Uzun süren küslükten sonra tekrar konuşmak mümkün mü?

Karşılıklı duygularınız olan(sevgili değilsiniz)ama bazı sebeplerden dolayı kırgın olduğunuz ve uzun süredir konuşmadığınız iletişiminizi kopardığınız kişiyle tekrar konuşmanız barışmanız mümkün olur muydu?burda erkeğin barışmak için defalarca adım atması ama karşı tarafın buna yanaşmaması gibi bir durum da var tabii.(kızın gururu incindiği için erkek özürdilemediği için tabi)Erkeğin ya da kızın yerinde olsaydınız ne yapardınız?Duyguların hatırına sorunlar çözülemez mi?

• Evet tabiki de mümkün sevgi varsa insan her şekilde affeder.
    75% (3)60% (3)67% (6)Oy Ver
  • Hayır böyle birşey olamaz uzun süre geçmiş aradan.çok zor barışmak.
    25% (1)40% (2)33% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Karşındaki insanın nasıl bir yapısı olduğunu anlamakla senin nasıl bir hata yaptığını düşünmek arasında geçen zamandır bu kırgınlık illaki düzelir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Allah küslükleri sevmez.Barışan insan sevabını Alır .Tabiki de Helal çerçevede Arada nikah olmadan elini bile tutamazsın

0|0
    0|0
  • Eğer hala arada sevgi varsa tabiki konuşulur. Ama kız olarak erkeğin defalarca adım atmasına rağmen reddetmişsen adım atmak artık sana düşer. Onun umutlarını kırdığın için cesaret edip tekrar gelemez sana. Bir bahane uydurup onunla iletişime geçmelisin. Bahanen biraz saçma olsun ki senin niyetini anlasın :)

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • mümkündür arkadaşım iki tarafta boş değilse mümkündür :)

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • elbette çözülür tabiki o ikişi kişi olgun insalarsa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

0|0
    0|0
  • Çevremde çok gördüm ama ben yapamam

0|0
    0|0
  • giden gitmiştir bence artık hayır gelmez bu ilişkiden:(

0|1
    0|0
  • Benim için mümkün

0|0
    0|0
    • Sende mi yaşıyosun aynı sorunu?keşke mümkün olsa bana imkansızmış gibi geliyo:(

• allah yardım etsin sana,umarım düzelir her şeyin canım

• Sağol canım.hayırlısıyla düzelir inş.

Yükleniyor...