Bugüne kadar hiç içkisi ve zinası olmamış biri hakkında ne düşünürsünüz?

Günümüz şartlarında bu tarz bir erkek veyahut bir bayan ile karşılaştığınızda içten içe ne düşünürsünüz?

-bu kisi hiç ortam görmemiş mi dersiniz?

-içkiden ve zinadan çekiniyor mu dersiniz?

-ya da sizin görüşleriniz ne olabilir?

-samimi cevaplar bekliyorum lütfen :)

Güncellemeler:
Tesekkurler arkadaslar :) en iyi cevabı yanlişlikla seçtim nasıl oldu bilmiyorum geri dönüsü ayip olur ama pek de pişman değilim :) :) herkese + 1 yaptım tekrar tesekkurler :)

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• çevremde ki insanlar hep öyleler çok şükür.. şaşırmazdım.. biz senin saydığın tarzda insnlar görünce aaaa öcü diye gösteriyoruz :DD D

0|4
    1|0
  • bu cocuk tam benlık derım:)

0|2
    0|0
  • Direk helal olsun derim :)

Geçen bir yakınımla caminin önünden geçerken yakınım cami hakkında bir gence soru sormak istedi. Ayak üstü 15 dakika konuştular ve ben de oradaydım ama edeben 1 defa bile bakmadı.

0|2
    0|0
  • inanmam güç olur. bayaa bir düşünürüm. şaşırırım.

helal olsun derim. nefsine hakim bir kul derim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• öyle biriyim düşünce farkı diyelim =) insanların ne dediği umurumda da olmaz onların hayatı benim hayatım farklıdır =)

0|1
    0|0
  • Zina yapmadım düşünmüyorum evlenene kadar içkide 1-2 kere içtim yalan değil.

0|1
    0|0
  • Önce çok şaşırım sonra nasıl böyle kaldın gel bizim evde anlat bana rahat rahat derim

0|1
    0|0
  • oyle bı ınsan keske bulsak nasıp oluır ıns muzelık ınsandır o az bulunur o tip kızlar ortamla alakası yok ickiden zınadan uzak kalan Allah korkusuyla uzak kalmıstır yoksa yemısım ortamı ıckı ıcmeylemı ortam olurmus

0|2
    0|0
  • İnandığı konularda samimi olduğunu düşünürüm benim için pozitif bir gösterge

0|1
    0|0
  • Öyle kadınlar koruma altına alınmalı.

1|1
    0|0
  • sadece içki ve zinaya bakarak 1 insan hakkında herhangi 1 yargıya varılamaz

0|1
    0|1
  • Dini inançtan dolayı da olabilir kardeşim.

0|1
    0|0
  • nikahı basarım +1

0|1
    0|0
  • İçki

sigara

arkadaş ortamı

kötü alışkanlıkları olmayan

temiz aile çocuguyum <3

0|1
    0|0