Zavallı hemcinslerim...?

Erkekler Türkiyede gerçekten çok şanssız...Bir tanıdığım var haftanın 6.5 günü çalışıyor. Evet sadece yarım gün tatili var haftada. O eşekler gibi çalışırken karısı sürekli geziyor,kıyafet alıyor...Bu bir örnekti sadece. Her alanda erkekler zor durumda. İlişki konusunda zaten öyleyiz. En tipsiz kız dahi orasını burasını açarak fenomen olabiliyor. Erkekteki bir görüntü kusuru çok sorun edilirken kadındaki o kadar edilmiyor,kadın makyajıyla şunla bunla gizlemeye çalışıyor. Daha neler neler aklımda o kadar örnek var ki uzatmak istemiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz ? (Lütfen tecavüz hikayeleri,evinde dayak yiyen kadın sendromu tarzında örnekler vermeyin,onlar bayatladı artık ve hemen hemen hiç kalmadı )

Güncellemeler:
Erkek kazanır,karı yer(kariyerin açılımı diye bir espri vardı bu konuda hatta ). Erkek ilişkilerde ilk adımı atar,erkek ağlamaz,erkek güçlü,kaya gibi olmalı. Erkek kızın tribini çekmeli,başka ne istersiniz?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sıkıntılarımızı dile getirmişsin yıllardır sesimiz çıkmıyordu birisinin artık bunları dillendirmesi lazım erkek sömürüsüne son verilsin

0|1
    0|0
    • yıllardır kadın-erkek eşitliği deniliyordu. bence onlar şu anda statü olarak çok avantajlı bizden

Kızlar Ne Diyor 2

• Tipsiz kız olsa da orasını burasını açarak fenomen oluyor demişsiniz. Siz fenomen yapıyorsunz. Siz yapmasanız kim yapar?

0|1
    0|0
    • neden oraya takıldın ki sadece? Ben yapmıyorum ve ne yazık ki haklısın bizim Türk erkeklerinin de zaafı işte...

• Takıldığım yeri dile getirdim sadece

• Zaval lımı yok artık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Her kız aynı değil. Akıllı ol.

0|0
    0|0
  • Evet, yazık bize.

0|0
    0|0
  • Çalışmak iyidir çalışsın.