Doğumgünü için ona ne alabilirim veya ne tasarlayabilirim?

1 ay sonra sevgılımın dogum gunu uzun br bırlıktelıgımız var. gecen sene dogum gununu kutlayamadıgım ıcın bu sene harıka bı sekılde kutlamam gerekıor. sızce ne alabılırım. kalıcı bır hedıye olmasını,ozel olmasını ıstıyorum hedıyeye her baktıkca cokcok mutlu olması gerekıor. farklı fikirlernizi beklıorumm..

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• İkiniz için aynı kıyafetten alabilirsin.Yani aynı dediysem o saçma sapan baskılı sevgili tshirtlerinden bahsetmiyorum.aynı desenli erkek tshirtu ve aynı desenden kız elbisesi gibi..Link verecektim fakat xper seviyem yetersizmiş. koreden sanırım ama online alış veriş yapılıyor:) almasan bile fikir olur.diktirebilirsin mesela.sevgilim bana alsa benim çok hoşuma giderdi.

Bunun gibi birçok site var şu an aklımda değil bulursam yazarım.

Ayrıca ben sevgilime 2 yıl önce sevgilikitabı diye bir siteden bir kitap hediye yaptırmıştım.çöp adamlarla oluşturulan sayfalar var.ya da fotoğrafınızı ekleyebilirsin.ben birlikte olan anılarımızı aktarmıştım.çok güzeldi.o da çok beğenmişti.sitede kitap örnekleri var.onun dışında foto kitaplar da var.Umarım yardımcı olabilmişimdir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• eğer sevgilin pis bir fenerli değilse gs ya da bjk li ise yeni sezon forması al, arkasına isminizi yazdır... hele bjk li ise 110. yıl özel gri forması muhteşem.. 110 tl... bana kayserinin bıyıklı kızlarından biri alsa o formayı... yok yok aşık olamam o kadarda değil ama teşekkür ederdim galiba :D şaka bir yana.. ben 9.sınıfta sevgilimin aldığı formayı hala saklıyorum... ;)

0|0
    0|0
  • bence hediyeyi kendin yap. ben genelde öyle yaparım. belirli bir ustalığın hobin varsa onun üstünden yap yoksa da bir günlük defteri al edebiyat forumlarından felan güzel aşk sözleri bul yazarıyla yaz defterin yapraklarının arasına da gül yaprakları koy cok hoşuna gidecektir

edit : aynısını ben denedim yaptım :D

0|0
    0|0
    • hedıyeyı kendım yapmak ıstıyorum zten hersey cok basıtlestı emek verınce dahada hosuna gıder dıe dusunuyrum. senın soledıgını yaptım zten 110 tane not yazdım cıkoltalar kahveler falaann :)

• inşallah hoşuna gider kardeşim :)

• bir maç bileti al

0|0
    0|0
  • aynen bu dert bendede var ama hiçbir fikrim yok... :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Fanatik oldugu takimn formasi ve pastasi formnn ynnda iki tane mesale bayilirr

0|0
    0|0
Yükleniyor...