Erkekeler size soruyorum, kızlar da cevaplarsa olur tabii..

Benden 12 Yaş büyük biriyle 3 yıldır beraberdim. Evliydi ve ilişkimiz mükemmeldi. Eşiyle arasında birşey olmadığını söylüyor ve haftanın 3 günü bende kalıyordu. Eşi onu arayamıyordu çünkü arayınca kadına bağırıyordu veya telefonunu açmıyordu. İkisi de doktor. Sonra birşey oldu, kadın fiziksel olarak değişti, zayıfladı ve gerçekten güzelleşti. Sonra sevgilim, bazı eğitimlerinin olduğunu, çok vaktini aldığını ayrıca ilişkimizin duyulmaya başladığını ikimize de zarar geleceğini ve kızını bırakamayacağını, sırf kızı için karısına katlanacağını, ama beni hiç unutmayacağını, söyleyerek gelmemeye başladı. sonra face te karısıyla sarmaş dlaş fotoğraflarını görmeye başladım. telefonla sorduğumda beni hala sevdiğini ama sosyal hayatın içinde öyle davranmak zorunda olduğunu söyliyor. İleriye doğru belki eşimden boşanır, sana önerim, ya da söylentiler durulunca yine gelmeye başlarım diyor. ben onu sevmiştim. Güvenmiştim. Sizce ne yapmaya çalışıyor.

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• Gidiş hata bakarsan adamın derdinin ne olduğunu anlarsın. Keşke böyle biriyle ilişkiye hiç başlamamış olsaydın. Ama olan olmuş artık. Bence unutmaya bak. Ayrıca bu adam seni yan cebinde taşıyor haberin olsun. O olaydan sonra dikkat et hep idare etmiş. Yani devamlı avucunda tutmayı başarmış. Belki boşanırım diye bir şeyde yok. Boşanacak olan zaten boşanırdı. Bu işler belkilerle yürümez. Boşa umut besleme diye diyorum bunları.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• Sence ne yapmaya çalışıyor? Kimse çocuklarından vazgeçmez! Güzel bir aşktın ama buraya kadardı...

0|0
    0|0
    • Hevesti geçti di mi

• Mecbur kalmadı da. Ben de onu uzaklaştıracak bir şey yapmadım. sadece ilişkimiz çok gizliydi. ben de kimseye söylemiyordum. Bir kız grubumuz vardı. Onlara bir doktorla çıkıyorum, boşanmış demiştim. Meğer birinin kardeşi karısını tanıyomuş, şüphelenip ona söylemiş. aslında bunda bile bana kızmadı, sadece sorguladı ne dedin diye. Sonra onlara kızdı dedikoducular diye.

• hmmm senin adına üzüldüm.. herşey daha iyi olabilirdi ama bazen istediğin gibi gitmiyor işler.. canın sağ ya gerisini boşver..

• sen daha güven bak bakalım başına neler gelecek. sen onu metresisin. sevgilisi bile değilsin. seni kandırmış. lütfen daha fazla oyuna gelme.

0|0
    0|1
    • benim için yaptıklarını bilseniz, böyle konuşmazdınız.

• Şu an 44. ben 32. ilişkiye başladığımız 3 yıl önceydi. ^yılımı verdim ben, evlenicem diye ümit ettim. O da eninde sonunda karım beni boşar, olmadı aldatır, ben onu boşarım diyordu.

• kadın salak mı? o yaştan sonra niye boşasın ki? ayrıca sen bundan 15 sene sonra ne yapacaksın? yaşlı bakıcılığı falan mı? yaşın geçmiş senin. artık bu saatten sonra duygusal davranma lüksün yok. yaşadın yaşayacağın kadar macera. artık bırak bu işleri. söz geçir kalbine. mantıklı davran.

• Sen bildiğin halde hala burda sor ne yapmaya çalıştığını içini rahatlat biraz.

Hayatta herşeyin bir karşılığı vardır ve yaptığın bu çirkin işin karşılığı olmayacaktı zannetme...

KULLANILDIN BİR KAĞIT MENDİL GİBİ SİLİNDİN ATILDIN BİR KÖŞEYE.

