Teodosic Fenerbahçe'ye gelirse içinizin yağları eriyecek mi?

Gündeme lank diye oturmuş,avrupada kendini fazlasıyla kanıtlamış bir Sırp oyun kurucu...Geçtiğimiz sezonki yüzdeleri de gayet iyi,kendisi hala CSKA'da kalmak istiyor her şey Obradovic'in elinde,geleceğinden umutlu musunuz?

Zoric,Bjelica ve Klezia imzayı attı bu 3 oyuncu zaten çok büyük katkı sağlayacaktır..Teodosic gelmese de olur bence

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Teodosic bence gelirse fark yaratmaz gercekten kazanan bir oyuncu değil oyunun "crunch time" denilen kırılma anlarında sürekli kayboluyor top kayıpları hatalar üst üste geliyor karakter olarak da pek sevmiyorum fazla kaprisli birisi çok büyük yetenekleri olmasina ragmen cogu zaman sahaya yansıtmıyor

1|0
    0|0
    • aynen haklısın,geçtiğimiz sezon bazı maçlarda dikkat etmiştim ne yaptığını bilmiyordu

• Teodosic transferi söylenti o zaman çünkü ikisini bir arada tutmazlar

• zaten gelmek istemiyormuş teo

Erkekler Ne Diyor 17

• Teodosic gelmezse final four zor

1|0
    0|0
  • Teodosiçten çok Nick Calathes istiyorum ben Maccaleb kalacağı için onu tamamlayacak oyuncu Calathestir Tedosiçin gelmesi uzak ihtimal

1|0
    0|0
    • ben sana bşe söyliyim mi..zaten bu kadar oyuncuyu bir arada tutmak zor hangi birine süre vereceğini şaşıracak bence obradovic..adamların hepsi hücumda elinde top olmasını isteyen adamlar,ki bunları geç bence izzet 1 yılını da heba etti,bize gelse ergin bey daha çok süre verirdi ilkanın işi de zor,kaya peker zaten nerde onu da bilmiyorum kayayı bir yere kiralasanız iyi olurdu

• ilievski yardımcı oyuncu takımı bırakırsan eline üzüne bulştırır efeste olduğu gibi:D

• fener dedinde bak bu gün kimle karşılaştım yedekten çıktı asosyal kankam link

1|0
    0|0
  • teodosic'in türkiye'ye gelmesi obradovic'ten daha çok ses getirir. 3-4 sene önceki formunda değil belki ayrıca büyük maçlarda genelde loserı oynuyor bu konuda spa'dan çok şey öğrenmesi lazım ama TEODOSIC LAN BU! gelmesin :(

1|0
    0|0
  • inşallah gelir daha belli olmadı bazı siteler yok teodosicin menejeri konuştu cskadan ayrılmıyacak dendi haberi yalan ben inanmıyorum bazı yorum sitelerine umarım gelir çok hayran olduğum biri valla rakip takıma gelse ben bile kıskanabilirdim obradovic istiyorsa gelir gelmiyeceğini sanmam

1|0
    0|0
  • Teodosiçte gelirse eurolugede final four garanti gibı

1|0
    0|0
  • Aynı görüşteyim..

1|0
    0|0
  • gelse ne olur gelemse ne olur

1|0
    0|0
  • Cardozo geldiya oda gelir ehueh

1|0
    0|0
  • fener her sene böyle transferler yaparak bir bok olacagnı sanıyoya en çok ona gülüyorum.bo mccaleb vardı bir ara.adam fenere geldi kariyeri bitti. gelirse teodosiçi de yer bu klüp

1|0
    0|1
    • iyide herkez kariyerim için fenere gittim diyor bir saysana sen fenerbahçe ülkerden nbaye giden basketçileri

• türkiye ye hangi kaliteli sporcu gelirse sevinirm kaptan

1|0
    0|0
  • isimler harika ama takım olabilmek önemli..

1|0
    0|0
  • bogdanovic bo mccaleb bunlar yeterince acı çekti başkaları çekmesin artık :)

1|0
    0|0
  • gelsin ya ülkemize ünlü oyuncular gelsin ki biraz adımız bilinsin ne kötülüğü var bunun

1|0
    0|0
  • Sen ne anlarsın len yuvarlak şeylerden:p

1|0
    0|0
  • gelmeyecek dedi zaten menajeri. gelmesini de istemem.

1|0
    0|0
  • İçimin değil de ÇÜK'ümün yağları eriyebilir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...