Yani hiç aklının köşesınden bile geçmiyormuyum

3 yıl süren bir ilişkim biteli tam 7buçuk ay oldu daha öncede bu kadar uzun süre ayrı kalıp tekrar bir araya geldik ama 1 ay sonra tamda doğum günümde yıne ayrıldık tabi benımde çok hatam var ama ayrı oldugumuzda ancak onu ne kadar sevdiğimi anlıyorum çok özlüyorum geçenlerde mesaj attıgımda senı hatırlamayı bırak adını bile unuttum sen anılarımda yoksun kendıme ait çok güzel bir hayatım var yasadıgını bıle bılmek ıstemıyorum dedi çok koydu bana nasıl böyle herseyi unutabilir hiçmi aklına gelmem benden daha çok severdı benı ne düşünüyor sizce beni düşünmediği kesin ?

0|0
50

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi her gece gelsin diye dua ediyorum ağlıyorum dönsüz istiyorum. Son bir kez bile olsa konuşmak istiyorum. Ama dönse diyceğim şeyler farklı olmaz benimde. İstemiyorum felan derim ama içime sor onu bide.. Nasıl paramparça ama bir yandan da ondan bişeyler beklerken nasıl umut dolu.. Kalbim bir yandan çok kırıldım çok diyo bir yandan bas bas bagırıyo aşıgım diye.

0|1
    0|0
    • bu kadar zormu hem bence sevmıyo artık benı sabır tası olsa çatlardı unuttu her geçen gün yok oluyorum onun için

• Sanmıyorum 3 yıllık yaşanmışlık var biz kızlar öyle erkekler kadar kolay silemeyiz anıları. Ha belki sevgisi azalmıştır artık eskisi kadar sana ihtiyacı yoktur çünkü çok olmuş ayrılalı ama yine de içinde bişeyler mutlaka vardır.

• Bide senden sonra biriyle çıktı mı? Eğer senden sonra hayatına birini alamadıysa gerçekten kırılmıştır ve kırgınlıgını da senı de unutamamıştır. Emin ol bir yanı aşık ama bir yanı çok kırgın.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Sevgimden ölsemde o hataları yüzünden karşımda can çekişse arkamı döner giderim . Sevmek başka affetmemek başka bazen insan ona olan sevgiye layık olmayorsa yapcak bişeyi kalmıyor kadının. Anlatabilmişimdir umrım.

0|0
    0|1
    • Aldatma gibi bişeyi kast ediyorsan öyle bişey yok

• Eğer hataların yeter artık dedirtyticek kadar çoksa yine böle bir davranıştada bulunabilir. Bunu senin bilmen gerekir öyleyse..

• Ayrılalı bir hayli olmuş unutması normal, ama çok ağır konuşmuş okurken üzerime alındım resmen.

0|0
    0|0
  • hiç bir şeyi unutmamış sadece unutmş gbi davranıyor ve senden birazda nefret ediyor gbi

0|1
    0|0
    • peki ne olacak ben bile unutmaya başladım

• bilemiyorum ama gurur yapıyo ne kdar sevse de seni yanında istemez artık

• cok hata yaptıgını kendin soyluyorsun. o kız gurur yapmıs bir kere, her gece yatarken seni dusunse bile nefret ediyorum diyecek. elbet aklındasındır, o kadar kolay degil.

0|0
    0|0
    • peki sonunda ne olacak

• mutlu olur inşallah

• inşallah...

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...