Sanaldan aşk yaşadınız mı?

Hiç sanaldan aşk yaşadınız mı? Karakterini sevdiğiniz birinin yüzünü gördüğünüzde tavrınızda bir değişiklik oldu mu?

0|0
14|16

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Evet ben yasadim sohbet sitesinde tanismisdik tanismadan once onu agzi bozk saygisiz kendini begenmis bide yasli 30.35 yaslarinda gobekli kilol biri gibi dsunurdm hep bir iddadan dolayi facesine eklemisdi beni orda resimlerine bakip 1 guuun boyunca kendime gelememisdim ilk gorusde ask buna denir heralde dusunduklerimde yanilmisdim..

0|0
    0|0
  • Yaşadım ama o an ki aklımla doğru bir karar olsada şimdi ki aklımla yanlış bir seçimdi kimseye güven yok çünkü bu hayatta kötü insanlada karşılaşabilirdim

0|0
    0|0
  • 1.5 sene oldu yazın tanışdık yaz aşkı ayağına takılayım dedim şuan bırakamıyorum, her şeyim ona bağlı. Ama uzakta olduğumuz için devam etmek...

0|0
    0|0
  • hayir olmadim

0|0
    0|0
  • hoşlantı oldu da buluşmadım vazgeçtim.

0|0
    0|0
  • bilmiyorum...

0|0
    0|0
  • sanaldan aşk mı olur o aşk değil bilinçaltı tatmini:)

0|0
    0|0
  • Aşık olmadım da hoşlandım

0|0
    1|0
  • Hayır bir değişiklik olmadı sanalda nasılsak buluşuncada öyleydik

0|0
    0|0
  • yaşadım ve hala devam ediyor 2 senedir çokta mutluyum bu arada :)

0|0
    0|0
  • Evet :) hayır olmadı tabi ki de 6 sene olacak hala yaşıyoruz :D

0|0
    0|0
  • Aşık olamam ama hoşlanabilirim.

0|0
    0|0
  • Yaşamadım,yaşamam da.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• Evet yaşadım.Hem de kilometrelerce uzakta hiç görmediğim görme imkanımın da olmadığı birie aşık oldum.Sadece onu fotolarda gördüm ama çok güzeldi.Ona bağlandım sürekli onu düşünüyordum ve benle de konuşuyordu ama acıdığından :D.Sonra facede biriyle ilişkisi durumunu güncelledi ve anladımi benimle konşurken bile çıktığı varmış.Biraz acı çektim tabi :D.

0|1
    0|0
  • Ya bir şeyi anlamıyorum. Sanal çarpıtanlara sözüm yok da gerçek hayatların iz düşümü sonuçta. Bu nedenle aşkı sanal gerçek diye neden ayırıyoruz?

0|0
    0|0
  • ewet

0|0
    0|0
  • Omeglede olmuştu. baya konuştuk. tam face adresini isterken net kesildi. günlerce omeglede o kızı aradım ama bulamadım.

0|0
    0|0
  • sanalın tanısmaya vesıle olması hos olur ama klawye uzerınden bı ask sacmaaa

0|0
    0|0
  • Yaşadım o güne o zamana lanet olsun.

2|0
    0|0
  • evet yaşadım. yüzünü gördüğümde değişiklik oldu ve şöyle bir tepki verdim: Vay canına sen şimdi benim sevgilim misin? :D

0|0
    0|0
  • 9 aydir yasiyorum.ilk gordugum anda bir kez daha asik oldum ben.bazen zorlasiyor gorusmemek ama vazgevemiyorsun

0|0
    0|0
  • neredeyse tüm ilişkilerim öyle oldu ya dersler erkek lisesi derken:(

0|0
    0|0
  • 2 sene oldu üni bitsin evlenmeyi planlıyoruz, gerçi o daha lise sonda baya var yani

0|0
    0|0
  • Sanaldan aşk mı olur lan...

0|0
    0|0
  • oldu ama çok saçma sanaldan sevgili falan

0|0
    0|0
  • Yaşıyorum şuan ^^

0|0
    0|0
  • olmadım