Dışarda 100 tl para buldunuz....

Dışarıda 100 tl para buldunuz, ne için harcardınız?

• Kimse görmeden cebime koyar, ilerdeki marketten alış-veriş yaparım.
    A seç
  • İhtiyacı olduğunu bildiğim birine yardım ederim.
    B seç
  • Ne verecem ya, bana da gerek, diyerek zulaya atarım
    C seç
  • Sevgilimi yemeğe götürüm.
    D seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2471

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 70

0|0
    0|1
  • dışarıda yerde para gördüğünde eğilip ayakkabısının bağcığını bağlıyormuş gibi yaparak çaktırmadan parayı çoraba indirenler neredesinizzzzzzz.. =7 arkadaş bu sitede takılan insanlar hep görmedim, duymadım, bilmiyorumcular... görüp duyup bilenler nerede takılıyor aacaba.. =7

0|0
    0|1
  • vallahiii araştırırım kim düşürdü diyeee daaha sonra ihtiyacı olan varsa veririm bu süre içinde tabii bekleriim birazz çıkmazsa kimsee

protein tozu alırım

0|0
    0|2
  • anlaşılan para düşürmüşüz :D

bilmem bişiler yapardım şuan aklıma bişiler gelmiyor uykudan uyandım :D

0|0
    0|2
    • Yok aslında düşürmedim, buldum ve karşıda yaşlı bir komşumuz vardı, (Bu yeni olan birşey değil). Dul maaşı ile geçiniyordu ona verdim. Sonra yiyecek birşeylere ihtiyacı olur, diye alışveriş yapmıştım. Dilencilere para vermem. Çünkü onlara verdiğiniz onlarda kalmıyor, onlar çete baştakiler alıyor parayı...Diğerleri gariban..

• allah allah :D

• Evet, yani senin gibi değiller direk:) Kıvırcık ama nasıl dalgalı desen değil, kıvırcık desen değil, afro desen bir bakıma yani taramasıda zor, bağlaması da, bakımıda ,birde küçük olunca durmuyorlar.Naparsın:) Senden kalır yanları yok yani, anneleride hep kesiyor:)

• iddaya basardım 100 at 500 al 500 at 3000 al gibi :D

0|0
    0|2
  • Sağda solda para arayan birileri yoksa koyarim cebime:)) sonrada arkadaslarima güzellik yapardim heralde :)

0|0
    0|0
  • o ankı ruh halımle berabe r genelde bırıne yardım gıder ama cash degıl. kısının ıhtıyacı olan bıseyı alırım.

0|0
    0|1
  • bakarım sağıma soluma sahibi olabilicek kimse yoksa alır kafamı kırarım ben almasam birisi alıcak nasıl olsa

0|0
    0|1
  • 100 tl için günaha girilmez almam

0|0
    0|1
  • etrafına bakınmak gerek belki kaynağını bulabiliriz =)

alırım, etrafa bakınırım, arayan soran yoksa, nopolyana selam yollar, para bulanındır derim.. Mebla fazla olsa o zaman ciddi bir iade ve sahibine teslim etme amacı güdebilirdim

0|0
    0|1
  • Eğer ihtiyacım varsa gerçekten varsa harcarım.

0|0
    0|1
  • 100tl kiiye göre iyi para olabilir 1,5 saat beklerim orada para arayan bir adam varsa sınava tabi tutarım , sınavı geçerse parayı veririm.Adam çıkmadı ise en yakın camiye veririm.

0|1
    0|1
  • çok sevdiğim bir pantolon var 90 tl pahalı gibi geliyordu gider onu alırdım kalan 10 tl ile bir adana dürüm ve kola içerdim :)

0|0
    0|2
  • sahibini bulamayacaksam, muhtac o parayla karnini karinlarini doyuracak birine veririm. cebime sokmam harcamam.

0|0
    0|2
  • camiye vermek en doğrusu sanırım..vermezsem banka hesabıma atardım yemem ben parayı direk :D

0|0
    0|1

0|0
    0|2
  • Herhangi bir ihtiyacım yoksa gider iddaa yapardım, ya da içerdim ; bilemedim şimdi

0|0
    0|1
  • Ramazan günüde cebe atarım diyenler ayıp be kardeşlerim :)

0|1
    0|1
  • kusruma bakmada almazdım bile alcak olsam yerde 225 tl bulmuştum onu alırdım ama gittim polise tutanakla teslim ettim daha sonra sahibi almış arayıp binkere teşkkür etti onun için anketine katılmam bile...

0|0
    0|1
  • çocuk olsam abuksabuk bişeye harcarım şimdi olsa.. ya görmemiş gibi yapar çeker giderim.. ya da alığ camiye veririm

0|0
    0|2
  • Erkekler Devam
    50

Kızlar Ne Diyor 24

• o parayı harcayabılceğimi sanmıyorum ya bulan kişiye zehir zıkkım olsun demısse:( durumları cok kötu olan birine verırdım sahıbını bulamazsam

0|0
    0|1
  • Arkadaşlarımla iskender yerim.

0|0
    0|2
  • Sahibi yoksa alırdım sahibinimi arıcam. Evin önünde altın kolyemi düşürdüm gidiş o gidiş ondan pay biç

0|0
    0|0
  • Gider ihtiyacı olan birine verirdim. Sonuçta benim olmayan bir para başkasının hakkını yiyemem.

0|0
    0|1
  • cebe atmam ihtiyacı olan kişinin hakkıdır o.

0|1
    0|1
  • sahibinin adına hayır işlerine yatırırdım

0|0
    0|1
  • bi gün para bulmuştum ama bu kadar değildi .. bende aldım . sonra o gün ne yaptıysam bütün işlerim ters gitmişti ve dersimi aldım görsemde almıyorum :))

0|0
    0|1
  • almam..

başıma geldi geçtim gittim..

0|0
    0|1

0|0
    0|1
  • ben almasam baskasi alacak derim ve alirim bu sokaklardaki ac cocuklara yiyecek alip verirdim

benim ihtiyacim varsa kendim yerdim

0|0
    0|1
  • sokaktaki kedi köpeğe bir şeyler alırım ya da makyaj malzemesi.

0|0
    0|1
  • sahibini ararım bulabilirsem teslim ederim bulamazsam cebe atarım

0|0
    0|1
  • 5 paket sıgara bıraz alkol ...

0|1
    0|2
  • Harcamazdım kesinlikle sonuçta o bir başkasının parası.

0|0
    0|1
    • Peki ne yapardınız? Yani ihtiyacı olan birine vermez miydiniz? Sizin olmadığı için kullanamıyorsunuz. Almaz mıydınız? Yoksa yardım amaçlı kullanmaz mıydınız.?

• Harcamam ihtiyacı olan birine veririm

0|0
    0|1
  • Cep telefonu faturamı öderdim :D

0|0
    0|1
  • harcamayı bırak almam bile..

0|0
    0|0
  • Harcamazdim o gün :)

0|0
    0|1