Şampiyonlar ligi iç saha maçları şifreli mi?

Bi kaç gün önce RTÜK Şampiyonlar Ligi yarı final ve final karşılaşmaları sadece şifresiz olacak dedi. peki arkadaşlar geçtiğimiz sene şampiyonlar ligi iç saha maçları şifersiz izliyorduk, bu sene iç saha ve dış saha şifreli mi olcak?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• ön elemelerin hepsi d smartta.

gruplarda galatasarayın maçları 1 hafta d smartta 1 hafta star da(içerde dışarda ayrımı yok,gün ayrımı var atıyorum salı maçları hep star da çarşambalar d smartta)

fenerde kalırsa gruplara o zaman çarşı karışır işte çünkü şifresiz olarak star tv nin 1 maç yayınlama hakkı var.tabi şampiyonlar liginden bahsediyorum.fener avrupa liginden devam ederse her maçı yayınlanır.

eğer fenerin yanında beşiktaşta bursada trabzonda hepsi kalırsa gruplara avrupa ligi tek gün olduğu için gene star tv maç seçer ve 1 tanesini yayınlar öbürleri hep d smartta.

sözün özü d smart varsa sorun yok.

bu arada o son zamanlarda çıkan rtük haberleri falan asparagastı rtük açıklamayı yaptı şifresiz maçlar yarı finallerden itibaren.bilginize

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• üzülme cimbomlu

yeni bir düzenleme olabilir ama RTÜK yan çizdi maalesef

0|0
    0|0
    • sorma yaa avrupa maçları şifresi zolcak dedğinde ne çok sevinmiştim ama o Allahın cezası D-SMART kabul etmedi :(

• Rtük'e baskılar sürüyor bakalım

• link

tüm şampiyonlar ligi ve avrupa ligi maçları şifresiz olacak diye biliyorum ben. tıpkı eskisi gibi.

0|0
    0|0
    • Evet öyle bir karar almıştı rtük ama d-smart kabul etmedi ve tolplantı yaparak kararı değiştirdiler :(

• allah'tan kombinem var da iç saha maçları p.ç olmayacak :( of ulan hevesim kursağımda kaldı :S

• bi de kulübün kanalı da paralı, paralı olmasa da birşeye yaramıyor gs tv zaten. sabrımızı sınıyorlar :S

• Bu sezon CL şifresiz izlenecek diye biliyorum..

0|0
    0|0
  • bence lig maçları falan da hep şifresiz olmalı

yeter bayıldığımız paralar

konuyla ilgili ise bilgim yok :d

0|0
    0|0
    • nerdeee gs tv bile parayla izliyoruz d-smart a lig tv ye falan kızıyroz ama bu karar en çok kulüpleri sevindiriyor.

• milyonları alıyolar tabi

• rtükten ne zaman hayır geldiki

0|0
    0|0
  • bildiğim kadarıyla çoğu maç gene dsmart yayınlayacak

0|0
    0|0
  • sanmıyorum star veriyordu sanırım.

0|0
    0|0
  • İlk ön elemeler D-Smart'ta.Sonrakiler Star TV'de olur.Geçen yıl da öyle oldu.

0|0
    0|0
    • inş ya çünkü Rtük açıklamasında sadece yarı final ve final sifresiz olacak diyo

• Kimse izlemez ki.

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...