Kendinize öz eleştiri yapılmasını isteselerdi nasıl cevaplardiniz ?

Kendinize bir bakın. Siz karakter olarak ailenizin, arkadaşlarınızın, dostunuzun, düşmanınızın ve nihayet kendinizin gözünde nasıl bir insansınız?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• çok sevilen biri olduğumu hep söylerler çevrem çok geniştir küs olduğum hiç kimse küs olan hiç kimse yoktur.

ama şöyle bir kendime baktığımda neden seviyorlar beni dediğim oluyor:

çenem çok düşüktür bır bır konuşurum

kinciyim

fena inatçıyım öyle ki kendime bile inat yapmışlığım çoktur

ben bildim derim hep

ukalayım

öz güven popomdan çıkıyor

kimsenin dediğini kaale almam ne varsa ben bilirim diyenlerdenim

dik başlıyım

kavgacıyım

yarını düşünmem dünden bahsetmem an için yaşarım

sülalemde ve ailemde ölmeyen kalmadı ama tek damla göz yaşı dökmedim hayat hep devam ediyor diyip üzülmedim

neyse yeter :))))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İyi yanlari :sevecen hedeflerinin hayallerinin peşinden giden sempatik

Dikkat etmesi gereken yönü:inatci fazla sadik duygusal düşünmeden davranabiliyor

0|1
    0|0
  • kendimi severim..) biraz özgüvenim düşük, işte bu yönümden nefret ediyorum.(

0|1
    0|0
  • depresif, onyargili:/

0|1
    0|0
  • Burnu havada. :/

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• aılemın gozunde hala cocugum bu yuzden 26 yasında olmama ragmen hala cocukmusum gıbı davranıyorlar.arkadaslarımın gozunde ıyı vakıt gecırılebılen ve yardımsever makara bırıyıma .az sayıda dostlarıma gore ıse kımı zaman gercekcı ve kırıcı kımı zaman ıse yapıcı ve olumlu bırıyım.ama vurdumduymaz oldugumu soylerler.dusmanımın gozunde kesınlıkle ve kesınlıkle kotu bır ımaj cızmısımdır.gercı pek dusmanım yokta..bana gore ben on numara ınsanım ama yınede cok sayıda hatam ve yanlısım var.kıbırlı degılım ama bazen agresıfım.dostlarım bencıl ve vurdumduymaz oldugumu soyluyorlar ama hala bencıllıgımın farkına varamadım.belkıde hıcbır zamanda farkına varamayacgım

0|1
    0|0
  • yıllardır hep kendim ne isem ile davranmışımdır çevreme ,arkadaşlarıma ,akrabalarıma

her zaman karakterli ,ve doğru insan olarak anılırım .

bu zamana kadar hiç kimseye aksi bir söz ettirmedim .

her zaman bana koray iyi bir insan demelerini sağladım .

inanıyorumki bir kişi bile koray iyi insan değildir demez benim için .

0|1
    0|0
  • çevremdekler ne der bilmiyorum ama öz eleştride bulunacak olursak fazla tembelim, sorumsuzum, vasıfsızım ve boş işler bakanıyım. gereksiz bilgiler ansiklopediside sayılabilirim ama gerekli olanlara kafamda yer yok

0|1
    0|0
  • Kendim gibi birine sırtımı tereddütsüz dönebilirim ..

0|1
    0|0
  • Onlar beni habire överler ama ben kendimi hiç sevmem

0|1
    0|0
  • Düşündümde çok pislik biriymişim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...