Bana arkadaşını ayarlamaya çalışıyor

eski sevgilimi hala seviyorum ama sevilmeye değecek biri değil biliyorum. O gün yakın arkadaşları bana o da seni seviyor dedi. Aslında mesajlarda filan öyle hissettiriyor ama şimdi bana yakın bir arkadaşını ayarlamaya çalışıyor ne yapmalıyım o çocukla çıkıp onuda kullanmak istemiyorum..

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• ohaaa bune lan... anısl bır ılıskınız var sızın?

bır kere zaten ona adam dıyenın ben taaaa. mk.. bune lan.. oyle arkadas olurmu?

Arkadasının ex ile birlikte olmak ne ya? Delikanlı adam bunu duygudunda agzına 2 tane gecırmesı lazım.. bunu yapan adam yarın bır gun karısınada bacısınada sarkar.. Allah kımsenın basına oyle arkadas vermesın..

Mumkunse kurtulmussun sende.. bı zahmet gorusup senı ruhospu yerıne koymalarına ızın verme..

Nekadar Ahlaksızca terbıyesızce ya.. nasıl bır mıgde var ıtte arkadas bak nasıl sınırlendım sımdı...

Hasbın Allah ya..!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Senin sevdiğin çocuk tam bir beyinsiz.Seni sevdiği için böyle yapıyor ergen ergen tavırlar.

Not : kusura bakma ağır olmuş olabilir.

0|0
    0|0
  • Oha. İnsan hiç eski sevgilisine sevgili ayarlamaya çalışır mı be ? Bu yeni nesil iyice zıvanadan çıkmış .

0|0
    0|0
  • o nasıl bir sevgili öyle bugün bunu yapan yarın neler yapar düşünemiyorum sizde hala sevgilim diyosunuz

0|0
    0|0
  • Iliski zihniyetinin boktanligina bak!Igrenc.

0|0
    0|0
  • ipe diz arkadaşları

0|0
    0|1
  • eski sevgiline geri dön.

0|0
    0|0
  • vay pezo

0|0
    0|0
  • o kişi seni gerçekten sevmemiş

0|0
    0|0
  • beni kullanabilirsin sıkıntı yok :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• benzer bir durum bende yaşadım.. benimde sevdiğim adam bana en yakın arkadaşlarınından birini ayarlamaya çalıştı.. bende dedim ki yapma benim canımı en çok bu şekilde yakarsın dedim.. ama dinlemedi bile.. diorum ki uzak dur eğer diğer kişiden hoşlanmıycaksan bırak cehenneme kadar yol alsınlar..

0|0
    0|0
  • nabzınımı ölçüyor ki ilk okuldayken sınıf arkadaşından hoşlanan kızlar ona kız falan ayarlamaya kalkıyorlardır amaç ne anlamış değilim tabi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...