Yoksa benden vaz mı geçti?:(

Sevgilimle aramız bir haftadır iyi değil en son çıkardığım kavgadan dolayı benim ondan ayrılmak istediğimi düşünüyor. Yok öyle bi şey bırakmıcam seni dedim ama hala inanmıyor bana, beni kaybetmekten çok korktuğunu söylüyor. En son benim msnde arkadaşımla konuşmamı öğrendi ve erkek olduğu için ağır tepki verdi daha önceki kavgamın nedeninin hala ayrılmam için neden aradığım olduğunu düşünüyor. Benimle konuşmuyor en son dün konuştuk normalde bi gün ile sensiz yapamıyorum diyen biri bugün hiçbir şey yazmadı neden sizce:(

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşınla ne konuştunuz ki ?

0|0
    0|0
    • Hepsi yanlış anlaşılmalardan oldu normal kız arkadaslarimla yaptıgım ders muhabbetlerini erkekle yaptım a çok kızdı kendisi kızlarla konuşmasını biliyo ama :(

• Bence kızacak bir şey yok bahane aramış sen konuşuyorsun diye.. Hayatına başka biri girmiş olabilir mi ? Sende arayıp sorma bence onu..

Erkekler Ne Diyor 6

• msn de erkekğin biriyle konuşmak tam ayrılma sebebi çocuk haklı bende olsam çok kızar ayrılırdım ayrılmaktan korkuyosa o seni birakamaz merak etme sen onu aramaz sormazsan o seni kesin arıcaktır bundan emin ol

0|0
    0|0
  • senden soğuyor yada kendisini uzak tutmaya çalışıyor olabilir. eğer sen erkek arkadaşının bunu kıskanıp kıskanmayacağını öğrenenememişssen erkek arkadaşın haklı

0|0
    0|0
  • Bence senin yapman gereken buluşup güzelce konuşman ve kavga çıkardğın için özür dilemen ve sonrada güzel güzel kaldığınız yerden ilişkinize devam edebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • sana kızgın istemediği bişeyi yapmışsın bu kadar basit özür dile ve gönlünü al herşey normale döner

0|0
    0|0
    • Özür dilemen samimiyetsiz olduğunu söylüyor :( daha once kızmıştı özür dilediğim için

• bende kızardım özür dilemesinide isterdim ama kuru kuruya değil samimi ve bir daha yapmayacağına dair sözler alarak bide böyle dene bakalım

• senden vazgeçmiş çek isyan bayraklarını bul hemen başka birini gözleri önünde şaşırıp kalsın

0|0
    0|0
  • Sen üstüne bir iki kavga daha çıkarsa sağlam olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kızdırmışssın cocugu.

0|0
    0|0
  • Bence hemen birseyler yap ve geri kazan onu. Eger o senin ondan ayrilmak istedigini düsünüyorsa kesin senin arayip sormani bekliyordur ve sen yazmayinca aramayinca o daha cok ümidini kesiyordur. olamaz mi ? olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...