Çirkin bir insanın aşık olma hakkı yok mu?

ben çirkin biriyim artık kimseye aşık olma hakkını kendimde görmüyorum çünkü hep boşuna sırf şu lanet olası görünümüm yüzünden.Siz kızlarda haklısınız yanınızda çirkin birini istemezsiniz doğal olarak.Buda benim elimde olmayan kaderim...

0|0
27|39

En İyi Kız Görüşü

• bu sorunun kız versiyonun sormuştum bende.. ve tecrübelerime dayanarak söylüyorum, bu işlerin çirkinlik güzellik ile alakası yok... zenginsen, sempatiksen, komiksen, şeytan tüyün var ise, her türlü giderin var demektir...

3|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 26

• biraz özgüven arkadaşlar.

hiçkimse çirkin değildir. bakımsız ve ilgisizdir. Toplumda insan tipiyle karşılanıyor olsa da bilgisiyle kararlılığıyla sağlamlığıyla ve en önemlisi zekasıyla kendini kabul ettirir. Parayla pulla kendini topluma kabul ettiren insanlar, aslında paralarını kabul ettirmiştir kendisini değil.

Şimdi bu güne sıfır yaz ve git bir duş al. Sabah git kuaföre traş ol. Böyle cancanlı olsun. Sonra lacıvert bir gömlek al dar kesim, kırmızı siyah kareli birde şort al. Altına da siyah bir spor giy ve yeni insanlarla tanış. kız erkek gözetme. onlarla da iletişimini koparma face de fotoğraf beğen mesaj at filan işte.

kendine meşgaleler bul. hayat bilgisayar başında değildir. ve en önemlisi kendine güven. Koy fotoğrafını şuraya tüm samimiyetimizle sana nasıl bir tarzda saç gideceğini önerelim. Ona göre birşeyler yapalım yeniden yaratalım seni güzel kardeşim.

0|4
    0|0
  • şaşkın..

kendin sormuşsun,kendin yanıtlamışsın:))komik şey

neyse..

Allah'ın yarattığı her kul güzeldir,senin kendine çirkin deme hakkın yok

burnundaki,dudağındaki,göz kavislerindeki kıvrımlar..bak bi,ne kadar estetik gelirler kim bilir

istesen yapabilir miydin?Hayır:)

ha,bunu yapamazsan,sanatkarı eleştirme hakkın da yok

bi hikayecik vardır,ressam bir resim yapar,herkes farklı şey söyler..şurası kötü,burası alakasız,berbat bla bla..sonra bir resim daha,ama bu kez resmi düzelterek eleştireceksindir

kimse düzeltmeye cesaret edemez,bi fırça darbesi dahi atamazlar..

kaşların,dudakların,gözlerin,ellerin..her yerin,aynı az önceki resim kadar özel

bir başkası aynı ahenk içinde onları bir araya getiremez..bunu hatırla ve kendine çirkin deme

..

başka bakış açısı da getirelim,toplum tarafından beğenilen dünyaca ünlü mankenlere bak

kadınların eşleri çok mu yakışıklı?

çoğusu beğenmez,demek ki duruşları,karakterleri çekici geliyor,kendini o yönde de geliştir..bi artın daha olur,fena mı:)

bi daha da..

böyle düşünme<3

kendini başkasıyla kıyaslama,kendine haksızlık yapmış olursun

0|2
    1|0
  • Bunu diyen birinin altından yakışıklı biri çıkarsa hiç şaşırmam :D

1|1
    0|0
  • sanki kızlara da yakışıklı erkekler bakıyor da takma sen. illa ki birisini bulursun ne demişler ''allah çirkin şansı versin''

0|1
    0|0
  • aynı şeyleri ben de düşünüyorum..kız versiyonuyum işte. En kötüsü de çirkin ya da güzel olmak elimizde olmayan bir şey. Bizlere de karizmatik,sempatik,şirin vasıflarını yakıştırırlar ancak :)

0|4
    0|0
  • Çirkin adamların yanındaki güzel kızlar diye bir şey duymadın galiba. Ayrıca yok böyle bir şey her insan farklıdır demekki senin sevdiklerin sadece görünüşe değer veriyordur. Sen karakterini güzel bir şekilde ifade edersen bence seni de sevicek insanlar vardır.

