Rus sevgilimi annem ve babamın elini öpmeye götürdüm kucağıma oturdu ben napıcam?

rus sevgilimi ailemle tanıştırmak el öptürmek için annem ve babama heber verdim akşam bizi eve davet ettiler akşam eve gitmeden önce rus sevgilime bizim gelenek ve göreneklerimizi anlattım süper mini etek yerine uzun etek giymesini söledim hanım hanımcık bir kız olmasını iyice tembihledim akşam oldu rus sevgilimle beraber annem ve babamın evine gittik rus sevgilim annem ve babamın elini öptü sonra çay servisi yapmaya başladı tabi annem sevgilimi gözleriyle süzüyor çok beğendiğini kaş göz işaretleriyle ima ediyor çay servisi bitti rus sevgilime annem boş bir koltuğa oturmasını işaret etti ama rus sevgilim o boş koltuk yerine benim kucağıma oturdu rengim kıpkırmızı oldu annem ve babama rezil oldum babam bu manzarayı görünce birden celallendi o öfke ile yüzüme bir tokat patlattı bula bula kendine bu edepsiz kızı nerden buldun diye bağırığ çağırdı beni evden kovdu evlilik hayallerim başka bahara kaldı ben napıcaaammmm?

0|0
22|20

En İyi Kız Görüşü

• annen ile baban rus gelın bulmana bısey demedı de kucağına oturmana bısy dedıyse onların ayıbı

2|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 21

• Sıktın ama artık

3|2
    1|1
    • geberse de kurtulsak! yoksa ben sıkacam gırtlağını bir yerde kıstırıp!

• İnsanın hayalleri olmalı ...

1|1
    0|0
  • Senin bu rus sevgili fantezini okumaktan biz biktik sen anlatmaktan bikmadin..

3|3
    0|1
    • MAL! anlamaz ki MALdonado! bir armiye bakıyorum bir benimkine bakıyorum aynısının tıpkısı sanki ikisi! BEYİNSİZ!

• tamamen hayal ürünü :D

1|3
    0|0
  • anlıyorum seni :D seni ciddiye alıp bu hayelindeki olaya yorum yapıyım ne oldugunu belli etmiş :D acıdımı tokat heheheh

0|0
    0|0
  • Hayat işte armageddon. Ruslardan hayır yok sana başka ülkelere açıl

1|1
    0|0
    • sen engelli değilmiydinnn armageddonda :):)

• Açmış be canım :D:D bugun mutluyum ya dunde uyuyamadım sevıncten

• daha önce öpmemiş miydi amk..?!

3|0
    0|0
  • kaç oldu tanıştııyorsun :))

0|0
    0|1
  • o rus bu çocuğu dicem gene :(

0|3
    1|0
  • bigün çok param olursa seni rusyaya gönderecem :D

0|1
    0|1
  • işte turk kızı bunu yapmazdı ! hala anlamıyorsun!

1|0
    1|1
  • çok fena olmuş ailen mi sevgilin mi bir tercih yapabilirsin bence?

0|0
    0|0
  • La ne kadar yalan soluosunuz.

1|0
    0|1
  • Rus sevgiliden hayır yok Armiğğ! :(

0|0
    0|1
  • Hikaye yazmis

0|0
    0|0
  • sonra rus sevgilimin başka birini buldu ben de g*t gibi ortada kaldım

0|0
    0|0
  • hani bidaha yapmayacaktın hani söz vermiştin canın mı sıkıldı :P

1|0
    0|0
  • Sonunda mini etekli kucakçı rusuşunnan evliliğe yol atıp nımısını temizledin armagetDON.

1|0
    0|0
  • Bekledim bekledim gondermedin bana rus sevgilini

0|1
    0|1
  • Iyi senaryo yazıyorsun acaba hayalin mi bu... Tokatmi Rus kız mı 😃😃😃😕

0|0
    0|0
  • Belki yanlışlıkla oturmuştur, gözlerinde bir arıza var mı :)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 20

• Aşiret reisi babanın bu şekilde bir tepki vermesi çok normal armageddon onu anlamalısın.. Geçen restaurantta tanıştırdığın diğer rus sevgilin için daha ağır bir tokat patlatmıştı.. Hayırlısı olsun diğer rus olsun kardeşim sana rusmu yok...

2|0
    0|0
  • Sövmücem , sevmicem yok yapmıyacam yaaaoookkk yapmayacagım amıısakd .asdjaksd

3|0
    0|0
  • Rus sevgili diye diye merak uyandırıyorsun Armi.

Dikkat et, elinden almasınlar oğlum..

Ortalık ''napıcam :/'' demeyen ve işini bilen adamlarla dolu..

Dikkat et..

Bir de, sende bu trollük müessesesi eğreti duruyor biraz, haberin olsun...

:)

3|0
    1|0
  • Senin gibi bi' playboy evlenmemeli..

Ohh olmuş!

2|0
    0|0
  • rus sevgilimi ailemle tanıştırmak el öptürmek için annem ve babama heber verdim akşam bizi eve davet ettiler akşam eve gitmeden önce rus sevgilime bizim gelenek ve göreneklerimizi anlattım süper mini etek yerine uzun etek giymesini söledim hanım hanımcık bir kız olmasını iyice tembihledim akşam oldu rus sevgilimle beraber annem ve babamın evine gittik rus sevgilim annem ve babamın elini öptü sonra çay servisi yapmaya başladı tabi annem sevgilimi gözleriyle süzüyor çok beğendiğini kaş göz işaretleriyle ima ediyor çay servisi bitti rus sevgilime annem boş bir koltuğa oturmasını işaret etti ama rus sevgilim o boş koltuk yerine benim kucağıma oturdu rengim kıpkırmızı oldu annem ve babama rezil oldum babam bu manzarayı görünce birden celallendi o öfke ile yüzüme bir tokat patlattı bula bula kendine bu edepsiz kızı nerden buldun diye bağırığ çağırdı beni evden kovdu evlilik hayallerim başka bahara kaldı ben napıcaaammmm?

0|0
    0|0
  • hay bin velid

0|0
    0|0
  • ölerek boşalda kurtulalım senden davaro !

3|0
    0|0
  • bende bikere bir rus bir fransız bide türk sevgilimi bizimkilerle tanışmaya götürdüm evde kimse yoktu bizde sabaha kadar sesli sinema oynadık

0|0
    0|0
  • Rus sevgilimi annem ve babamın elini öpmeye götürdüm kucağıma oturdu

0|0
    0|0
  • Şunu yazmaya üşenirim ben be :D

0|0
    0|0
    • adam bu şekilde kendine fan oluşturdu, ben çok sıkı fanıyım sen ne diyosun :):)

• rus sevgilimi ailemle tanıştırmak

0|0
    0|0
  • hikaye yazma konusunda biraz daha kendini geliştirmelisin.

1|0
    0|0
  • o değilde eleman kimseyi iplemiyor sevmeye başladım nedense:D

1|0
    1|0
  • rus sevgilimi ailemle tanıştırmak el öptürmek

0|0
    0|0
  • rus sevgilimi ailemle tanıştırmak

0|0
    0|0
  • rus sevgilimi ailemle tanıştırmak el öptürmek içi

0|0
    0|0
  • rus sevgilimi ailemle tanıştırmak el öptürmek için

0|0
    0|0

• kaldır :D

0|0
    0|0

• ayrıl

0|0
    0|0
  • Rus sevgilimi annem ve babamın elini öpmeye götürdüm kucağıma oturdu ben napıcam?

0|0
    0|0
Yükleniyor...