Ne kadar süreç içinde güçlenirim?

Arkadaşlar ben evde düzenli bir şekilde dambıl ile vücut çalışıyorum ve her sabah 1 tane yumurta yiyorum. Sabah ön kol ve arka kol 20 tekrar 3 set çalışıyorum, akşamda omuz ve göğüs 20 tekrar 3 set çalışıyorum. Ne kadar bir süreç içinde güçlenirim, 1 ay idealmidir ?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Daha fazla protein almalısın.Kırmızı et ve özellikle tavuk göğüs eti tüket.Balık da vücudunda salgılanan DHA+testosteronun kalitesini arttıracaktır.Egzersize başlamadan önce elma, yulaf gevreği, organik tam buğday ekmeğinden yapılmış peynirli tost vb. yiyebilirsin.Egzersizden sonra da protein almalısın.Özellikle egzersizin biter bitmez "yoğurdun suyuyla" ayran yapıp içersen iyi olur.Yoğurt suyunda whey proteini var.Bu protein de kas gelişimi için çok gerekli.Protein tozlarının içinde olanın aynısı..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 1 ay ideal evet ama 1 yumurtayı 4e çıkar bence.

0|0
    0|0
    • 1 ayda vücudum ne gibi bir şekil alır link atarmısın ?

• ya 1 ayda şekil almaz evde yaptığınla..anca sertleşirsin,şekil alması 3 ay alır ki onu da salonda yaparsan..

• tamam sağol :)

Erkekler Ne Diyor 7

• yumurtayı günde 3e çıkarmanı tavsiye ederim ama 2 tanesinin sarısıyla beraber ye gerisinin sadece beyazını ye. ağırlık arttırarak yaparsan güçlenmen çok uzun sürmez 3 haftada farkı anlarsın ama güçlenmekle kas yapmak farklı şeyler

0|0
    0|0
    • nasıl farklı şeyler mesela ?

• güçlenince kas çıkmıyor mu zaten ?

• sadece sertleşir ve hacmi artar. sadece çalışmayla televizyondaki vücut modelleri gibi olamazsın

• 1 ayda yi beslenme ve iyi çalışma + iyi dinlenmeyle istediin kadar olmasada güçlenirsin

0|0
    0|0
    • link atarmısın fotoğrafa bakıcam :))

• Alırsin yanılmıyorsam 1 ile 3 hafta arası bir r zamanda sonuc alıyosun. Ama 1 ayda istedigin kadar alabilirmiin orası ayrı tabi.

• peki sagolasın :)

• 1 ayda güçlenmeye başlarsın evet ama 1 yumurta çok az.

0|0
    0|0
    • peki vücudum da herhangi bir farklılık olur mu ?

• peki teşekkür :))

• Rica ederim kolay gelsin :)

• 3-4 aya rambo oluraun :) tecrübe konuşuyor :) şınav çekmeyi de unutma

0|0
    0|0
  • Senin yaptığının alasını yapıyorum 3 ayda güçlenme belli olmaya başladı 1 ay ne ya.Az sabırlı ol

0|0
    0|0
    • herkez öyle diyor yahu 1 ayda güçlenirsin diye

• neyse çok tuttum seni :))

• sen güçlenip dayanıklılık mı yoksa göstrmek amacyla vucutmu istiyorsun.. ve yumurta az artırmalısın bnce.. birde çalışmalarına şınavı da ekle faydasını görürsün.. Fazla etraftaki arkdşların gazına gelme tamam.. 8 yıldr bu işi yapıyorum... evde dambılla çalışsanda belli bir yerden snra vüct dha fazla ısteyecektr. ve bir yerdn sonra oldugun yerde sayarsın.. amacım hevesını kırmak değıl çalış tabıkı faydasını görürsün.. bı tavsıye dha bnden bacakları unutma çogu kısı backları atlar hep önemsemez.. vucttakı en buyuk kas oranı bacakta.. ve ayrıca göğüsler yuksek agırlıklara tepkı verır kucuk agrlıklar dokunmaz fazla etkılemez çok az faydasını görürsün.. göğüse yönelik süper set çalışmaları yapman lazım o zmn belkı bıraz dha faydası olur ..

0|0
    0|0
    • peki bu yaptığım çalışmalar ile 1 ayda ne gibi bir etki görürüm ?

• 1 ay vücudun uyarılması ıcın ıyı bı sure.. eger iyi kullanırsan bu 1 ayı, düzenli bir şekilde farkı görürsün.. gücünde artış olacaktr fakat yuksek bır oranda artıs bekleme tabi şekil olrkta biraz etki eder. sna tam net birşy söylemek mumkun değil.. senin çalışma tempona o anki harcadığın efora çok neden bağlı .. kaldrdıgın agrlığı falan bılmedn bsy soylemek zor.. dediğim gbi şekl olrk pek bşy bekleme ama gücünde her türlü bir değişme olacaktr..

• yasm 16 bunu ben yapsam boyum kısalırmı ? cevap

0|0
    0|0
    • süt iç :D

• sütün bir faydası yok 1 sne ictim sadace kemikleim gücelniyor

• boy kısalır mı ne ya boy aynı kalır sadece geç uzarsın

Yükleniyor...