Takımınızın bu seneki halinden memnun musunuz?

bildiğiniz gibi fenerbahçe psv ye 2-0 galatasaray napoliye 3-1 beşiktaşta Southamptonya 3-1 yenildi hazırlık bile olsa yenildiler ben hepsinde pek ışık görmedim gibi takımınızın halinden memnunmusunuz eksikler var mıhangileri

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• ben fenerbahçeden memnunum oyuncularla hoca arasındaki uyum tamamen sağlandığında ve gidecekler belli olup gittikten sonra cardozo da geldikten sonra takım rayına oturacak

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hazırlık maçları hazırlık için yapılır kadroda deneme ve oturtma anlamında.fazla itibar etmemek gerek,gerçek maçlar başlayınca her şey ortaya çıkacak:))

0|2
    0|0
    • aynen yemin ediyorum futboldan anlıyorsun keşke senin gibi futbolu bilen çok bayan olsa :D aynen zaten bende bir soru sormuştum fazla önemli değil diye ama yenide psvye yenilmemiz hiç iyi bir sonuç değil

• teşekkür ederim neyseki ayıredebilenler var,keşke daha da artsak:))evet yenilgiler hiçbir zaman hoş olmaz ama önemli olan gerçek maçlarda kazanmaktır:))

• bayanlar arasında 1 numaradır. gerçekten anlıyor:)

• Bi kaç düzenleme olmalı .. Ki Fatih Hoca da yapacağını bilir.. Dany konusunda pek fazla umudum yok artık ..Malaga-Napoli Maçlarında ki gereksiz , saçma hataları ile herkesin gözünden düştü .. Kulübede oturacak yabancılar arasında olur..Semih - Chedjou ile defansı toparlar.. Şu an ki durumundan memnun değilim ..

0|0
    0|0
  • Yani.

0|0
    0|2
  • Dany yüzünden biraz mutsuzum:(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Defans ve Hamit hariç memnunum Kolarov ve Arda´yı transfer edersek hiçbir sıkıntımız kalmaz

1|1
    0|1
    • ardanın değeri 25 milyon euro almanız biraz zor gibi

• Beni rahatsız eden birşey yok bu konuyu sen açtın bizde tartıştık Ardanın durumu beni rahatsız etmez ama Ardanın Fbye geleceği palavrasına inanman senin hoşuna gitmiş zaten Fenerli taraftarlar genellikle Galatasarayda oynayan oyuncuları kıskanırlar mesela şu andada kıskandıklarınız var

• kıskanmak mı hayır kıskanmıyoruz bizde o kadar futbolcu varken arda sizin futbolcunuz flan değil neyse baros yakında görürsün gelip gelmiyeceğini

• fernbahçem iyi bene fakat birçok oyuncusu form grafiği yakalıyamadı . zamanla daha iyi olacaklarıa inaniıyorum

0|1
    0|0
  • hazırlık maçlarında skoru kafaya takan tek millet biziz

yeri geliyor 17 yaşındaki adamı deniyorlar mağlup olalar ne yazar

umarım sezon başlangıcına kadar iyi oluruz

0|0
    0|0
  • Hazırlık maında skoru kafaya takmamak lazım. Sonuçta hoca kadro sistem deniyor. Dany ve Chedjou daha uyum sağlayamadı. Ama uyum sağlarlarsa süper olacak. Dany'i bir maçta silemeyiz. Geçen sene gerek şamp. ligi gerekse ligde çok önemli işler yaptı. Hamit'ten memnun değilim. sitem olarak 3-5-2 oynasakta hiç fena olmaz. Kalede Muslera, defansta Semih,Gökhan,Chedjou ,orta saha Melo,Selçuk, Hamit, Amrabat, Sneijder,forvet Drogba, Burak. Hatta Amrabat iki kanattada oynayabiliyor hamitin yerine amrabat amrabatın yerine Emre'yi koysakta hiç fena olmaz ...

0|0
    0|0
    • kaslı aynen doğru drogba selçuk ve burak üzerinde kurulu takım iyi futbolcular yanlış anlama ama 3 sü olmazsa siz zor maç kazanırsınız

• Her takımın bir iskeleti vardır. Bizim iskeletimiz Muslera Semih Selçuk Sneijder Burak bu iskeletten 3 futbolcu çıkar tabi ki de zor maç kazanırız. Bayern Münih'in iskeleti de Neuer Badstuber Scheiwenstager Ribery Robben Gomez. Bu takımdan da 3 kişi çıkar. Bunlarda zor maç kazanır.

• sabri,danny,riera,hamit,eboue,hakan balta gibi kazmalarla dolu takımın neyinden memnun olacam.

0|1
    0|0
    • doğru drogba selçuk inan burak yılmaz olmazsa gs çok maç kazanır bence

• yediğimiz gollerin çoğunda kademe hatası yapan bir oyuncuyu görmek zor anlaşılan

• destructible97 zaten takım Drogba Selçuk Burak Sneijder üzerine kurulu. Barcada da messi Xavi İniesta Fabregas olmasa hiç maç kazanamaz ...

• dany çıkar yerine semihi koy bide şu rierayı çıkar savunma yapabilen bir bek koy o zaman tamamdır

0|0
    0|0
    • dany hazrlık maçında kötü başladı hep böyle davam ederse işiniz zor herkez chedjou hazrlık maçlarında o kadar iyi değildi flan diyorlardı ayrıca reira çok haksızlık ediliyor bence solbek almanıza gerek yok biizm maçlarda en iyisi reira hep yabancı sınırından dolayı onun yerine stoper alınması saha iyi değil mi allah aşkına

• bakma chedjou iyi oyuncu hazır değil sonuçta yeni takıma geldi semihle beraber ujfa-semih ikilisi gibi olurlar riera tamam çok başarılı kimse haksızlık etmiyor adam 30 yaşında belkide hayatında ilk defa sol bek oynadı iyide oynadı yalan yok ama defansif açıdan zayıf zaten defansta sıkıntı var önünde amrabat gibi bir adam oynasa sorun olmaz ama yabancı sınırlaması giriyor devreye

• bence haksızlık ediliyor çünkü haberlerden okuduğum kadarıyla fatih terim reirayı göndermek istemiş reira gitmek gitmek istememiş gibi twittarda bazı gsli taraftarlar reira gitsin diyorlardıda ondan dedim ama iyi gerçekten zaten bizim maçlarda hep en iyisi o oluyor :D

• takımdan memnunum ama dany den memnun değilim

0|0
    0|0
  • Takımım dan memnunum

0|0
    0|0
  • Nezaman galatasaray hazırlık maçında iyi sonuç aldı ki mk.

0|0
    0|0
Yükleniyor...