NOT : çirkin olan değil de çirkinim diye komplekse giren insan çekilmez bence. Nasıl birisin bilmiyorum belki kendin soylediğin kadar çirkin değilsindir ama öyleysen de bunu anlaman kendini tanıyarak yaşaman daha guzel bir şey.

0|1
    0|0
  • yaşın kaç?

0|2
    2|0
  • Çirkin olmak diye bir şey yok! Sen ''ben çirkinim'' diyerek kendini öyle hissediyosundur. Kızlarla ilgili kısmına gelirsek de kaderimizdeki insanı biz seçmiyoruz ve hepimizin eşleri manken olucak diye bir şey yok.

0|1
    0|0
  • yanlış düşünüyorsun cırkın kısmetı derler bırde.. bu bakımdan sanslı olucaksındır gunun bırınde bence umutsuzluğu bırak ve ozguvenını toparla.. asık olmak herkesın hakkıdır

0|1
    0|0
  • Çirkinlik kendine güvenip güvenmemekle alakalıdır aslında. Senin kendini çirkin görmen kendine güvenmemenden dolayı. Yani belki insanlar seni çirkin görmüyodur. Kendi kuruntularındır bunlar, kendine güvenmezsen de aşık olup mutlu olamazsın

0|1
    0|0
  • Sacmaliyorsun, var tabi ki.

0|1
    0|0
  • Şöyle söyleyeyim ben cok guzel bir kız değilim.Gecen yıl pek de yakışıklı kategorisine girmeyen birine aşık oldum.Yani onemli olan güzellik degil hormonların dogru anda çalışması :D

0|1
    0|0
  • Ya ben ne insanlar gördüm erkek kız çirkinlikten ölüyolar ama çok seviliyolar tamamen samimilikle alakali ve farklı olmakla öyle yakışıklı güzel değil bu işler cevrene bakarsanda anlarsın kafana takma bu dönemde geçer

0|1
    0|0
  • Tiple alakası yok,anlaşamadıktan sonra ne kaşı gözü ne parası pulu ne işi gücü vs önemli olmuyor. Önemsiz şeyler bunların hepsi.

0|1
    0|0
  • şöyle bak çevrene evli olan insanların hepsi çok mu güzel.bu senin güzellik kavramına bağlı.şuan alıcın yok diye öyle düşünüyorsun.elbet biri yazılıdır kaderine

0|1
    0|0
  • öyle deme gönül bu kızlar hiç çirkine aşık olmuyo mu sanıyosun ?:)

1|1
    0|0
  • Çok yakışıklı olduğuna eminim

0|1
    0|0
  • önemli olan iç güzellikkkkkk !

1|1
    0|0
  • sana sarılma isteği uyandırdın içimde sakın böyle düşünme sakın kıyamam sana

0|2
    0|0
    • Düşünsemde düşünmesemde gerçek olan bu çirkinler için..

• kader kısmet bak çirkin kızlara yanında yakışıklı çocuk vardır

0|1
    0|0
  • var.

0|1
    0|0
  • Kendine haksizlik etmemelisin

0|1
    0|0
  • Asık olma hakkın yoksa yeme ıcme yasama hakkında yok demektır kı boyle bısey de olamaz cırkınlık onemlı degıl sende bıter bıraz;)

1|0
    0|0
  • Allahın yatatığı hiçbirşey çirkin değildir. Herkesin bir eşi var bu dünyada üzme kendini

0|1
    0|0
  • sacmalama senı boyle sevem bırı cıkarsa karsına o senı gercekten sevıyodur guzelı herkes sever.

