Uzuuuun bir yoldasınız hava'da çook kötüüüü!

Evet altınızda araba var gece saat çok geç hava yağmurluu ve soğuk..

Birden ilerdeki durakta bir yaşlı amca soğuk'tan ve yağmurdan telef olmuş, hastalığı tavan yapmış :) Yanında bir'de doktor var ama adamı tedavi edebilmesi için hastane ortamı gerekiyor. Onların yanında ise rüyarlarınızı süsleyen kişi hayatınızın insanı yani (bu kadında olabilir erkekte )

Ama senin kullandığın araba 2 kişiliiiik!

Hangisini arabana alırdın ?

Şimdi soruyu okuyan kız'sa duraktaki rüyalarını süsleyen kişiyi erkek olarak hayel etsin.

Soruyu okuyan erkek'se o kişiyi kız olarak hayel etsin.. Parantezi bu yüzden açmıştım.

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• ben arabadan çıkardım doktora ve tedaviye ihtiyacı olan adamı arabaya bindirirdim ve beyaz atlı prensimle saatlerce muhabbet fırsatı bulurdum

0|0
    0|0
    • bu soru japonyada iş mülakatında sorulmuş çoğu dedeyi arabaya alırım demiş. sadece bir kişi işi almış o da bu benim verdiğim cevabı vermiş:D ben de bu cevabı okuduğum sayfadan bilioyurm:DD

• Canım her doktor olan araç kullanmasını bilir diye birşey yokki.hem japonyada bu soruya bu cevabı vereni işe alıyorlarsa hay onların aklına tüküreyim :p işe alsam şirket arabasınıda ona buna verir o mal :)

Kızlar Ne Diyor 4

• yaşlı amcayı alsam gerısıı zaten hastaneye gelır kayıtlardan bulur onuda gectım zaten gıtcegım hastaneyı soylerdım adamı bırakır tekrar hızlı bır sekılde doner ıksını alırdım sıkışıp otursunlar daha napım

0|0
    0|0
  • Ben yasli adami alirdim tereddutduz sonra donup sevdimi alirdim :)

0|0
    0|0
  • BUNU daha önce okumuştum.. hastayı arabaya alıp doktora anahtarı veririm.. bende durakta kalırım :DD

0|0
    0|0
  • yarıya kadar okudum rüyalarımı süsleyen erkeğini sadece alır ılerde sex yapar sonrasında atardım arabadan ustune bır sıgara yakıp devam ederdım seyırhalıne :D

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• tabiki de yaşlı adamı. insanlık beklemez ama insanlar bekler. rabbim orda olmasa, başka yerde gösterir bana onu. hem ne tip araba kullanıyon sen be hacı :D

0|0
    0|0
  • doktora arabayı verip amcayı hastaneye götürmesini söylerdim

sevdiğim kadınla da orada kalırdım :)

0|0
    0|0
  • Doktoru alıp amcayla kızı bırakırız kız amcayı iyi eder

0|0
    0|0
  • Kızı alırdım amcada hakkın rahmetine kavuşsun öyle ya da böyle ölecek doktor zaten çokta zikimde :p

0|0
    0|0
Yükleniyor...