Hayatınızın bu raddesine kadar en ağırınıza giden şey ne oldu?

Hayatınızın bu raddesine kadar en ağırınıza giden şey ne oldu?

Cevapları merakla bekliyorum

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Haksız yere tokat yemıstım pımapene yumruk atmıstım.

0|0
    0|0
    • pimapenin ne suçu vardı:)

• Karsıda babam oldugu icin bardak dolduktan sonra ekran kararıyor ya uzaklasmam laızm ya da etkısını gecırmem laızm :D

Erkekler Ne Diyor 11

• bir müşterimden telefonda azar işitmiştim. hem de kendi firmasından başka birinin yerine getirmediği bir sorumluluk yüzünden... iki gece yatağa uzandığımda karnıma giren ağrılardan uyuyamamıştım ...

0|0
    0|0
  • 2. kez şans verdiğim sevgilimin beni aldatması... bunun dışında 5 yıl peşinden koştuğum kızın Gezi Parkı olaylarında profil resmine polis rozeti koyması... ikiside çook kötüydü çook

0|0
    0|0
  • 4 yıl boyunca sevgilimi sınıfında ki erkeklerden korudum hatta kavga bile etttm onu rahatsız ediolar die sonra sewgilim olacak kız beni onlara şikayet etti olmayan bişe için beni rahatsiz edio die cocuklar geldi bana o kızdan uzak dur ddiler o an basımdan asagı kaynar sular dokuldu kimi kimden koruyorsunuz ddm ole sonra ddm ne haliniz varsa gorun kızıda def ettim :) ama cok agrıma gitti millet olmasaydı o an o dakika ağlayacaktım :)

0|0
    0|0
  • Şimdi yazsam açıklamak gerekir falan filan. Tek bir şey oldu zaten ağırıma giden.

0|0
    0|0
    • millet açıklıyo o kadar sen de yazıver:)

• tayyibin başbakan olması 2 . sefer ..

0|0
    0|1
  • 2 kere uzun uzun yazdım ikisinde de net gitti çok ağırıma gitti bu olay

1|0
    0|0
    • bi daha yaz merek ettim şimdi

• Bir gün cafedeyiz eş dost it kopuk hep bir aradayız iyi hoş muhabbet gelsin çaylar gitsin kolalar piskevitler çikolatalar falan ortam fena akıyoz haniii... Tabi 7 düvelin ağasyım ya hıamınaaa gittim adisyon ödüyücem arkadaş geldi samimiyiz tabi i*neyle her neyse ödedim 50 liradan 3 lira para üstü döndü... Cüzdanda kaldı 100 papel (TL) ben papel derim... Çocuk gördü 20 lira istedi sabah bu işim var şuyum buyum dedi.. Vermedim tabi 100 papel kaldı nasıl verem acımdan ölem mi derken bozuldu i*ne :)

• kelime pitti daha uzundu çok hakaret vardı içimden geçen ama içimde kaldı vermedim bozuldu bende üzüldüm tabi ağır geldi verememek öyle bir anda varken

• radde ne demek?

mm kendim sanırım :)

0|0
    0|0
  • ailemin bana sırtını dönmesi.

0|0
    0|0
  • özel bana özel :D

0|0
    0|0
  • En ağrıma giden şey üniversite mezunu olmam rağmen işsizim boşa mı okudum onca yılı

0|0
    0|0
  • çok şey oldu be ablam hatırlamıyom

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 3. sefer girdiğim dans elemelerinde bütün aksiliklerinn 3 sene boyunca yaşanması vee nihayette kazanamamam

0|0
    0|0
    • seni çoki iyi anlıyorum hayallerinin gerçekleşmemesi bende bu sene bir hayalimi geride bırakıp yoluma bakmaya karar verdim inş hayırlı olur nasibim buymuş senin de öyle bence::)

• yok ben başka bir kurstayım şimdi :D hakkımı söke söke alıcam :D bu senee

• kader yuzume gulmedı yahu .

0|0
    0|0
  • beni cok sevdiğine inandığım kişinin beni aldattığını öğrenmem cok agırıma gitmişti ama artık gecti ya hayatta neler unutlmuyokı .:))

0|0
    0|0
  • Evlatlık olduğumu öğrenmem. O kandırılmışlık hissi kadar kötü bir şey yok.

0|0
    0|0
  • eski sevgilimin bana hiç mi gururun yok senn hadi bşka kapıya gt demesi...

0|0
    0|0
  • amannn seveyim anasını

0|0
    0|0
Yükleniyor...