Evleneceğiniz kız başka birileriyle çıkmış olsa ona nasıl bakarsınız?

Evleneceğiniz kız birileriyle çıkmış olsa ona nasıl bakarsınız

Şahsen ben başkalarının elinin değidiğı bir kızı almam..

Kendimde yapmam yapanıda almam

Dipnot:don değiştirir gibi ilişki değiştirmek gerçekten çok saçma ve iğrenç..

Aile niz bu konuda ne düşünüyor?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• en doğrusu o zaten neden daha öce başkasının olan biriyle olasın tabikide temiz olsun tek senin olsun istersin sana katılıyorum don değiştirir gibi ilişki değiştirmek gerçekten saçma bu sadece kendini kirletmek olur.

0|0
    0|0
    • Biz nasıl olursak allah ta bize kendimiz gibi birini verir

O yüzden adam gibi adam olmaya çalışıyorum

• Cok mantıklı konusuyosun bu zamanda böyle erkek olmak cok zor herkesin aklı sapıklıkta

Kızlar Ne Diyor 6

• başkasıyla çıkarken de evlenene kadar o kızın eline elin değmeyecek o zaman arkadaşım.

0|0
    0|0
    • Haklısın bende öyle diyorum adam gibi sevip adam gibi sevilmeli

Namusluca..!

• Yanlış düşünüyosun ama senin fikrin..

0|0
    0|0
  • pardon?kimsin sen ya sen kaçıncı devirde yaşıyosun? sen bunu arıyosan eğer aslaa evlenemezsin evlenmede zatrn

0|0
    0|0
  • Haklısın iyi yapıyorsun. Ayağım acıyo hala.

0|0
    0|0
  • illaki hayatında birileri olmuş olacak o zaman kimseyi bulamazsın

0|0
    0|0
  • Bizde dedik ilk sevgilimiz kocamiz olsun diyede serefsiz ciktilar iste. Suc bizim mi ne hayal kurduysak ocine ettiler! !

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Peki. Oldu birini sevdin tahmini takılma süreni bilmiyorum, ama tam evlenmeye doğru giderken kız seni terk etti. Geriye kalan hayatında ne yapacaksın? Eline kız eli değdi diye bir daha hiç biriyle evlilik düşünmeyecek misin? Bu arada sevgilin var mı o da önemli. Sevgilisi olmayanlar çok net konuşur böyle, elinden tutmam bakmam falan diye, sonradan sevgilisi oldu mu el ele falan da tutuşurlar da, geneli yani herkes değil.

0|0
    0|0
    • Adam gibi seversen niye gitsin

Benimde sevgilim var 8. Sınıftan belli çıkıyoruz 6 yıl oldu hala ilk gün gibi seviyoz birbirimizi

• Allah korusun ama kaderimizde ne var onu allah bilir ve allah belirler

• Tabii ki de. Ben sadece ihtimal üzerine bir soru sordum.

• dediklerin iyi hoş güzelde... sen 31 çekerken maymunları falan mı düşlüyon yoksa ağaçları mı? bir söyle bakem bir gizlilerin efendisi :D

0|0
    0|0
    • Sorduğum soruyla ne alakası var amk

• hayatın gerçeği bu olum yalan mı? herkes ilk olsun ister ama karakter öyle derin bir kuyudur ki libidoyla indin miydi boğulur kalırsın... ama herkes bibirinine libodayla gidiyor bu yüzden sonuç hüsran oluyor

• bu devirde el değmemiş kız bulmak zor ve

0|0
    0|0
Yükleniyor...