Depresyondayım, ne yapmalıyım?

arkadaşlar çok kötü durumdayım.üniversiteyi kazanamadım.seneye yine gireceğim.ama hiç bir şey yapmak gelmiyor içimden.bütün gün yatağın içindeyim elimde bilgisayar başka hiç bir şey yapmıyorum.kendimi bir ceset gibi hissediyorum.toparlıyamıyorum kendimi.aynı evin içinde olduğum ailemle bile ihtiyacım düşmedikçe konuşmuyorum.bırakın ders çalışmayı yemek yemek bile gelmiyor içimden.bütün gün yatmama rağmen 2 ayda 15 kilo verdim.çok kötüyüm..

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• senin tam tersi daha hırslanıp kazanmak ıcın daha fzla calısman gerekir yoksa sneye bundan bir farklı olmaz yine hersey snn elinde kendını hemen koyverme hırslanırsan basaramıcan hiç bişi yok

0|0
    0|0
    • öz şanal noldu?

• gittim iptal etmeye önce bir hafta içinde gelir tahmınen diyen kadın ben merkeze belgelrrı yollardm yarın evıne getrcekler diyince e vazgectım ve getirdiler:D

Kızlar Ne Diyor 4

• ooo durum ciddi ailenle palaş ii bir psikolog bulsunlar sana

0|0
    0|0
  • şu aralar madem canın istemiyor,fırsatın da var,yapmak zorunda olduğun şeyler yok artık (okul gibi). biraz tek başına takıl,kafanı dinle. Düşünme hiçbir şey. madem seneye gireceksin,canını sıkmaya değmez.

0|0
    0|0
    • bütün gün tek başımayım..ailemin ise umrunda bile değil..

• umurlarında olmadıklarından değil,neler hissettiğini bilmediklerinden bir şey yapmıyorlar. ben de sürekli iletişim halinde olduğum halde kafama taktığım şeylerle ilgili konuşmam. psikiyatriye gittim dediğimde babam çok şaşırmıştı. hiç belli etmiyordum çünkü.

• tek yol o gibi gözüküyor..

• kendını sorguladın mı hiç ben neden böyleyım dıye?

0|0
    0|0
    • çok düşündüm çoook

• Kesin öyledir eminim.Neyse muhattap olmazsın olur biter fanlarında tepki vermezler.Git o barzolarla takıl daha iyi haklısn...

• suss atarlı Kezban seniii başım çatlıyor zaten gebertıyım senııı:D

Zaten en son gönderdiğim mesajda susacağıma dair imaada bulunmuştum.Aa unutmuşum troldün dimi sen pardon.Sence başın çatlıyor diye ben üzülürmüyüm.?-tabiki hayır.

• bu zamanlarda böyle olman normal eylüle kadar toparlarsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Dünyanın sonu değil ya mk kalk bir dışarı çık gez et seneye bidaha girersin sınava çok sıkıntı yapma yoksa halin hal değil.Dert etiğin şeye bak herşene girebiliyorsun sonuçta.

0|0
    0|0
    • ailede herkes üni mezunu.çalışmamış olsam içim yanmaz ama çok çalıştım.ama bir türlü netlerimi yükseltemedim..

• yo sadecde duşundum de senınle muhattap olup sevıyemı düşürmıycem artık fanlarımdan tepkı aldımda senınle knşuyorum dıye uyardılar benı kezbanla takılma flan fılan öyle yanı ;D

• suss atarlı Kezban seniii başım çatlıyor zaten gebertıyım senııı:D

• kendini bu kadar sıkmayı bırak işin ucunda ölüm yok ya ? neden dışarı çıkmıyorsun çekindiğin noktalar mı var kendinle ilgili? emin ol herkes böyle dönemlerden geçti..meselenin özüne in çık dışarı umursamazca dolaş vs..gerekirse gir bir işe zorlanınca ustadan azarı yiyince aklın başına gelsin

0|0
    0|0
    • çok korkuyorum.ailede herkes üni mezunu bir ben böyle kaldım. halbuki yeniden çalışmaya başladım ama sonuç yine aynı durduğum yerde sayıyorum resmen.

• kendini sıkarak bir yere varamazsın bu kadar kasma kassanda bişey değişmeyecek..

• kendini hemen toparlamazssan seneye böyle olursun eğer bu sene kazansaydın kendini nasıl hissederdin bir düşün ?

0|0
    0|0
    • neler olacağını biliyorum ama bu bile yetmiyor fakayı yiyeceğim..

• Aç iki bira, kafanı dinle be oğlum. Daha ne?

0|0
    0|0
    • olmuyor işte..

• puanım çok kötü.aslında çok çalıştım ama bir türlü netlerimi yükseltemedim.

• Madem puanın kötü, her şeyi bir kenara bırak. Ağustos sonuna kadar keyif çat. Gez, eğlen, seni mutlu edecek ne varsa onu yap.

Eylül ayına geldiğinde ise sıkı bir çalışma temposuna gir. Aralık ayına kadar temponu bozma. Yarı yıl tatilinde tekrar gevşetirsin kendini, sonra tekrardan temponu yükseltir, düzgünce çalışır, ardından da istediğin üniversiteye gidersin.

Bir kere yaşanıyor bu hayat. Üzülmeye, hele hele kendini bu derece üzmeye hiç değmez.

Yükleniyor...