Emre Aydın mı Cem Adrian mı ?

Emre Aydının şarkı sözleri çok etkili geliyor bana. Hele yapma diye bir şarkısı var ki aldalıtmışlığı böyle güzel anlatmak herkese nasip değil. Demek ki bunu çok iyi hissetmiş olmalı. Kağıt Evleri zaten sözlemeye gerek yok :)) O kadar aşkını iyi dile getirmişki sana gelmek kağıt bir evde ateş yakmak gibi ,O iğne sessizliği

Bir terzi ağzındaki

Sensiz olmak böyle işte

Niye böyle, niye? ve sen en yanlış kadın.. Aynı şekilde Cem Adrian da öyle sözler yazıyor ki hayattan soğuyorum yeminle. Ben seni çok sevdim ve yalnızlık şarkılarına bitiyorum zaten. Herneyse çok uzatmadan soruma geçeyim. Cem Adrian mı daha iyi Emre Aydın mı ? (Yakışıklılıklarını bitarafa bırakınız kızlar.)

• Cem Adrian
    47% (8)50% (4)48% (12)Oy Ver
  • Emre Aydın
    53% (9)50% (4)52% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
14|7

En İyi Kız Görüşü

• Bu ne abi o mu iyi yoksa o mu. Bence bir seçim yapmak yanlis. İkisine de cok buyuk hayranim ve ikisinin de farkli bir tarzi var. Ne emre aydin i ne de cem adriani baska bir sanatciyla kiyaslarim. İlla biri en iyi mi olmak zorunda ikisi de basarili olamiyor mu. Bence ikiside birbirinden iyi sanatcilar kimseyle kiyaslanmiycak ender insanlardan. Ulkemde olduklari icin de ayri gurur duyuyorum onlarla. Ve bu soruyu gorseler ikisi de hosnut olmazlar

0|1
    0|0
    • Aslında bunu sormamın nedeni ikisini ne kadar tanıyoruz. Nasıl biliyoruz. Bunları öğrenmekti. İkisi kıyaslanamayacak kadar büyük sanatçılar bencede

• Evet oyle galiba :) tesekkur ederim en iyi cevap sectign icin

• Ne dmek pampa

Kızlar Ne Diyor 13

• Cem Adrian neden denilirse onun bir konuşasini dinledim ve şunu belirledi ben sadece müziğime bakarim hayata 1 kere geliyoruz ve magazin şu bu yalan haberler benim belirli bir hayran kitlem var ve onlar bana yetoyor cafelerde ve barlarda konserimi veririm gibi bir konuşma yapti gercekten com dogru Emre Aydini Cem Adrian i tanimadan once cok severdim simdi Cem hakkinda o kadar guzel seyler goruyorum ki oyle hayvan sever bir insan ki ve muzik konusunda konserler de vokalist olmadan soyleyecek kadar yetenekli ve hayatin doğruluklarini muziğe vuruyor ve çok Ataturkcu ileri goruslu bir insan özgür iradeli bir insan muziklerini herkes dinleyemez Cem Adran nin cunku dusuncesiz insanlar hareketli parca anlsiz sarki dinler ama cem in sarkilari hrp vurgulufur yastiğa basini koyduğunda muziği acar ve uykuya dalar muzikle beraber hayal gucunu gelistirirsin ve şu gerçek ki turkiye de ki en iyi ses sanatcisi dinlemeyenlere tavsiyem sarı gelin sarkisini dinleyin ve düşüyorum hayatin ellerinden birde bana ne yaptin :")

0|0
    0|0
  • 2sini de hic sevmem tarzları bana uygun değil

0|0
    0|0
  • Emre aydın çok iyi bence. Ama emre aydın daha çok bilinen, ve dinleyenlerinin yaş aralığı daha fazla. Cem adrian ise daha çok gençlere hitap ediyor böyle değişik bir tarzıda var dolayısıyla bir gizem katıyor. Ve gençlerin çoğu cem adriana daha yakın gibi geliyor. Ama bana kalırsa ikisi de çok iyi

0|0
    0|0
  • Emre Aydın

0|0
    0|0
  • Cem Adrian tabi ki.

0|0
    0|0
  • cem adrian

0|0
    0|0
  • kim dokunduysa sana ona git.! nerde unuttuysan beni orda kal.!

0|0
    0|0
  • Emre Aydın ..

0|0
    0|0
  • Cem ADRİAN

0|1
    1|0
  • Avenged sevenfold

0|0
    0|0
  • Cem Adrian.

Nereye Gidiyorsun 'u sayısız kez dinlemişimdir.

0|0
    0|0
  • emre aydın, diğerini ilk defa duyuyorum

0|0
    3|2
  • 2 sinide acıp özellikle dinlemişliğim yok duydugum kadarıyla bence cem adrian cünkü emre aydını dinlemek zorunda kaldım 10 saatlik araba yolculugunda ölecektim artık ya dönüşte de aynı şekilde emre aydın kusacaktım değiştirde diyemiyosun :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Cem adrian duygusal olarak çok içten söylüyor..

1|0
    1|0
  • Hıcbırı seçeneği neden yok

0|0
    0|0
  • Emre Aydın...

0|0
    0|0
  • Emre Aydın la tabi.

0|0
    0|0
  • emre aydın daha iyi

0|0
    0|0
  • Cem adrian.

0|0
    0|0
  • Bi ara cem adrian dinlemiştim herkes ses tanrısı diyordu anasını satim.. herneyse

0|0
    2|0
Yükleniyor...