Sevgilinizle ayrı dünyaların insanı ya da zıt kutuplarda olma nedeniniz?

Sevgilinizle ayrı dünyaların insanı olduğunuzu hiç düşündünüz mü? Onunla zevkleriniz farklı mı?

Eğer gerçekten tam aksiniz bir kişiyle beraberseniz bunun aşkınızı daha da kuvvetlendirdiğini düşünüyor musunuz?

Belki siz serseri mayınsınız o sadık kedi, siz dobra papağansınız o dut yemiş bülbül ,biriniz ev kedisisinizdir diğeriniz gezenti, ya da ciddi bir obursunuz, karşınızdaki sağlıklı yaşam ünitesi...Eğer böyleyseniz neden o kişiyle birliktesiniz?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Zıt kutuplar birbirini çeker, aynı kutuplar birbirini iter derler ve bilimsel veridir bu. Fakat eşim ve ben cinsiyellerimiz dışında hiçbir zıtlığa sahip değiliz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• gerçek sevgide zıt kutup yoktur,hoşlanmadığım birçok şeyi sevdiğimle yapabileceğimi ve zevkde alabileceğimi keşfedeli bir hayli oluyor...

0|0
    0|0
  • ben fazla hareketliyimdir o gayet sakindir :) cogu konuda zit gorunuruz ama nedense bu yanlar birbirini tamamlayanlar oldugundan hayat goruslerimiz ortak noktalarda birlesebildiginden sorun cikmiyor...

0|0
    0|0
  • Hiç ayrı dünyanın insanı olduğumu düşünmedim. Arada zıtlıklar olması gayet normal ve gerekli bence. Bazen zıt kutuplar birbirini çeker. Benim zevklerimin aynısının sevgilimde olmasını istemem doğrusu

0|0
    0|0
  • yok ben öyle kişilerle yapamıyorum ben diyorum dışarı çıkma gece o diyo arkadaşlarla birlikteyim gece 10 da gibi gibi yani bunlar hep kavga sebebi oluyor benim açımdan kendimi yıpratcağıma boş ol git diyorum =)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• evet sevgilimle inanılmaz derecede zıt kutuplarız çoğu zevklerimiz farklı mesela o aksiyon polisiye filmlerini severken ben romantik komedi filmlerinden yana kullanırım tercihimi. evet bence bu durum ilişkimizi daha da güçlendiriyor çünkü birbirimize çok şey katıp hayata farklı pencerelerden bakabiliyoruz. hem Şebnem Ferah'ın da bir şarkısında dediği gibi "senle ben batı doğu ama dünya yuvarlak..." :))

1|1
    0|0
  • Çunku aşk mantıklı birşey değil ..

0|0
    0|0
  • evt biz o zıt kutuplu eşlerdeniz ve birbirimizi tamamlıyoruz..sorun olmuyor yani

0|1
    0|0
  • sevgiden.ask fena bişi.sevince seni delirtsede bu saçmalıklar kopmak ne mümkün

0|0
    0|0
  • Bizdede öyle kafa yapisi degil ama karakterler cok farkli. Dozunda olduktan sonra cok güzel bisey :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...