0|0
    0|0
  • Sana geçmiş olsun diyorum, kullanıldığına yanabilir adına da "sevgi" diyebilirsin. Hayatta bazı kurallar her daim gerçekliği korur, "Tilki döner dolaşır, kürkçü dükkanına döner."

Bu yaşadıkların sana okkalı bir tecrübe olsun, sen sen ol evli biriyle ilişkiye girme ve sevme.

0|0
    0|0
    • kullanılmadım. çaok sevidim bence. Şimdilik ilişimiz duyulursa, eşi onda tazminat larak boşanacaktı. hatta yasalar benden bile tazmnat hakkı veriyormuş kadına. Sırf o yüzden bence..

• Ortada ki büyük yanlışın hala adına "Sevilmek" demek minareye kılıf uydurma çabasından öteye geçemez. Hangi akla hangi mantığa ifade edebilirsin bu yanlışın doğruluğunu?

Yanlış her bakımdan yanlıştır, biraz edep yahu. Madem kişi tarafından sevildiğini sanıyorsan, bedel ödemeye ve ödetmeye de razı olmalısınız. Bahaneleri bir kenara bırakıp, yapılması gereken her neyse yapılması için kolları sıvamanız gerekmez mi?

• Bir bardak soğuk su içmeyi dene.

0|0
    0|0
  • Evli bir insan başkası için yuvasını yıkmaaz...Bazı arkadaşlar açıkça söylemiş n eolduğunu... malesef kullanılmış bir köşeye atılmışsın...

0|1
    0|0
  • Bırak sen onun peşini evliymiş zaten...Karısı yüzünden sana sarıyormuş zaten bak.Karı güzelleşince bahane yapıp geri dönmüş...Bu mesele.

0|0
    0|0
    • karısı 7000-8000 civarı kazanıyor ayda. bense 2000 civarı. Parasından vazgeçmek zor bence. Beni seviyor ama, karış ve kendisi çok maaş aldığı için bırakamıyor.

• Ablacım sendede hiçmi gurur yok bugün para için ona katlanıyorsa yarın başka şeyler içinde sana katlanmayacağını nerden biliyorusn.Ha seviyor diyorsan,karısınıda sevyordu belki ama zayıf karakterli biri demekki bak ondanda vazgeçti... biraz düşün bence :((

• inanma yalandır...

seni kullanırr

1|0
    0|0
  • Seninle işi bitmiş işte, bundan sonra söyleyecekleri seni kandırmak, sorun çıkarmamanı sağlamak olacak.

0|0
    0|0
    • ne sorun çıkarabilirim ki, o ne kadar yanarsa ben de o kadar yanarım. Resmi kurukda çalışıyorum. Küçük bir ilde yaşıyorum..Ben de mağdurum. Ne sorunu çıkarıcam. Oturdum yalnız başıma bekliyorum. İzmirden geldim bu şehire. kimsesizim zaten.

• alma mazlumun ahını cıkar aheste aheste sen daha neyin kafasini yasiyorsun kuma olarak alacak hali yok seni adam ayit oldugu yere dönmüs sen bu saatten sonra güzel bir süs köpegi al ev sessiz kalmasın

0|0
    0|0
  • zaten kendin söylüyorsun yaa, karısı güzelleşmiş artık sana ihtiyacı kalmamış... yazık çok yazık inanmamalıydın !

0|0
    0|0
    • Ama karısı bana göre güzelleşt. o ise bana eşini hala güzel blmadığıı söylüyordu.

• iyi de ne kadar da söylerse söylesin hala inanıyormusun şu adama yaa, söylemek istemiyordum ama söylemek zorundayım adam resmen seni kullamış.. acı ve gerçek yanı bu.. :(:(

• ee bu işler böyle olur zaten. ne bekliyordunki.

bence sen bırak bu adamı. bu adam seni almaz.

0|1
    0|0
  • seni kırmak istemiyo belki de yaşadıklarınıza saygı duyuyo o yüzden ben karıma döndüm demiyo ama gitmiş işte.

