Restoranda bir kız gördünüz, çok güzel, ne yaparsınız?

Evet seçenekleri kolaydan zora doğru sıraladım. Tabi bayanlar da kendilerine göre uyarlayıp cevap verebilirler.

Restoran, cafe veya benzer bir ortamda dikkatinizi çeken bir bayan var ve çok hoşlandınız bakmakla mı yetinirsiniz yoksa uygun bir adım atmaya mı çalışırsınız? Evetse en önemli kısmı... Nasıl?

• Hiç bir şey yapmam basar giderim
    50% (1)33% (1)40% (2)Oy Ver
  • Bir iki bakış atarım ama devamını getirmem
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Etrafında dolanırım dikkatini çekmeye çalışır, şansımı denerim
    50% (1)67% (2)60% (3)Oy Ver
  • Tanışmak için muhabbet kurarım en azından denerim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Direkt çıkma teklif ederim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Basit birkaç soruyla iletişime geçerim.Sizin adınız ayşe miydi?Şu üniversitede değil miydiniz gibi devamı gelir?Önce saf saf sorular soracaksın ona kızlar genel de bu numarayı yer,seni beğenmişse yemese de yemiş gibi yapar.otobüs durağında bile ayarladım ben böyle..

0|0
    0|0
    • evet beğenmişse yemiş gibi yapar da birçok insanın kızın o atarlı tavırlarını görme riskini almaya cesareti de yok aslında o yüzden bakışmanın ötesine pek gidemiyor

• kardeşim işte bu demişsem zaten ben onu orada ayarlamaya çalışmam, takibe alırım o bunu anlamaz bile ve yavaş yavaş tesadüf gibi onun hayatına girerim.

• onu yapabilmek yetenek istiyor işte

Kızlar Ne Diyor 1

• bi yerlerden babası çıkabiir aman diyeyim asdfggfd

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• O tür yerlerde bu gibi girişimde bulunmak (çalışanlara karşı/benim gibi müşteri olsa havada götürürüm de) şahsen bana pek ahlaki gelmiyor.. Çünkü müşteri konumunda olduğunuz için hani az çok tebessüm etmek ilgilenmek mecburi onlar için.. Çok da o şekilde tip görüyorum yapışıyor geyik yapmaya "çabalıyor" "ağzına yüzüne bulaştırıyor" .. Bunları da görünce.. Afeti devran olsa hiç ilgilenmiyorum aynı kategoriye girmemek için..

0|0
    0|0
    • sen müşterisin o da müşteri mesela starbucks gibi bir yerdesin laptoplar tabletler falan açılmış hemen karşında az ilerinde oturuyor muhabbet kurmaz mısın :)

• (amuhabilegorum) jhcgkajcckj

• valla dostum geçen arkadaşla bir mekana gidiyorduk önümüzden de 2 hatun gidiyordu solladık :D tesadüf aynı mekana gidiyormuşuz aynı anda girdik oturduk. aramızda 3 masa var.resmen gözleriyle yediler ama hiçbirşey yapmak içimizden gelmedi. yani çoğu zaman insan istemiyor.kapris falan çekmeme mevzusu.

0|0
    0|0
  • yemeğimi yerim

0|0
    0|0
  • Etrafında dolanırım dikkatini çekmeye çalışır, şansımı denerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...