Dışarda 100 tl para buldunuz....

Dışarıda 100 tl para buldunuz, ne için harcardınız?

• Kimse görmeden cebime koyar, ilerdeki marketten alış-veriş yaparım.
    26% (5)14% (5)19% (10)Oy Ver
  • İhtiyacı olduğunu bildiğim birine yardım ederim.
    53% (10)51% (18)52% (28)Oy Ver
  • Ne verecem ya, bana da gerek, diyerek zulaya atarım
    16% (3)26% (9)22% (12)Oy Ver
  • Sevgilimi yemeğe götürüm.
    5% (1)9% (3)7% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
24|71

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 70

0|0
    0|1
  • dışarıda yerde para gördüğünde eğilip ayakkabısının bağcığını bağlıyormuş gibi yaparak çaktırmadan parayı çoraba indirenler neredesinizzzzzzz.. =7 arkadaş bu sitede takılan insanlar hep görmedim, duymadım, bilmiyorumcular... görüp duyup bilenler nerede takılıyor aacaba.. =7

0|0
    0|1
  • vallahiii araştırırım kim düşürdü diyeee daaha sonra ihtiyacı olan varsa veririm bu süre içinde tabii bekleriim birazz çıkmazsa kimsee

protein tozu alırım

0|0
    0|2
  • anlaşılan para düşürmüşüz :D

bilmem bişiler yapardım şuan aklıma bişiler gelmiyor uykudan uyandım :D

0|0
    0|2
    • Yok aslında düşürmedim, buldum ve karşıda yaşlı bir komşumuz vardı, (Bu yeni olan birşey değil). Dul maaşı ile geçiniyordu ona verdim. Sonra yiyecek birşeylere ihtiyacı olur, diye alışveriş yapmıştım. Dilencilere para vermem. Çünkü onlara verdiğiniz onlarda kalmıyor, onlar çete baştakiler alıyor parayı...Diğerleri gariban..

• allah allah :D

• Evet, yani senin gibi değiller direk:) Kıvırcık ama nasıl dalgalı desen değil, kıvırcık desen değil, afro desen bir bakıma yani taramasıda zor, bağlaması da, bakımıda ,birde küçük olunca durmuyorlar.Naparsın:) Senden kalır yanları yok yani, anneleride hep kesiyor:)

• iddaya basardım 100 at 500 al 500 at 3000 al gibi :D

0|0
    0|2
  • Sağda solda para arayan birileri yoksa koyarim cebime:)) sonrada arkadaslarima güzellik yapardim heralde :)

0|0
    0|0
  • 100 tl için günaha girilmez almam

0|0
    0|1
  • bakarım sağıma soluma sahibi olabilicek kimse yoksa alır kafamı kırarım ben almasam birisi alıcak nasıl olsa

0|0
    0|1
  • etrafına bakınmak gerek belki kaynağını bulabiliriz =)

alırım, etrafa bakınırım, arayan soran yoksa, nopolyana selam yollar, para bulanındır derim.. Mebla fazla olsa o zaman ciddi bir iade ve sahibine teslim etme amacı güdebilirdim

0|0
    0|1
  • Eğer ihtiyacım varsa gerçekten varsa harcarım.

0|0
    0|1
  • 100tl kiiye göre iyi para olabilir 1,5 saat beklerim orada para arayan bir adam varsa sınava tabi tutarım , sınavı geçerse parayı veririm.Adam çıkmadı ise en yakın camiye veririm.

0|1
    0|1
  • çok sevdiğim bir pantolon var 90 tl pahalı gibi geliyordu gider onu alırdım kalan 10 tl ile bir adana dürüm ve kola içerdim :)

0|0
    0|2
  • sahibini bulamayacaksam, muhtac o parayla karnini karinlarini doyuracak birine veririm. cebime sokmam harcamam.

0|0
    0|2
  • o ankı ruh halımle berabe r genelde bırıne yardım gıder ama cash degıl. kısının ıhtıyacı olan bıseyı alırım.

0|0
    0|1

0|0
    0|2
  • Herhangi bir ihtiyacım yoksa gider iddaa yapardım, ya da içerdim ; bilemedim şimdi

0|0
    0|1
  • çocuk olsam abuksabuk bişeye harcarım şimdi olsa.. ya görmemiş gibi yapar çeker giderim.. ya da alığ camiye veririm

0|0
    0|2
  • Ramazan günüde cebe atarım diyenler ayıp be kardeşlerim :)

0|1
    0|1
  • kusruma bakmada almazdım bile alcak olsam yerde 225 tl bulmuştum onu alırdım ama gittim polise tutanakla teslim ettim daha sonra sahibi almış arayıp binkere teşkkür etti onun için anketine katılmam bile...