0|0
    0|0
  • İyi olmuş sana evli adamla ne işin var?

1|0
    0|0
    • bana kızan erkelere soruyorum. Hepiniz masum musunuz, karısını aldatan yok mu hiç erkekler arasında. tek suçlu aldatmaya katılan kadın mı. Benden 12 yaş büyük. İlişkiye başladığımızda ben 27 yaşındaydım o 39 du. karısı da 38 di. ben kandırdım mı bu adamı yani..

• eşinin de kendini sevmediğini, kendine kötü davrandığını söylemişti.

• Sende yedin dimi? Kendini kandırdığını sende çok iyi biliyorsun.ahirette o çocuğunda o kadınında acı çrkmesinin hesabı ikinizede sorulur inşallah..

• Sizin gibi kaşarlar yüzünden memlekette kız kalmadı.

0|1
    0|0
  • Eşine tekrar aşık olmuş bence.

0|0
    0|0
    • Bir erkek, nefret ediyorum, tiksiniyorum, onunla aynı çatı altında olmak mezarlıkta olmak gibi dediği eşine tekrar aşık olabilir mi ama ?

• Vallahi bilemiyorum. Yorumunuzda belirttiğiniz gibi ise aşık değildir. O da çok zor durumda anlaşılan. Ben de evli iken bir başka bayana aşık olmuştum.Onunla 10 aylık birlikteliğim olmuştu. İlginçtir o dönemde hem eşimi hem onu çok seviyordum.

• Sizin gibi kaşarları sikip atıyorlarya süper işte

0|0
    0|0
  • kullandırtmışsın kendini işte, başka bir evli çift bulursun artık, hll spr dwm!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• tüm bu zırvalıkları onu tehtid etme veya onu bir daha rahatsız etme sessiz sedasız hayatından çık diye yapıyor. çünkü onun iyi bir kariyer mutlu bir evliliği var sen sadece yaşadığı bir hatadan ibaretsin. acımasız olduysam özür dilerim. ama bunlar gerçekler seni yargılamak değil amacım zararın neresinden dönersen kardır. sende hayatında bak bu geçmişindeki bir hata bir pişmanlık olarak kalsın.

0|0
    0|0
    • Mutlu evlilik mi? hangi mutlu evlilikte adam küçücük şehirde 3 gün evine gitmez, benim evimde kalır. Karısı onu aramaz, arayınca karısını azarlar. 4 yıl eşiyle yatmaz? kariyerse mesleğimi yazmadım ama, belli olur diye. Benim de kariyerim var.

• ister onu sevsin ister seni o evliymiş bir kere.. cocuğuda var yazık.. bide demişşin güzelleşince döndü die .. yuva yıkanın yuvası olmazzzz..

0|1
    0|0
  • Hevesmis geçmiş

Karısı çocuğu varken başka bir son beklemen yanlış olmuş. . Kalbine söz gecirememissindir belki..

Ama böyle de adamlar var işte. .

0|0
    0|1
  • evli bir adamla ne olursa olsun sonu sana dokunur bak karısı demek ki kendine bakmıyodu sana geldi kadın güzelleşti ona gitti ortada kalan sen oldun

0|1
    0|0
    • Ben akrın çok bakıyo kendine dediğimde ama ben ona bakmıyorum diyordu. Dedikodular sana zarar verir, çalıştığın yer ve çevrede skıntıya düşersin diyor ayrılma bahanesi için. Seni koruyorum diyor.

• başka ne dicek karım daha da güzelleşti ben ona gidiyorum artık mı dicek diyemez daha çok üzülürsün bilir yani bunlar dizilere bile konu olmuş klasik cümleler

• eşine dönmüş sana ayak yapıyor.Arama sorma vazgeç sende.

0|1
    0|1
  • sen iyimisin kızım kendine gel sevgilim yazıyon bide ayıp ya

0|1
    0|0
    • Ama hala aradığımda her işimi yapıyor, güzelim diyor. Bir dediğimi 2 etmiyor, hala seviyorum seni. mecbur kaldım diyor.

Yükleniyor...