En yakın arkadaşınıza aşık oldunuz mu ?

hiç yanından ayrılmadığınız bütün sırlarınızı paylaştınız kardeş yerine saydığınız kişiye aşık oldunuz mu ?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• ben dostum dediğim bir kişiye özellikle bu bayansa hiç kötü gözle bakamdım bu güne kadar çünkü eğer insan dostunada güvenemicekse kime güvenciek bu hayatta kız bana güvenmiş sen diğer erkekler gibi değilsin diyip sırlarını bana anlatıyor dertleşiyor ben buna karşılık ona kötü gözle bakmam orasına burasına ya da aşık olmam bile onun güvenine yapılmış bir ihanet olur çünkü kız sırdaşına bile güvenemicekse kime güvensin oyüzden çok dikkatli hareket ederim ben bu konularda

1|0
    0|0
    • dünyayı şerefsizlerin götürdüğü bir ortamda bile senin gibi olanları görmek sevindirici :)

• teşekkür ederim :) genelleme yapmamak lazım hiç bir zaman sonucta benim ne düşündüğümü bilmek için karşımdakı ben olması lazım yoksa asıl düşündüğüm şeyi bilemez her insan farklı herkesinde kendine göre değişik bir fikri ve huyu kişiliği var insanları tanıdıkça yargılamak gerek tanımadan genelleme yapmamak lazım :) seninde iyi niyetli birisi olduğunu sorudnan anlıyorum iyi günler

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 4

• kanka ayağıg*tayağı iki kişiden en az birinde patlak verir zamanında sevgilimde en yakın arkadaşımdı :)

1|0
    0|0
  • Hayır ama en yakın arkadaşım bana aşık olmuştu.. :(

1|0
    0|0
  • en yakın arkadaşına aşık olmak şerefsizlik mi?

1|0
    0|0
    • değil kardeşim dediğin insana aşık olmak ve onunla ilgili saçma sapan düşüncelere kapılmak şerefsizlik. en yakın arkadaşa hiç kimse aşık olamaz zaten en başta bir çıkarı vardır kişiden en başında aşık olmuştur yaniii... ondan sonra yakınlaşmaya başlamıştır . bu şerefsizlik yani .. ilgilenenle ilgilenmek değil yani buu

• saçma sapan düşüncelere kapılmaya bir şey diyemem. ama insan en yakın arkadaşına da kardeşim dediği insana da aşık olabilir. niye olmasın soyadları mı aynı? aynı kanı mı taşıyorlar? gerçekten mi kardeşler? insan aşık olacağı kişiyi seçemez. ayrıca hiçbir şeyi kınamayın yaşamadan ölmezsiniz.

• Hayır ..O şerefs*z bana aşık olmuştu ..

1|0
    0|0
Yükleniyor...