Peki şimdi ne yapmalıyım?

Sitede havuz var. 3 gün önce bir kızın beni kestiğini farkettim.-Kız tekdi havuzda- Ben de onu kestim fakat ilk gün konuşmadım. Dün yanında 2 tane 3 yaşında kuzeni vardı bide annesi ve kardeşi sanırım-ama rahat insanlar- Her neyse az bişey konuştuk. Bugün gene kesiştik. Bununla konuşmak için kuzenlerinin yanına gittim ilgilendim az bişi fakat sanki onların ben yanına gidince o uzaklaşmaya çalışıyo gibi geldi anlamadım. Şimdi ne yapmalı? Kız hergün aynı saatte havuzda. Ayrıca benden 2 yaş büyükmüş fakat o aşımı bilmiyor.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• ya gerçekten ilgisini çekmedin ya da havalı olmaya çalışıyodur

0|0
    0|0
    • olabilir fakat o başladı bakmaya 3 gün önce. ben bakmıyodum arkadaşım uyardı bakıyo sana diye. 2 gündür tek gidiyorum

• aynen devam et yaklaşmaya çalışma gördüğün yerde gülümse selam ver geç git pek ilgi gösterme. niyeti varsa zamanla sokulur yanına ama kesin bir süre söyleyemem hayırlısı kardeşim:D

Kızlar Ne Diyor 1

• takmıyomuş gibi görün onn bişi yapmasını bekle bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• yaştan taviz verme kesmeye devam et bir kaç gün sonra markete gidermiş gibi oradan geçerken o da sana bakarsa gülümse merhaba de sonra çat çut :D

0|0
    0|0
    • inan bir şey anlamadım. yani nie kaçmaya çalışıyo gibi yaptı acep. ha ben de onu pek iplemedim dün de bugün de. ilk gidiyorum elime mizah dergisi alıp okuyorum arada bakıyorum. ayrıca evi nerde fikrim yok

• inan anlamadım dediğini

• yaşını bilmesin kardeş öncelikle neyi anlamadıysan. sonrasında 1-2 gün daha kes o da bakıyosa sana markete gidermiş gibi çık o yüzerken geçerken sana bakarsa gülümse merhaba de muhabbeti kurarsın yok baktın knşmaları falan havalı sikleme daha

Yükleniyor...