0|0
    0|1
  • camiye vermek en doğrusu sanırım..vermezsem banka hesabıma atardım yemem ben parayı direk :D

0|0
    0|1
  • Biriktirdiğim paraya eklerim. Çarçur etmeye gerek yok.

0|0
    0|1
  • yerdim giyecek bile alır üstüne sinemaya giderdim.

0|0
    0|1
  • sitede ne kadar temiz kalpli insan varmış ya.

geçenlerde cebimden 50 tl düşmüş yalan ettiler la paramı :D

0|0
    0|1
  • şu ramazan ayında birine erzak alırdım...

0|1
    0|1
  • harcamam yemem ki boğazıma insanlar varsa sorarım düşürdünüz mü die eet derse 100 falan o zaman veririrm ve allahın üzerine yemin ettiririm..

0|0
    0|1
  • haydan gelen huya gider ver bir yoksula mübarek gün karnı doysun sevabı olacağını sanmam snn değil sonuçta ama birinin işine yarasın.

0|0
    0|2
  • iddaa oynarım D:

0|0
    0|1
  • Gider bir hayır kurumuna veriridim.. başkasının yüz liraasının kendim için harcamazdım..

0|0
    0|2
  • o an cok ihtiyacım varsa sonra yerine koymak kaydıyla ihtiyacımı gideririm.

0|0
    0|1
  • Önce orada biraz beklerim arayana var mı diye. Yoksa bir fakire ya da camii yardımı için verirdim.

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    40

Kızlar Ne Diyor 24

• Arkadaşlarımla iskender yerim.

0|0
    0|2
  • Gider ihtiyacı olan birine verirdim. Sonuçta benim olmayan bir para başkasının hakkını yiyemem.

0|0
    0|1
  • o parayı harcayabılceğimi sanmıyorum ya bulan kişiye zehir zıkkım olsun demısse:( durumları cok kötu olan birine verırdım sahıbını bulamazsam

0|0
    0|1
  • cebe atmam ihtiyacı olan kişinin hakkıdır o.

0|1
    0|1
  • Sahibi yoksa alırdım sahibinimi arıcam. Evin önünde altın kolyemi düşürdüm gidiş o gidiş ondan pay biç

0|0
    0|0
  • bi gün para bulmuştum ama bu kadar değildi .. bende aldım . sonra o gün ne yaptıysam bütün işlerim ters gitmişti ve dersimi aldım görsemde almıyorum :))

0|0
    0|1
  • sahibinin adına hayır işlerine yatırırdım

0|0
    0|1

0|0
    0|1
  • sokaktaki kedi köpeğe bir şeyler alırım ya da makyaj malzemesi.

0|0
    0|1
  • ben almasam baskasi alacak derim ve alirim bu sokaklardaki ac cocuklara yiyecek alip verirdim

benim ihtiyacim varsa kendim yerdim

0|0
    0|1
  • sahibini ararım bulabilirsem teslim ederim bulamazsam cebe atarım

0|0
    0|1
  • almam..

başıma geldi geçtim gittim..

0|0
    0|1
  • Harcamazdım kesinlikle sonuçta o bir başkasının parası.

0|0
    0|1
    • Peki ne yapardınız? Yani ihtiyacı olan birine vermez miydiniz? Sizin olmadığı için kullanamıyorsunuz. Almaz mıydınız? Yoksa yardım amaçlı kullanmaz mıydınız.?

• 5 paket sıgara bıraz alkol ...

0|1
    0|2
  • Harcamam ihtiyacı olan birine veririm

0|0
    0|1
  • harcamayı bırak almam bile..

0|0
    0|0
  • o bulduğum parayı harcayamam açıkçası

0|0
    0|1
  • Harcamazdim o gün :)

0|0
    0|1
  • önüme gelen ilk ihtiyacı olan kişiye verrim kullanamam ben

0|0
    0|1
  • Cep telefonu faturamı öderdim :D

0|0
    0|1
  • fakir gördüğüm birisine verirdim heralde.

0|0
    0|1
  • Ankete oy veremedim,sanırım harcamazdım bir yere verirdim

0|0
    0|1
  • O paraya dokunmam..benim değil cunku.

0|0
    0|1
    • Siz dokumasazsanız başkası alacak, en azından yardıma ihtiyacı olan birine verebilirsiniz.

• Orası öyle, fakat ben gerçekleri görmezden gelemeyiz manasında söylemiştim. Seni kastederek birşey söylemedim.Yanlış anlaşılmak istemem:)

• Anladim :)

• almam heralde bilemiyorum.

0|0
    0|1
Yükleniyor...