0|0
    0|0
  • Çirkinsen güzel bir kızla evlenme ihtimalin yüksek , genelde böyle oluyor

0|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• Hacıı. Beterin beteri var. Bana yakışıklısın diyip aynını yapıyorlar, yalnız bırakıyorlar ya!... Biz ne yapalım?

Kız mı istiyorsun? Pis ol. Serseri ol. İt-uğursuz ol. Köpeğin önde gideni ol. O* çocuğu ol! Bak nasıl takılıyorlar peşine. Nasıl aşık oluyorlar. 2 dakika yalnız kalabiliyor musun...

Senin sorunun iyi insan olmaya çalışmak. Biz olduk, yandık, sen yanma. İyi insan olursan yakışıklı da olsan ağzınla kuş tutsan yüzüne bakmıyorlar. Ancak 30 larına gelmiş, gençliği gitmiş teyze kılıklılar bakar. Onlarda aman kapağı bir yere atalım diye düşünen, can havliyle birini bulup da kendini kurtarma çabasında olan, hayatımın geri kalanında rahat edeyim diye düşünen, gençliğini it-kopuk ile harcamış, kuzu postuna bürünmüş kurt kılıklı şeyler. Asla hak etmiyorlar rahat bir hayatı. En güzeli bul genç bir rus bitti gitti. Onlar erkeğin güzeli/çirkini olmadığını biliyor. İlgiliysen, içkin falan yoksa, aile babası olacak gibi duruyorsan havada kaparlar. Uğraşma bizim it-köpek aşıklarıyla...

0|1
    2|0
  • Aşkı çirkinleştiren insanların böyle bir hakkı varken, sadece görüntüde çirkin(?) insanların neden böyle bir hakkı olmasın dostum? Aşk çirkinlere değil, onu çirkinleştirenlere yasaklanmalı. Her yeni bir gün kendine yeni bir güzellik katabilirsin, devam et ;)

1|2
    0|0
  • Ben çirkin miyim, güzel miyim bilmiyorum ama benim de olmadı... "Dert etme" diyemem ama çözüm de sunamam...

0|2
    0|0
  • kardeş bu isler pek dış gorunuse bakmiyor benim yakisikli oldugumu soyliyenler var hatta arkadaslarin anneleri bebek yuzlu oldugumdan midir ne benim icin yakisikli cocuk diyor :D arkadasimin erkek kardesi bile dedi nedeni bilmiyorum -_- ama sevgili isini sorarsan hala sifir bu isler karakterde bitiyo yine bir arkadasim hani cirkin demek yanlis olur tabi ama yakisikli hic degil ilk okulda vardi baska bir arkadasim gene yakisikli degil ciktigi kiz sayisi 20 nin uzerinde ki abartisiz sana diyecegim umidini asla kaybetme kiz tavlama isi daha cok bir laf bir bakis bir tavir ile olan bir olay

0|1
    0|0
  • bende az da olsa tip var ama bende bulamıyorum demek ki tip değil herşey atılımgac olmalısın biraz

Cut.

0|1
    0|0
  • o kadar da dert etme be kardesim bnde cirkinim ama beni beegenen kızlar oluyor arada

ne bulduklarını hala anlamıs degilim neyse aşk doktoru mehmet coskunu cok begendigim bir sozu var ondan alıntı yapıyım bn sana :

her erkek her kızı tavlayamaz ama her erkek bir kızı tavlaya bilir

0|1
    0|0
  • Sen çirkin olabilirsin ama bâki olan bir medeni cesaretin var...bu dunya gecici be gardasim..sen sakın isyan etme..herkes bir sekilde imtihan olur bu dunyada...

0|2
    0|0
  • Seni güzelliğin için sevecek bir kadın seni zaten hiç birzaman sevmeyecektir. Takma kafana bozma moralini.

