Erkeklerin araba kullanan bayanlara davranışları ve güç takıntılarının sebebi nedir?

iki sorum olacak size.

1.erkekler neden araba kullanan bayanları böyle sağdan soldan sıkıştırıp,araba kullanamıyormuşuz gibi davranırlar ki?

2.erkekler neden kendilerini bayanlardan üstün,becerikli,güçlü görür ki?yoo ben öyle görmüyorum,eşitiz falan demeyin sakın.hep kendinizi güçlü görüyorsunuz sinir oluyorum.

Güncellemeler:
Yavaş sürüyoruz,biraz panik yapıyoruz diye basbas bağırıyorsunuz. Bizim de kalbimiz var değil mi moralim bozuldu iyi sizin olsun yollar siz kullanın arabanızı. :(

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• ben kadınlar yüzünden araba kullanmaktan nefret eder oldum direksiyona sarılır gibi yapısıp sağına soluna bakmayan yolun tam oratasından kagnı gibi gidip ne sağa nede sola cekilen trafiği felç edip miletin sacını başını yolduran kadın çok daha içindekini görmeden yanımdakine diyorum bak şöförü kadın kesin hiç yanılmadın yanına yaklaşınca aralarında iyi kullannlar var ewet ama çok değil

0|0
    0|0
    • daha yeni kullanmaya başladım biraz panik yapıyorum tabi ama ne yapabiliriz ki.

• panik yapmayın yeter

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben öyle görmüyorum ama :)

Daha ağır paket ya da torbaları taşıyabildiğim doğru fakat bunun tam olarak ne anlama geldiğinden şüpheliyim :D

0|0
    0|0
  • 1.erkekler neden araba kullanan bayanları böyle sağdan soldan sıkıştırıp,araba kullanamıyormuşuz gibi davranırlar ki?

Çünkü araba kullanamıyorsunuz. Ankara çayyolunda oturan birisi olarak bir kadın şoförü 1 km uzaktan ayırt edebiliyorsam kusura bakmayın ama bir gariplik vardır o işte.

0|0
    0|0
  • bak seni anlıyorum ama ben hiç bir erkegin kadınlar daha ustun daha ezik dediğinide duymadım :)

hep kadınlar diyorlar bunu neden bizi ezik göruyorsunuz diye

demekki öyle dek geliyor sana:)

bunda sinir olacak bişi yok sende baskalarının ustune arabanı kır.sende kendini ustun becerikli bilmem ne felan gör.

bunu dusunmekten öte harekete dökmek daha zor ve cogu kadının tek sinir oldugu sey bu

fıtrat geregi bu böyle kabullenmezsen içinde kilerlerle hayatını mutsuz yasayacaksın

0|0
    0|0
  • 1 onu yapanlar erkek degl kro cahil o nun bunun evladı ve babası belirsiz kişilerdir

2 erkekler yaradılışına göre kadınlardan güçlüdür güç te bedensel olarak üstün becerikli görmeye gelincede kişiden kişişye göre degişir yoksa kadınlar aptal erkekler akıllı diye bişi söz konusu bile olamaz biz erkeklerin zekası kadınlara göre daha geç erer herkez bunu biilir.

0|0
    0|0
  • Kullanmasını beceremiyorsunuz işte ahahahahhaha

0|1
    0|0
  • şimdi arkadaşım şöyle bişey var iki sorunun cevabı var gaza bas gaza sorularının çözüme kavuşmuştur

0|0
    0|0
  • onlardan korkupta kaçma sur arabanı yoluna bak onlar anasının karnında ogrenmedı

0|0
    0|0
  • Yoldayken gaza bas yeter canım

0|0
    0|0
  • bu konuda kadınları erkeklerden daha olgun ve örnek bir sürücü olarak görüyorum

0|0
    0|0
  • 1. Yazın kış kıyafeti giyersen veya kışın yaz kıyafeti giyersen nasıl tuhaf geliyorsa o yüzden öyle davranıyorlardır :d

2. Siz de kendinizi herşeyde erkeklerden çok iyiymişsiniz gibi bencil görüyorsunuz...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...