İlk defa başıma böyle bir şey geldi, ne yapmam gerek?

Merhabalar.Bundan 4 yıl önce erkek arakadaşımla yine çıkmaya başladık.Ben onunla benimle evleneceğini bildiğim için tekrar 2.bir şans verdim.hep bir tutarsızlıok vardı onda.aylar geçti hiç bir şeyden bahsetmiyor.Gün geçirmeye devam ediyor.Bende öyle bir şey ki seviyorum gerçekten,..her görüştüğümüzde bri şey söyleyecem deyip deyip duruyor.Bir gün parası olmadığını söyledi,bir gün dengesiz olduğunu söyledi.ben şok içindeyim.En sonunda babasını aramak zorunda kaldım.Bunu yaptırttı baba.Babasını aradığımda ,bana dedim oğlunuzu anlatırmısınız dedim?ben oğluma hiç güvenmiyorum dedi.ben oğlumu çok iyi yerlere sokabilirim (iş olarak) dedi ama biliyorum ki oğlum beni madara eder dedi.ben bir kız babası oğluma kız asla vermem dedi.babası alnı öpülecek kişi, ama oğlu hem kendine bağla ,hemde ayy ilkokul çocuğumuyuz diyor.ilk defa başıma böyle bir olay geldi.bu kadar pişkinlik, şahsiyetsizlik olmaz.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• kaç yaşında bu bahse konu arkadaş?

0|0
    0|0
    • 1680 doğumlu

• hmmm... e çocuk değil hatta hayatına yön vereceği yaşı çoktann geçmiş.. Bi söz ver kendisine faydası olmayanın kimseye faydası olmaz.. Düşüncen evlilikse bundan adam olmaz bu saatten sonra...

Erkekler Ne Diyor 3

• sende ama biraz suç canım seni sevmeyen değer vermeyen üzen birinin peşinde koşarsan zaten kaçınılmaz son bu olur

0|0
    0|0
    • bazen görmüyorsun çok sevdiğin için,

• anlarım ama zaten ayrılmışsın bunun yürümeyeceği belli seven erkek sevdiğini üzmez kırmaz ağlatmaz arar sorar yanında olmak görmek ister görmek için bahaneler uydurur bu yok ki sizde mutluluk olsun

• bir an önce kurtul.

0|0
    0|0
  • sonradan ağlamaktansa şimdi vazgecerek daha dogrusunu yaparsın erkek ya da kadın olsun aşk yasamak vardır bırde evlılık herkes aşık olur ama evlılık sorumluluk ister fedakarlık ıster konuya burdan bakmak lazım

0|0
    0|0
    • oda ondan kaçtı zaten ,yapamayacağı için,kendine güveni yok.ben kendime kızıyorum hak etmeyen kişilere ne kadar çok değer veriyoruz

• hissiyatınla davrandıgından uzuyorsun kendını sunu dusun kaybettıgın zaman onunla beraberken asıl buna yan

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...