Düğünlerde genelde hangi hava sizin havanız?Düğününüzde dans ve çıkış parçanızı ayarladınızmı kızlar..?

Oynamayı severmisiniz..Hangi havalarda oynarsınız. link gültekin

Ben oynamayı sevmiyorum..Özellikle kollarımdan tutup hadi halaya oynamaya diyen tiplerede gıcık olurum :)

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• ileride kırda bir nikah yapmayı düşünüyorum. Düğün değil. Aile arasında ve gerçek dostlardan oluşan özel bir gün. Sadece romantik dans müzikleri,tarrango ve sadece birkaç pop olabilir...

0|1
    0|0
    • Neden kırda düğün daha güzel..

• Düğün bana göre değil. Sevmiyorum. Önce bir nikah,sonra biraz eğlence,sonra da herkes evine. Yorulmanın anlamı yok.

• bizim orda horon filan var işte tulum var insanlar böyle kıpkırmızı olana kadar oynuyolar terli terli iğrenç benim düğünümde arkada çello saksafon filan çalmalı bar tipi masalar herkes ayakta şarap ikramı vs kimse oynamasın sadece dans

0|0
    0|0
    • Sizin orda varsa o elbet getirirler düğüne merak etme :D

• neyi nereye getiriyolar ben nikahı memlekette yapar altınları alır gider kimseyi de çağırmam zaten kalabalık istemiyorum 50 60 kişi kafi

• Altınları alır gider.. düşünceye bak :D

• düğüne gitmem .

0|1
    0|0
  • ben yalnızca halay çekerim

0|1
    0|0
  • Dugunlere gitmiyorum.

0|0
    0|0
  • Biz ankaralı olduğumuz için hep oynak şeyler :D ama çok eğlenceli

0|0
    0|0
  • oobaaaa abaan sabaaaahlar ollmasın beaaa :D eer an err yerdee gübek atarız bee düğünümde de uluur ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Şimdilerde oynamam ama bir aralar arkadaşlarla önümüze gelen düğünlere girer oynardık tanımadığımız insanlar olurdu genelde :) mardin trabzon her havaya giderdik :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...