İleride anne/baba olduğunuzda çocuğunuza karışır mısınız?

İleride anne ya da baba olduğunuzda çocuğunuzun giyimine arkadaşlarına sevgilisine ya da makyajına karışır mısınız? Sizin gençlikteki eğlencelerinizi yaptıklarınızı tekrarlamasını ister misiniz?

0|0
19|12

En İyi Erkek Görüşü

• Elbette karışınılır.Benim gençliğim de yaptığım ve pişman olduğum ve geri dönemeyeceğim durumlarım varsa onun bu duurmlara düşmesini istemem.Ancak bazen onun da olgunlaşması için bazı şeyleri kendisinin görmesi gerekir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• çocunuzun her şeyine karışmayın benim annem de karışıyor artık hayatımı mah vetti başka arkadaşım vardı onun babası da karışıyor du ve çocuk intaharetti sakın çocuk larınız her şeyine karışmayın

1|0
    0|0
  • Şimdi sokaktan bi çocuğa kızsam, ne karışıyorsan elalemin çocuğuna derler, anası babası bişey demiyor sana mı kaldı derler vs.vs. Ama çocuk benimse karışırım, karışanın alnını karışlarım :D

0|0
    0|0
  • Zarar görmemesi adına tabi ki karışıcam .

0|0
    0|0
  • karışırım tabi bak bana karışmadılar anam ağlıyor meslek lisesine gidip ünv kazanmaya uğraşıyoruz

0|0
    0|0
  • baz<en karışmak gerek o kadar başı boş bırakılmamalı

0|0
    0|0
  • Karışırım tabi hemde ölene kadar

0|0
    0|0
  • Tekrarlasın, iyisiyle kötüsüyle güzel bir hayatım var.

0|0
    0|0
  • O baba gibi sakin olurdum herhalde, zaten sakin ve biraz umarsızımdır:)

0|0
    0|0
  • karışırım tabi sözümden çıkmayacak çıkarsa kötü olur

0|0
    0|0
  • Karışırım tabiki sonuçta onun iyiliği için herşey

0|0
    0|0
  • karışacağız tabi, yoksa nasıl eğleneceğiz :)

racon neyse onu devam ettireceğiz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• çocuk yürümeyi denemeden başaramaz.sen şöyle otur ben sana nasıl yüründüğünü gösteririm bak şöyle..diyemezsin.eminim bi çok kişi karışır ama bu hiçbir işe yaramaz...

1|0
    0|0
  • link

aynı bu şekilde alır karşıma konuşurdum çocuğumla.

0|0
    0|0
  • çocuğu yönlendirmek anne babanın en önemli görevi zaten. tabi ki müdahale ederim. bu yasaklarla değil anlatarak sebeplerine inandırılarak yapılmalı bence.

0|0
    0|0
  • karısırım halam gibi ama

'yanii bence kötü göstermis seni..'

ise yarıyor :)

0|0
    0|0
  • Karisirim hele kizsa sevgilisine cok fena karisirim. Ben nasil yetistiysem onu da oyle yetistiririm ins. Erkekse pek bilemedim tabi sevgilisini eve falan getiremez ama bilemiyorum sonrasini:) ayirimcilik var bnde sanirim :)

0|0
    1|0
  • karışırım gibi geliyor

0|0
    0|0
  • muhtemelen öyle olacağım...

kız anası olmak zor olsa gerek..ben çektirmiştim :(

0|0
    0|0
  • tatlı dille karışırım. ergenlik çağı çok zordur, anormal olmadıkça fazla müdahale etmem

0|0
    0|0
  • Karışırım.Doğru yolu gösteririm.Başı buyruk yetiştirmem

0|0
    0|0
  • Tabiki karışırım ,insan gençlikte bazen düzgün kararlar veremiyor.

Aynı hataları yaşamasın üzülmesin.

0|0
    0|0
  • çocuk evin aynasıdır dememısler bosuna nasıl olmasını istiyosan öyle davaranırsın ilerde karısmak zorunda kalmazsın yanı kalmayız...

0|0
    0|0
  • hayır karışmam

0|0
    0|0
  • Karisacam ama abatrmicam soz verdim:D

0|1
    0|0
  • belli noktalarda kontrolün bende olduğunu hissetmesi adına ufaktan karışırım

0|0
    0|0
  • hemde çok zaman giderek kötüye gidiyor :):)

1|0
    0|0
  • Karışmam.

0|0
    0|0
  • Çok karısırım

0|0
    0|0
  • çocuk istemiyorum :)

0|0
    0|0
  • çocuk istemiyorum. mükemmel takıntımdan ve kontrol manyaklığımdan dolayı benim büyüteceğim çocuk manyak olacağı için, toplum sağlığı ve can güvenliği adına çocuk yapmayacağım. hadi yine iyisiniz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...