Bandırmaspor bir gün süper lige çıkar mı??? Ne dersiniz???

Arkadaşlarımın çoğu Feneri, Cimbomu ve Beşiktaşı tutuyor oysa ki ben kentimin takımını tutmaktan gurur duyuyorum. Ama herkesin takımına da saygı duyuyorum. Ben fanatik sayılırım hani ;) tırnağımdaki ojelerimi bile bir keresinde Bordo-Beyaz yapmıştım aynı şekilde son badanamızda da odamın duvarlarını Bordo-Beyaza boyatmak istiyorum... Kız olduğum halde futbola büyük ilgim var, kim demiş futbol erkek oyunudur diye he? Babamla birlikte ara sıra maçlara gidiyoruz. Tek ve en büyük temennim BANDIRMASPOR'umu süper liglerde görebilmek... İyi transfer yaptk bu sene sizce adım adım olur mu bu iş? Herkese sevgilerr :)))

(Not: Futbolda savaşa, şiddete, öfkeye HAYIR!...)

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• İnsallah görmek isteriz tabiki ne demişler Balıkesir bandırma... :D Çıksın süper lige :D

1|0
    0|0
    • inşallah :)) Balıkesir bizim ezeli rakibimiz ama onları da severiz onlar olmadan ligin tadı olmaz bizce :)))

• Güzel bir yerde yaşıyorsun :)

Başarılar

1|0
    0|0
  • önce Balıkesir çıkar,Banban ın yolu uzun

0|0
    0|0
  • İnşallah yakın bir tarihte çıkarda sende görmüş olursun. :)Ve futbol erkek oyunudur ama kız erkekte tutabilir. =) link hamitin kız versiyonu. :)

0|0
    0|0
  • 2090 da felan belki :D

1|0
    0|0
  • forza bandırmaspor ıns bandırmayı sampıyonlar lıgı fınalında gormek nasıp olur ..

1|0
    0|0
  • yeterli desteği alırsa halktan şehirden olabilir. çünkü epey para lazım şehir desteklemezse o iş zor

1|0
    0|0
  • Çıkar ama kesinlikle çıktığı gibi düşer zor biraz bu lig.

1|0
    0|0
  • Aynı fikirlerle hislerle Galatasaraylı olsun su an evden annemi babamı alıp seni istemeye gelirdim :D saka bir yana 3 büyük harici takım tutan taraftara saygm cok büyüktür heleki süper ligdede olmayanlara ve bu bir kız yani ne diyim ki allah bize gs lisinden nasip etsn :D

0|0
    0|0
  • Cıksın :)

arenaya beklerizzz

0|0
    0|0
  • olabilşir

0|0
    0|0
  • zor geçen senelerde iytitransfer yapmıstık 2 kez play ofdan donduk o macları ızledım biz ilk baş bank asyaya cıkalım da :) gerisi gelir inş

0|0
    0|0
  • olur hacı niye olmasın o takım değil mi.keşke cıksa.not :aydınsporluyum

0|0
    0|0
  • Ben emekli olunca çıkar belki :))

0|0
    0|0
  • Zor o işler.

0|0
    0|0
  • bir gönenli olarak inşallah çıkar diyorum

0|0
    0|0
  • belli olmaz

0|0
    0|0
  • hiiiç sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum Ama Cok Güzel Biyerde Yasıyorsun

0|0
    0|0
  • Balıkesir bandırma ... ... aldırma başka hayaller peşinde koş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben de dün gece bununla ilgili bir soru sormuştum..ve erkek oyunu diyen kişiler görsün bakalım:))sempatin hangi takımaysa onu destekleyeceksin,sen renklerini sevmişsin bir kere gerisi boş:))inşallah bir gün Bandırmasporu süper ligde görürüz:))

1|0
    0|0
  • Umarım çıkarsınız..

Bandırma ekibi olarak Banvit Basketbolu destekliyorum

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim canımm :) siz hangi takımlısınız :)))

• Valla farkedememişim canım kusuruma bakma ya .s Shalke ve Real madrid maçlarında desteğimiz tamdı size.:) Bandırmaspor formamın üzerine Galatasaray atkısı giymiştim hiç unutmam :)

• ne güzel,teşekkürler:))

Yükleniyor...