İnsanlığın yeniden başlamasını istermisiniz?

Büyük bir doğal afet ile insanoğlunun yokoluşunu ve dünyada yeniden bir hayatın başlamasını istermiydiniz? Evet diyenlerden sebebinide öğrenmek istiyorum

0|0
2|22

En İyi Erkek Görüşü

• Keşke şöyle büyük doğal bir afet olsa ama insanlık değilde eli s.knde olan, aklıyla s.ki yer değiştirmiş insanlar, din tüccarları, savaş çığırtkanlıkları yapan insanlar, kısaca karaktersiz tüm insanlar şöyle toptan bir gitse. Dünyaya iyilik, barış egemen olsa çok mu şey istiyoruz la ? Gerçi Sıçmışım Dünya'ya onlar bizi çok düşünüyor sanki. Türkiye'ye iyilik, barış egemen olsa.

Kadınlara bu kadar yük binmese, hamile kadınlarımız sokağa çıkabilse, en ufak gösteride ölme korkusunu taşımasak, her şort giyen or.pu olarak lanse edilmese ne hoş olur da işte.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• istesek de istemesek de yakında olacak zaten. insan nüfusu 7 milyarı geçti, yapılan araştırmalara göre maksimum kapasite 12 milyar ve artık 10-15 senede bir dünya nüfusu 1 milyar artıyor.

arada bir format atmak her zaman iyidir. bu doğal afet senaryosu kimbilir kaç defa yaşandı dünya üzerinde. pek çok eski insan türü ortadan yok oldu. yine olur, yeni tur yeni şans hayat devam eder.

1|0
    0|0
  • şu saniye başlasın

insanoğlu bütün evrenin düşmanı

yok olması gerekiyor

1|0
    0|0
  • isterim gerekli de zaten hepimizin komple formata ihtiyacı var ruhumuzu zararlı yazılımlardan arındırmak şart...

1|0
    0|0
  • Ne zaman vardı ki yeniden başlasın?

1|0
    0|0
  • Evet; hiçbir kural yok tabu yok dinler yok herkes kendinin patronu.

1|0
    0|0
  • başlasın aslında tekerleği ilk ben bulup telifini alırdım kesin

1|0
    0|0
  • hayır diyeyim de sebebini nasıl olsa sormayacakmıssın :)

0|0
    0|0
  • Evet Format Şart Baya Virüs Var ..

1|0
    0|0
  • İnsanlığın kalıbına tüküreyim!

1|0
    0|0
  • evet isterim

0|0
    0|0
  • Evet. Tek sebebi özgürlük. Her konuda özgürsün, yasak yok , kural yok

1|0
    0|0
  • Insanlar cekilir sey degil. Bitse de baslamasa.

1|0
    0|0
  • acaba öyle bişey olsa insanoglu kaya kovugundan mı cıkıcak ..

o dedigin dogal bir afet ve adıda kıyamet sonra öbür dunyada başlıcak herşey :)

0|0
    0|0
  • hayır istemem

0|0
    0|0
  • şimdiki kaybettiğim kızla öyle bir pozisyonda olmak isterdim evet.insanlığın soyunu devam ettirmek adına non-stop... anladın sen onu :D

0|0
    0|0
  • Hayır...

İlla olacaksa Kuzey Amerika ve Biritanya'da olsun yeter insanlığın düzelmesi için..

0|0
    0|0
  • cıhana bir daha gelmek hayal edilse bile avunmak istemeyiz böyle bir teselliyle. link

0|0
    0|0
  • bence atlantis'in yeniden yeryüzüne çıkması gerek.

0|0
    0|0
  • yeni insanlar şimdikilerden daha vahşiymiş istemezdim

0|0
    0|0
  • Kral ben olmak kaydıyla evet ahahahahah 100bin kişilik cariye ordusu kurardım ahahaha

0|0
    0|0
  • Eğer sadece hak edenler kalacaksa bu dünya da belki istenilebilirdi...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İsterdim, en azından bizden sonrakiler ikiyüzlü insanlar içinde ikiyüzlü bir yaşam sürmezler. Çok fedakarım biliyorum :)

1|1
    0|0
  • İstemem sanırım...

0|0
    0|0
Yükleniyor...