Zayif insan kas yapa bilirmi?

Arkadaslar zayif biriyim,şınav ve barfix yapiyorum.gogus ve kol kaslarim olurmu sizce?

0|0
8|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• yemene de dikkat edersen olur

0|0
    0|0
  • bol bol protein alman gerekiyo yoksa ne var ki neyi kasa çeviricen kemiği mi

0|0
    0|0
  • Olur olur

0|0
    1|0
  • Besin çok önemli,acayip protein tüketmelisin.

1|0
    1|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • önce kilo alcan snra kasa cevircen :)

0|0
    0|0
  • Fitnessa gitmelisin benim arkadaslarım gitti orda hocalarla çalıştı ise yaradi

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 14

• önce alabildiğince kilo al ne bulursan ye yağlı vs 75 80 ol sonra dire düzenli bir spor yap daha fit olursun

0|0
    0|0
  • yaparsın ama eğer vüzudun anatomin müsait değilse bir yere kadar olur fakat beslenmeyi iyi tut

0|0
    0|0
  • Yorumları okudum da harbiden kimse bir şey bilmiyomus :D Kibirlenmiyorum ya da kimseyi kücük görmüyorum yanlıs anlasılmasın da bizim millet bilmediği konularda yorum yapmaya bayılıyo.Büyük ihtimal eksi yer bu yorumum her neyse ben basladıgımda 46 kilo falandım su an 73 kiloyum..2 yıldır spor yapıyorum çok iyi beslenirsen gelişim görürsün uzun bir zaman sonucunda ,önemli olan sabretmek başarmak :)

0|0
    0|0
  • Beslenme çok önemli kusana kadar yediğim halde kol 38 i geçmedi sonra yıldım bıraktım bende

0|0
    0|0
  • Tabi ki kas yapabilir protein ağırlıklı beslenirse.

1|0
    0|0
  • olur

0|0
    0|0
  • kilo alarak yazmazsan küçük kütleler halinde kalır pek bişeye benzemez

0|0
    0|0
  • kesinlikle yemen lazım. o vücutçular neler yiyolar neler sonra da spor

0|0
    0|0
  • daha kısa sürede kas yapar

0|0
    0|0
  • biraz zor. irazcık yağ olması lazım. spora başlayınca onlar kasa dönüşcek. yani öyle derler hep

0|0
    0|0
  • Boyun kilon kaç onu bilmeden nasıl yorum yapalım...

0|0
    0|0
  • Olur tabi ki.

0|0
    0|0
  • Neden olmasın, olur tabi ama pek belli olmaz. Kilo alırsan süper olursun

0|0
    0|0
  • olur dostum niye olmasın... hem spor yaptkça iştahın acılır yemen içmende artar.. etkisini her turlu görürsün yani.

0|0
    0|0
Yükleniyor...