0|1
    0|0
  • biraz ukalaca bir yorum olacak ama kendini pazarlamayı bilirsen elde edemeyecegin kız yok kendinle barısık ol dıs görünüs ilk asamada etkilidr ama sonrası için bir önem teşkil etmez. Sen hayatını yasmaya bak eminim dünyalar güzeli bir karın olur birgün arkadasım :D

0|1
    0|0
  • Kardeşim öyle saçmalık mı olur ya. Ama şansını arttırmak istiyorsan başka yönlerini geliştirmeye gayret et. Spor yap, mizahını geliştir, romantik ol ne bileyim geliştir yani

0|1
    0|0
    • Bi lanet olası görünüm eksik bende diğerleri var

• Uzun sürmez o zaman birini bulman. Görünüş olarak da stilini değiştir mümkünse o zaman sıkma canını ya bulursun

• yüzü cirkin değil.

gönlü güzel olsun...

0|1
    0|0
  • kendini nden bukadar aşşagılıyorsun adamım :) bende yakısıklı oldugumu düşünmüyorum aynaya her gün 10 defa bakarız cüsse desen yok bize kim bakacak derim ama bu kadarda assagılama kendini bence..

0|1
    0|0
  • Evet, ne kadar erken kabullenirsen o kadar iyi

0|1
    0|0
  • yapma be kardeşim hepimizi Allah yaratmadımı kimin hakkı var dış görünüşüne laf etmeye ? bende yakışıklı değilim ama geçmişte çok sevgilim oldu bence isyan etme zaten senle alay falan eden varsa öbür dünyada çeker. elbet mutlu olacaksın yaşın da pek ilerlemiş sayılmaz sabırlı ol

1|1
    0|0
  • Allah kalbe karşılık bir kalp yaratmıştır.kimse evde kalmaz.bence sen evham yapıyorsun.yaradıcının vermiş olduğu göze kaşa kulağa burna kısaca verdiği her organa şükretmelisin.yoksa hakikaten yalnız kalırsın:) tebessüm

0|1
    0|0
  • ahahah :) bu dediğine sadece gülüyorum seni görünüşün icin sevecek hiç sevmesin daha iyi.ben tecrübelerime dayanarak söylüyorum kişisel davranışlar espri tarz tipten daha önemli.

0|1
    0|0
  • fena oldum lan :(

0|1
    0|0
  • Çirkinler de Sever.. diye bir film aklıma geldi... Tipe çok takılma...

0|1
    0|0
  • dostum eli ayağı olmayanlar ne yapsın ?

0|1
    0|0
  • Duygulandım lann :( takma olum kafana bunları!

1|1
    0|0
  • İsyan etme güzel kardeşim :) çirkin değilsin. Herkesin kendi güzelliği var

1|1
    0|0
  • Onun da sevdiği çıkar yani

0|1
    0|1
  • sorun sende değil bende

0|1
    0|1
  • kardeş zaten genelde çirkinler malı götürür diye bir kanı var yanlış mı..:DDD

0|1
    0|0
  • gorunumun yuzunden seni sevmeyen kizdan bir bok bekleme bro

0|1
    0|0
  • Çirkin insan yoktur,bence

0|1
    0|0
  • bırak sen allah aşkına,sen bunun yorumunu kendi kendine yapıyosun,? cirkin orta halli ya da yakışıklı diye kategorilense bu işler ohooo,dışarda ne ilk insana benzeyenler var yanında fıstıkla :) şuan senden hiçbir farkım yok benimde:) herkesin tipi birine güzel be kardeş,böyle şeyleri dert etme,o cirkin kelimesinide kendine kullanma bidaha.

0|0
    0|0
  • Aşk her insanın hakkı tabiki guzellikle ne alakasi var..

1|0
    0|0
  • Yoo aşık olursun da sana aşık olan olur mu asıl soru bu. Olmak ya da olmamak.

0|0
    1|0
  • İş muhabbete ve duruşuna,haline,tavrına bakar ;) Herkesin alıcısı vardır ;)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9
Yükleniyor...