Fenerbahçe-Galatasaray maçını Cüneyt Çakır'a vermişler, siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

nefret ediyorum çok sinirlendim bu işe olamaz ya olamaz of bu hakemin verilmesi haksızlık ya kötü derbi yönettiği için uefa gözlemcileri tarafından avrupa finalinin verilmediği hakeme neden bu maç veriliyor ?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• adam torpilli

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Umarım iyi bir maç yönetir

1|1
    0|1
  • galatasaraylı olduğu için vermiş olabilirler.

0|2
    1|2
  • her zamanki oyunları her zamanki çabaları fenerasyonun.

1|0
    0|0
  • Başka birine vermeleri ironi olurdu..

0|0
    0|0
  • Ohaa mk geçen derbide bizi mafetmişti yinemi o yeter mk yeter.!Galatasaraylıyım adam bize düşman.

0|0
    0|1
  • sonunda kupa olan bir maça isterlerse aziz yıldıvımı hakem versinler maçı kazanacak olan Galatasaray :) Cüneyt Çakır her ne kadar hatalı yönetsede bazı maçları ben sonuna kadar destekçisiyim adam dünyada en iyiye oynuyor

0|0
    1|0
  • inşallah doğru değildir yine geçen seneki gibi senaryo olmaz inşallah

0|1
    0|0
    • futboldan anlayan kızlara tahammül edemiyorlar erkek sanıyorlar boş ver

• asıl sen boşver sapıklara muhattap olma erkeklerden kızlara cinsel içerikli yazan erkeklerden iğreniyorum yemin ediyorum erkek olmama ramen erkekliğimden utandım

• arkadaşlık yollayınca kabul etmiyoruz sonuç bu çıkıyor

• Engin Baytar vs Cüneyt Çakır round 2

0|0
    0|0
  • i*neliğine yapıyorlar

0|0
    0|0
  • fırat aydınus dururken cok sacma ciddn cüneyt demek olay demek

0|0
    0|1
  • baroni ceza sahası dışında ayağı takıldı düştü cüneyt çakır penaltı noktasını gösterdi

0|0
    0|2
  • Değil cüneyit azizi yıldırımda yönetse kaçarları yok .

1|2
    1|1

Kızlar Ne Diyor 3

• hakem beğenmiyorsunuz kardeşim başkasını verseler yarın ona da bişey dersiniz..bir de bizim gibi puanlarınız gitse artık napardınız bilmem:))

1|1
    0|0
  • Keşke Fırat bey olsaydı

1|0
    0|0
  • Başka bir hakeme verilmesini beklemiyordum canım zaten ..

Adam Avrupa'da cidden iyi maçlar yönetiyor .. Burda öyle değil ..Fenerli olduğunu bilmeyen yoktur zaten kendini baskı altında hissediyor zannedersem ..

-Bakalım Galatasaray'ıma kaç tane kırmızı -sarı kart çıkaracak merakla bekliyorum ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...