliğe iş yok hırs yaptım 4 senelik için çalışıorum okudukça ailemde mutlu oluyor, babam işsiz iş bulamıyor annem çalışmıyor kardeşim ve ben okuyoruz. DGS kitap fiyatlarına baktım 45-50 lira almam zor gibi, ucuz nereden bulabilirim :( Okumak istiyorum yarıda bırakmak istemiyorum başarılı bir kızımda bir kursa gitmeden kitaplardan kendim çözücem bu işi.. Nereden bulabiliriim?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• ben bu yıl çalıştım sınava giderken sadece ehliyet götürdüm nüfus cüzdanım yoktu yanımda sınavdan dışarı çıkardılar çok üzüldüm . kitabım çok iyi bir yayından hem geometri hemde mat tüm konular var iki kitap.. kargoyu karşılamak adına sana yollayabilirim ben üzüldüm bir yılım heder oldu sen belki bir yere varırsın...

0|0
    0|0
    • bunu gerçekten yapar mısın?

• o esnada herkese cevap yetiştiriyordun ben cevap yazmanı bekliyordum cevap atmadın kendini benim yerime koy bi.

sen ne yapardın...

• ya nerede herkese cevap yetiştiryrdum bilmeden konuşma nese sus sus iyiliğinde sana kalsın

Erkekler Ne Diyor 3

• benm uzenm bu sene girdi 21 temmuzda dgsye kitapları boşta ise istanbulda iseniz alabilirsnz

onun dışında istnbulda isen birkaç yer söyleyebilirim ama dgs test kitaplarının 2.eli varmıdır 100de100 emin değilim.

0|0
    0|0
    • istanbuldayım evet öneri yerleriniz neler?

• teşekkür ederim ilginize

• ben 2007 dgsyi kanamıştım inş sen de kazanırsın ama sallamadan çalış

• Arkadaşlar merhaba. Bu sene DGS sınavına girecektim. Fakat bir problem oldu ve vazgeçtim. Elimde 10 ile 15 tane DGS kitabı var. Çoğu kullanılmamış. İlgilenen arkadaşlara uygun fiyatla verebilirim.

0|0
    0|0
  • beyazıt sahafçılar.

0|0
    0|0
    • teşekkürler

• kardeş öyle diyorsa doğrudur ben üni kitabı alıyorum ucuza.

• aynen bende :D sahaflara gelmeden tramvaydan inice karşı sırada biraz aleliye doğru yürü özdemir marara ve özbek çarıları var aslında bildiğin pasaj buralar. ahah bunlarda 2.el sıfır herşey var her numara var o adamlarda. ben ünide iken kütüphaneden kitap alıp orda kopyalattırıyordum :D karton kapaklı çakmasını alıyordum. hey gidi günler :D

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...