Bayanlar sorum sizeee :) bu durumdan anlayan erkklerde cevap vereblr

belimi ve basenimi eritmek istiyorum ayrıca göbeğimide

bunun üzerine bütün bilgileri benimle paylaşmanızı istiyoruuuum :) fazla yok ama ben yinede en iyisi benm olsn istyrmm şimdiden teşekkürlerr (:

0|0
78

En İyi Erkek Görüşü

• Sağlıklı bir diyet +koşu + mekik + Twist hareketi link

Koşusuz ve diyetsiz o bölgeleri eritmek nerdeyse imkansız. hatta nerdeyse kelimesi fazla oldu orda. Sadece biraz sıkılaştırır ve kaslarını geliştirir ama eritmez öyle. Koşu yapmak gerek

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 7

• link bu hareketleri uygula,göbek içinde mekik çek düzenli bir şekilde.yağlı,şekerli ve unlu fazla tüketme ve bol bol su iç.

0|0
    0|0
  • Bel için bir yere dik bir şekilde otur ayaklarını biraz arala ve kollarını öne uzatıp belini iki sağa iki sola götür 10 dk falan tekrarla

0|0
    0|0
  • gobek ıcın mekık en ıyısı :) bel ıcınde twıst ıyıdır. Basen ıcınde kosu. Duzenlı beslen ayrıca, kolay gelsın:)

0|0
    0|0
  • 6 aydir fitness yapiyorum ve çok etkili sonuçlar aldim.Birde her aksam dans ediyorum oda çok ise yariyor soyliyim ama spor yapar gbi bir dans :) komik gelebilirm

0|0
    0|0
  • Beslenmen önemli..yağ-şeker-undan uzak dur kesinlikle..her gün düzenli olarak mekik çek,bunlar için youtubeye bakabilirsin..

0|0
    0|0
  • Erittiğin zaman bana da mesaj atar mısın nasıl yaptıgınla ılgılı? Sevgiler.

0|0
    0|0
  • Basen bayanlarin kivrimidir. Eritme ama kilonuda dengede tutmaya calis. Göbek bölgesi içinde hergun duzenli mekik iyi gelir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...