Beşiktaş'ın Atiba Hutchinson Transferi Sizce Doğru Bir Transfer Mİ Beşiktaşa Faydalı Olur Mu?

Ben tanımıyorum hiç izlemedim, bence ihtiyacımız olan bir bölgeye transfer yapıldı daha önce izleyip ne tarz bir futbolcu olduğunu bilen var mı faydalı olur mu?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• geçen sene psv de 40 a yakın maçta oynamış

Şu an Beşiktaşın en zayıf bölgeleri desem?direk akla gelen sağ bek ve ön libero

bu adamın en büyük özelliği bu 2 bölgede de oynayabilen nadir oyunculardan biri olması

öyle iyi klas çalımlar beklemeyelim ama top kapma,sert şut bu adamın işi

0|2
    0|0
    • Bence de ihtiyacımız olan bir bölgeye transfer yapıldı sağ bek oynayabilmesi de iyi olmuş allah korusun Serdar br sakatlık geçirse yerini dolduracak biri yok.

• aynen öyle sadece sakatlık değil sezon boyu 90 dakika her maç oynayamaz.e yerine tanjuyu geçirelim dersek olay kopar

Kızlar Ne Diyor 3

• hiç fikrim yok

0|1
    0|0
  • Orta saha oyuncusu , Psv de oynamış .. 30 yaşındaymış .. Oynadığı Liglerde Yılın Oyuncusu seçilmiş .. ( Liglerin kalite seviyesi baya düşük )

Bende izlemedim oyuncuyu .. Hayırlı Olsun Beşiktaş'a..

0|1
    0|1
  • Bende hiç bilmiyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Beşiktaşta Cisse vardı. Aynı stildeler. Yararlı olacağını düşünüyorum. Ayrıca PSV de son 3 senede sürekli 11 oynamış 64 kez Canada milli takımından oynamış bir oyuncu bence vasatın üstündedir. Bu da Türkiye ligi için fark yaratabilir. Umarım iyi olur.

0|1
    0|0
  • Bence gayet iyi bir transfer ama Beşiktaş için Ronaldinho ismi daha önemli

0|1
    0|0
  • yeni transfer nasıl bilmiyorum ama Beşiktaş gibi bir kulübün bu kadar geriden gelmesi hiç hoş değil...sahada kanının son damlasına kadar oynayan kartala yakışır futbol izlettiren bir Beşiktaş en büyük hayalim...

0|1
    0|0
  • oyuncuyu çok iyi bilmiyorum ama ben bu sezon beşiktaştan çok ümitliyim şampiyonluk yarışı bjk fb arasında geçer diye düşünüyorum önder özen en büyük trnsferleri

0|2
    0|2
    • Gs şampiyonluk yarışında olmaz diyorsun yani.

• Gsnin futbolcu ve teknik kadrosuna aynı zamanda dediğim gibi geçen sene oynamış olduğu futbolu göz önüne alarak böyle düşünüyorum.

• Valla bu konuya hiç girmek istemiyorum çünkü çok şey söylenir hakem hatalarından en çok çeken kulüp her zaman Beşiktaşım olmuştur geçen sene şampiyonluk yarışından koptuysak yarısı sakatıklar yarısı hakem hatalarıdır, ayrıca fatih terim yapmışsada cezasını almıştır söylenecek bir şey yok.

• hic fikrim yok..

0|1
    0|0
  • hiç tanıyomun oyuncuyu

0|1
    0|0
  • Hiç izlemedim adamı..

0|1
    0|0
  • BJK transferinden ne bekliyorsunki fakirlikten ağızları kokmuş Tolgayıda zar zor verdik

1|1
    1|2
Yükleniyor...