Kahve içtim telveli aklımdan etti beni öyle bir yar sevdim hem oynak hem cilveli <3

Günaydın cırcırlar <3 Bence kadınlarla çalışmak çok zor bir durum. Aylık rutin kadınsal sorunlarının yanı sıra çoğunun olumsuz görüşleri manalı iç çekişleri yumuşak memişleri cilveli duruşları ve zamansız domalışları var..Birgün sohbet ederken kadınlara şiddetten konu açıldı bir kadına asla vuramam el kaldıramam bunu yapanlara karşıyım bu tip insanları kesinlikle recm etmeliyiz dedim.İlgi ve sevgi dolu bakışlarla sırnaştılar bana ama sonraları iş cılkından çıktı o sözüme binayen saldırılara maruz kalmaya başladım beni görenler yumruk atmaya çimdirmeye tırnak geçirmeye başladılar.. Utanıyorum kendimi ifade edemiyorum ne yapacağımı bilmiyorum lütfen yardım edin bana :'(

Çalışma ortamınızda size yumruk atan çimdiren tırnak batıran arkadaşlarınız olsa nasıl tepki verirsiniz ?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Günaydın, seninkiler Hard seviyormuş birader ;) Şunu hep savunurum bayan olmama rağmen, erkeklerle çalışmak hep daha kolaydır, çünkü ayrıntılara takılı kalmazlar :)

0|1
    0|0
  • Bu yüzden çalışmicam baba parası yicem karar verdim :D

Dikkat et sende kendine : /

0|2
    0|0
  • :-)))))))))))))))))

0|0
    0|0
  • İyi ki aynı yerde çalışmıyoruz

0|0
    0|0
  • üüffffffff

0|0
    0|0
  • günaydın günaydın günaydın :))) sende onları tırnakla tırnağın yoksa çimdik at o da ayıp diyorsan gülücük at :)

Tam yolluyordum yoldan çevirdim. ben gizli hayranın:))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...