Yarın sevgilimden ayrılıcam büyük ihtimal

Bugün sevgilimin turkcell sifresini aldım.Biraz baktım kimlerle mesajlaşmış diye 3 5 bilmedigim numara vardı üstelik babasının evde oldugunu söyleyip bana mesaj atmadığı zamanda başkasıyla konuşmuş mesaj icerigi gozukmuyor ama numaranın ilk 7 hanesi gozukuyor soyledim yarin bize gelicek boyle bisey ögrendigimden haberi yok daha benim smsimden kalan 5000 onun ise 3000 kimle konustun diyince kiz arkadaslarini soyluyo bazisinin numarasi var baktim bir kaci cidden konustugu arkadaslari ama digerleri bende yok bize gelince telefonunu elinden alicam kayitlari acicam onun gozunun onunde o numaralar kimse onun telefonundan tam numarayi alip aricam yaninda kimmis kimlerle konusmus hepsini ogrenicem ama boyle bisey yapmasini beklemezdim.cunku cok degisik olaylar oldu annesi benden ayrilmasini soyledi kiza buna bende sahidim biliyorum gercekten oldu ama o ayrilmadi annesi halada biliyo benimle oldugunu anlamiyorum kafam cidden karıştı neden bana yalan söyleyip boylr bisey yaptı ki surekli seni seviyorum diyen bir kiz niyr boyle bisey yapar ki daha baska bir erkekle konusup konusmadigi belli degil belki kizda olabilir ama neden bana babam askm dur diyip baskasiyla konussun ki yarın yaninda aricam bakicam numaralara eger dusundugum gibi bisey se ayrilicam unutmam zor olucak neden boyle yalan soylemistir ki baskasi var midir sizce

Güncellemeler:
Arkadaslar yarin olayi tam ogrendikten sonra guncelleme yapicam haberiniz ola ya size icimi dokucem ayrilinca ya da bisy olmadigi icin sevinicem :D
Ayrildik surekli agladi hic durmadan sarildi nolur bitmesin dedi istemiyorum ayrilmak dedi bende istemiyorum dedim kiz arkadasim dedi numarasini ver dedim vermedi ya ver ya da bitsin dedim vermicem ama ayrilmak istemiyorum dedi surekli agladi hic durmadan cok kotu oldum bende mesaj atiyim dedi numarasini ver ariyim dedim vermedi bende gittim bitti yani

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

• Kız seni aldatıyorsa ayrılırsın Bu basit iş. Ama sen yanlış anladıysan o konuştuğu kişiler arkadaşlarıysa bir akrabasıysa o zaman ne yapacaksın .Nasıl bakacaksın kızın yüzüne . Sen baksan bile o kız artık sana bakmaz. Unutmaaa Güven giderse herşey biter ..

0|1
    0|0
    • Yapılmazsada hep kıza karsı kotu davranıcamşu anmesaj bıle atasım yok acıkcası dusun yanı eger bısey yoksa guzel guzel konusup bı yolunu buluruz

• O kadar basit olmaz. Eğer sen yanlış anlamışsan olayı sonuç kötü diyorum . O kız seni terkeder.

• Akrabasıysa akrabam şuyum şuyum der . Neden kız arkdşm dıyor ve kız olduğuna rağmen numarasını vermiyor bence en iyisini yapmışsın ayrılaaraaak .!

Kızlar Ne Diyor 11

• Turkcell şifresi nedir yardımcı olurmusun bende sevgilime yapmak istiyorum? Bu arada yargısız infaz yapmamanı öneririm arkadaşım önce dediklerîni uygula sonra bakarsın çaresine:)

0|1
    0|0
    • Once bir numaralari alip yaninda aricam rn iyi bu olur heralde

• Cıktım:D

• Kabul et

• Zaten güvenin gitmiş bence ayrıl gitsin

1|1
    0|0
    • Ya bir olay olmustu yanlis bisey yapti o guven problemi yasadigimi bilio onun yuzunden guven sorunum olmustu bu nedenle baktim bende

• yoktur başkası emın ol

0|1
    0|0
    • demesi kolay ins yotur ogrenıcem yarın

• Peki bir kizla gece 12 den oglen 12 ye kadar konusur mu

• Gereksiz kuruntu. Kıza güvenmiyorsan bunu bahane etme direkt ayrıl.Ama güvenin varsa böyle bir şeyle karşılaştıysan çok gereksiz.

0|1
    0|0
  • Eğer öyle bir durum olsaydı belkıde Turkcell sıfresını vermezdı dıyede dusunuyorum benn .

0|1
    0|0
    • Aynen oda var cok sıkıntı gercekten

• Allah yardımcın olsun aldatılma kuşkusu düştümü insanın içine kurt gibi kemirir . Umarım düşündüğün şey çıkmaz.Nişanlımla haftaada 1 kez hatları değiştiriyoruz 1 gün benımki onda onunki bende kalıyor ikimizinde içi rahat öyle birşey yapn sızde .s.s

• ben sana ne dedim veremez dedim dimi çünkü bir haltlar yediği kesin. bırak ne hali varsa görsün bide ağlıyor 1 tane erkek yetmedi ona boşver onu. benimki de beni aldattı numarayı veremedi ama ben salak gibi hala onla birlikteyim sevdiğim için affettim ama çok pişmanım affettiğim için çünkü değişmedi

0|0
    0|0
    • Erkekmis beni biliomus oyle dedi ama artik bisey degismez

• Hic boyle bisry beklemezdim hala mesaj atiyo

• sakın cevap verme. benimki de öyleydi mesaj attı yalvardı yakardı kanma sakın

• şifreyı sen gızlı mı aldın ondan mı ıstedın eğeer o verdıyse korkulacak bısey yoktur olsa vermezdı ama sen gızlı aldıysan belkı olabilir... benıde 5yılımı verdığım canımı yoluna serdiğim erkek arkadasım aldattı bende bu sekılde oğrendım ama senın gıbı konusmayı bekleyemedım dırek aradım bı kızdı bana uyuyorum dediğinde hep bununla mesajlaşmıs ama ben affettım çok sevıyorum ve affettım onu umarım bunları yasamazsın cok acı verıcı allah yardımcın olsun..

