Siz olsaydınız, böyle bir durumda ne yapardınız?

Merhaba

Kardeşimin eşi normalde kapalı. Çalıştığı iş yerinde başını açmak zorunda kalıyor. Birkaç gün önce Whatsapp da resmini gördüm açık dekolte bir kıyafet altında da kardeşimle alakası olmayan sanki bir sevgiliye yazılmış gibi bir yazı. Ne yapacağımı şaşırdım kardeşimin haberi var mı bilmiyorum. Annem babam duysa neler olacağını kestiremiyorum. Siz olsaydınız ne yapardınız.

Güncellemeler:
birkaç kişi görüp söyleyince resmi değiştirmiş ama yazı hala duruyor.
resimler face den alınmamış. Kendisi daha öncede buna benzer şeyler yapmıştı face de falan millet sorunca annemde kızınca hepsini kaldırdı. Takip etmeyi düşünüyorum. Nereye gidip ne yaptığını görmek için.

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Bence git kendisine sor islamda bir şey gözünle göresen bile üç kere görmen lazım bir suçlama yapmadan önce.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• vay arkadaş teknoloji ne yuvalar yıkıyor o.O

git eşinle konuş, ne yapmaya çalışıyorsun sen de. bazı şeylerin önünü kesmek gerek sakın haberin yokmuş gibi davranma üzülürsün

0|0
    0|0
  • Kardeşinin telefonuna whatsapp indir kendi görsün. Sen söylersen şimdi hemen gidip fişfiklemiş derler.

0|0
    0|0
  • bence kımseyle konusmadan once kendısıne acık acık sor en net cevabı overır zaten

0|0
    0|0
  • kızı uyar bu konuda

0|0
    0|0
  • Ohoo resmi değiştirmişse hiç karışma sen o işe sen kötü olursun benden demesi yuvamızı yıkmaya çalışıyor derler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Direkt olarak söylersen olmaz kendisinin farketmesi lazım . whatsapp diye bişey çıkmış yüklesene flan de

0|0
    0|0
  • Yenge de ve bize sorduğun bu soruyu ona sor.

0|0
    0|0
  • İlk önce kendisini uyarırdım. Eğerki hala devam ediyorsa o zaman eşine söylerdim.

0|0
    0|0
  • Whatsapp pozları face profile resminden alıyor. Haberi olması lazım kardeşinin zaten.

0|0
    0|0
    • Kardeş eşi takip edilirmi saçmalama.O fotodaki kişiyi bul onla konuş.

• hüsnü zan etmek lazım. hemen kötüye yormayın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...