0|1
    0|0
    • Kendisi verdi şifreyi ama bilmiyorum numaraları ogrenıp tek tek arıcam yanında yapıcam bunu

• aceleye kapılma saçmalama ilişkini bitirsin

0|1
    0|0
    • Napiyim peki oyle bisey varsa salak yerine konmaya devam mi ediyim

• onu birz daha gözlemle hareketlerine dikkat et

• bende benzer bir durum yaşadım. üniversiteyi farklı şehirde okuyor o yüzden ayrı kalıyoruz. turkcell şifresini bana vermişti bende her gün bakıyodumm mesajlaşılmış mı biriyle diye. benle bir zaman ara vermek istemişti o sırada da bir numaraya sürekli mesaj atılmış benle ayrı kaldığı süre boyunca sabah akşam o noyla mesajlaşılmış sonra bana tekrar geri dönmek istedi barıştık ve o numaranın arkadaşının sevgilisi olduğuu, mesajı atanın kendisinin olmadıgını soyledi yani demek istediğim o ki bunlarla bir şey kanıtlayamazsın sana bir yalan söyler sende kanıtlayamadıgın için o yalana inanmak zorunda kalırsın. Bi de bana numarayı vermedi korkudan mı artık neden bilmiyorum. arkadaşım 2 sevgiliyi idare ediyor sen şimdi numarayı alırsan kızla konuşmak istersin olay çıkar diye numarayı veremedi. tahminimce seninki de veremicektir numarayı çünkü bir haltlar yediği kesin

0|1
    0|0
    • Verir telefonu alir elinden ben bakarim

• hayır ılk yedı mesela 0555-555-**-** bu sekılde

• bende de öyleydi

• Sacmaliyorsun bende babamin yaninda erkek arkadasimla mesajlasmiyorum. Elimlden alip bakmiycagi ne maglum kiz arkadasiyla konusur tabii babasi gorse ne olucak. Bu kadar inceleme bende iliskim yurusun diye pembe yalan atiyorum hatta baya bir yalan atiyorum yani ama bu sevmedigim anlamina gelmiyor kaybetmek korktugum icin sadce. Hem durust olmak erkeklere yaramiyor herseye kisitlama getiriyorsunuz biraz serbest kalsam yalan atamam

1|1
    0|0
    • Hayir baktim babam var diyip ben mesaj atmadigim zaman baska numarayla konusmus sorun bu

• için neden rahat değil ki

• Rahatliktan ziyade anlatmak istedigim icin icimi dokucem anladin mi neyse

• Eğer kız senin şüphelendiğin gibi birisiyse şifresini vermezdi.

Ayrıca her mesaj ona ait olacak değil ya, benim telefonumdan abim çatır çatır mesajlaşıyor :D

Bu zamanlarda bende sevgilime beklemesini ben mesaj atmadan atmamasını söylüyorum abimin naptığınıda anlatmıyorum.. şifremi versem oda milletle konuşmuşsun dese, anında basarım tekmeyi.

0|1
    0|0
    • Tekmeyi basamaz cunku bundan once bir yanlis yapmisti guvenimi kırdı benim yoksa boyle bisry yapmazdım ben

Erkekler Ne Diyor 5

• Kızın aç gözlülüğü doyumsuzluğu çirkin oluyor.. Üzüldüm senin adına mevzu aynen tahmin ettiğin gibidir...

1|1
    0|0
    • Yarin hersey anlasilcak

• Yok barismam simdi olduysa bida olur bosuna harab etmiyim kendimi dedigin gibi gecer bir sure sonra eyvallah

• eyvallah kardeş atlatırsın 1 haftaya inşallah.. sık dişini

• Arkadaşı olabilir diye düşündüm. Ama güncellemeni görünce numarasını istemişsin vermemiş. Bende olsam bitirirdim. Senin yaptığında ters birşey yok. Neden vermedi ki numarasını madem arkadaşı?

9 Gün olmuş dostum merak ettim cidden var mı bir gelişme?

0|1
    0|0
  • Sen onları yaptıktan sonra tüm yollar ayrılığa çıkar. Ya sen ya o terk edecek(eğer kızda biraz gurur varsa) ona göre düşün karar ver.

0|1
    0|0
    • Yaşu analdatılma varsa ve salak yerıne konmak gıbı bı durumda var dımı

• Soylesede ayrilcagimi biliomus o yuzden oyle demis

• Neyse boşver olan olmuş

• Onu çok seviyorsun bu belli boku yedin yani.. sonuç olarak hiç belli olmaz hacı kız bu her dk arkadaşlarıyla konuşur tanımadığın başka kızdır. yarın ayrılmasan bile bu konuyu açtıktan sonra o ayrılır

0|1
    0|0
    • Aslinda bende ondan korkuyorum ya bisey yoksa

• 16-24 yaş arası kızlardan uzak dur kardeşim alayı daha çocuk. gerçi erkekler geç olgunlaşır derlerdi eskiden ama onu diyeni bulsam ıslak odunla dövücem.

0|1
    0|0
Yükleniyor...